Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

05 kwie 2016, 12:57

od dawien, dawna to jestem zakochana w grecji :)piękne widoki

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

06 kwie 2016, 12:41

to ja uwielbiam Chorwację ale niestety w tym roku tam nie pojadę przez tych uchodźców. :(

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

09 kwie 2016, 13:38

wiesz, wydaje mi sie że nie można powiedzieć że gdzieś jest w 100% bezpiecznie, nie w dzisiejszych czasach

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

11 kwie 2016, 22:07

Ja jestem wielką fanką wakacji nad morzem i w tym roku chyba wybierzemy się całą rodziną do Ustki. Znalazłam spa ustka w bardzo ładnym hotelu przyjaznym dzieciom. Myślę, że można tam ze spokojem wybrać się z rodzinką. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na wakacjach i cieszę się jak dziecko! Powoli odliczam dni.

agata7
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2016, 13:16

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

12 kwie 2016, 13:17

Wakacje to najlepiej blisko morza, plaży. Ze znajomymi mamy zamiar te wakacje spędzić w Łebie, bo jeszcze tam nie byliśmy. W sezonie letnim to ciężko znaleźć fajną miejscówkę, pokoje dlatego poszperałam trochę w necie i znalazłam fajny pensjonat http://wakacyjnaleba.pl/noclegi/60,2616 ... -pensjonat Ogólnie na tej stronce można znaleźć domki, pensjonaty i pokoje gościnne gdzie można się zatrzymać.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

13 kwie 2016, 18:38

Ja bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce. Byłam kilka razy zagranicą i szału nie było, zawsze najlepiej bawiłam się nad Bałtykiem lub w górach :) W tym roku chyba wybierzemy się na pole namiotowe nad morzem. Taka rodzinna przygoda :D Jeszcze nigdy nie byłam pod namiotem, podobnie jak moje dzieci i jesteśmy strasznie podekscytowani ;)
Na pewno będzie inaczej niż w hotelu co już samo w sobie jest ekscytujące;)

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

13 kwie 2016, 18:38

Ja bardzo lubię spędzać wakacje w Polsce. Byłam kilka razy zagranicą i szału nie było, zawsze najlepiej bawiłam się nad Bałtykiem lub w górach :) W tym roku chyba wybierzemy się na pole namiotowe nad morzem. Taka rodzinna przygoda :D Jeszcze nigdy nie byłam pod namiotem, podobnie jak moje dzieci i jesteśmy strasznie podekscytowani ;)
Na pewno będzie inaczej niż w hotelu co już samo w sobie jest ekscytujące;)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

21 kwie 2016, 14:16

Wszystko zależy od preferencji. My nie przepadamy za chodzeniem po górskich szlakach, ale już np. po deptaku w Szczawnicy jak najbardziej. Najważniejsze, żeby była ładna okolica i w miarę niedaleko. W tym roku też pewnie gdzieś w okolicy znajdziemy jakiś pensjonat albo agroturystykę. Już powoli myślę, co nowego można by kupić na wyjazd dla dziecka :) Też lubicie tak kupować różnego rodzaju gadżety? Ostatnio wpadła mi w oko taka opaska na rękę dla dziecka (http://www.siband.pl/), świetna, jeśli jedziemy gdzieś w szczycie sezonu, gdy będą tłumy turystów.

Awatar użytkownika
Krajanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2016, 11:20

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

22 kwie 2016, 20:21

Ja mogę polecić z czystym sumieniem Beskid Sądecki :) Piękna okolica, dobrze przygotowane szlaki i spokój... Nie ma takich tłumów jak w Zakopcu czy nad Bałtykiem. Mamy swój sprawdzony ośrodek z fajnym programem pobytowym http://perlapoludnia.pl/lato-w-beskidzie-sadeckim-2016/ Latem wybieramy się właśnie w tamte rejony do miejscowości Rytro z całą rodziną.

JoannaPk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2016, 22:35

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

26 kwie 2016, 23:02

Byłam na wielu wakacyjnych wyjazdach, ale na żadnym nie spędziłam tak miłych chwil jak w Łebie. Oprócz zwiedzania opalaliśmy się na plaży i prażyliśmy w słoneczku. Narzeczony znalazł na stronie noclegi Łeba idealny domek, gdzie spędzaliśmy romantyczne wieczory przy świecach. Cały wyjazd był bardzo udany. Z pewnością jeszcze raz pojedziemy do łeby.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość