Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Angielski w przedszkolu?

23 sie 2019, 14:50

Ja swojego syna też zapisałam do tutlo. Chciałam aby przede wszystkim posłuchał akcentu i poćwiczył rozmowę:) Tutlo mnie skusiło tymi swoimi 20 min. lekcjami- wiem z doświadczenia, że to optymalny czas dla dzieciaków aby zachowały koncentrację na nauce!

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Angielski w przedszkolu?

28 cze 2020, 19:51

My również zdecydowaliśmy się na przedszkole dwujęzyczne - wybór padł na Tequestę i nie żałujemy :) synek doskonale radzi sobie z nauką w dwóch językach, ku naszemu zaskoczeniu nawet z matematyką nie ma żadnych problemów :)

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Angielski w przedszkolu?

20 wrz 2020, 18:47

Ja z kolei planuje najpierw zacząć sama wprowadzać córkę w język angielski. Zapisałam się nawet na darmowy webinar do tutlo na środę 23.09 żeby dowiedzieć się jak zacząć taką naukę by dziecko samo z chęcią do niej podchodziło;) Jeśli ktoś miałby ochotę dołączyć to tutaj jest więcej szczegółów https://get.tutlo.com/webinar_zapisy

merenre
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 17 wrz 2020, 18:18

Re: Angielski w przedszkolu?

09 kwie 2021, 23:01

Angielski w przedszkolach prywatnych jest dość częsty i uważam, że dobrze, bo dziecko od najmłodszych lat osłucha się z językiem, pomoże mu to w dalszej nauce. W przedszkolu, do którego chodzi mój synek Raz Dwa Trzy My w Warszawie nauka języka nie jest w żaden sposób obciążająca, to wszystko jest w formie zabawy, dziecko jest zadowolone ja tez się cieszę, także wszystko jest w porządku.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Angielski w przedszkolu?

01 wrz 2021, 16:15

To bardzo dobry pomysł. Sama również posłałam dziecko do prywatnego przedszkola językowego. Wybraliśmy Tequestę na Białołęce i jesteśmy bardzo zadowoleni. Super nauczyciele, wysoki poziom nauczania, ciekawe zajęcia dodatkowe, psycholog, logopeda - czy można chcieć czegoś więcej.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość