Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 paź 2007, 14:28

Siunia ja wiem co to znaczy mieć dzieci pod opieką, bo pracuję w przedszkolu, co prawda nie można tego porównać do posiadania własnych pociech, jednak orientuję się doskonale w pomysłach małych szkrabów :ico_haha_01:

Staram się panować nad sobą jednak w przypadku takich snów jest to niemożliwe, wcześniej miałam nieco przyjemniejsze sny :ico_wstydzioch: (lekarz zabronił nam się przytulać) i one też powodowały skurcze, więc wyparłam je z podświadomości, ja chyba całkowicie odpędziłam od siebie ochotę na jakiekolwiek igraszki łóżkowe :ico_noniewiem: ale nic nie poradzę na te inne mniej przyjemne

Czekam już do wtorku, zastanawiam się czy będę miała USG, dla własnego dobra powinna, bo ostatnio było już nieciekawie i teraz dobrze by było upewnić się że jest już lepiej, ale czytała że nie powinno się przesadzać z USG, ja miałam robione na 2 wizytach, sama już nie wiem co mam myśleć. Początkowo chciałam nalegać na to USG, ale chyba tylko wspomnę lekarzowi i zobaczymy co on na to powie, jeżeli po badaniu stwierdzi, że nie ma potrzeby to się chyba nie będę upierała. Poradźcie mi Wy macie już doświadczenie ...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 paź 2007, 15:06

nipper, witaj

spinka, wiesz co do USG, to zależy jakie ma ginek, bo moj jak ja byłam w ciąży z Milanem miał zwykłe, ktore nie mozna było robć czesto i miałam tylko 4 razy podczas całej ciązy. A teraz zainwestował w jakies bardzo dobre, podobno nieszkodliwe , ktore mozna robic co wizyte. Wiec najlepiej zapytaj sie lekarza o jego USG.
Ja mam narzie robione dopochwowo.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 paź 2007, 15:13

Siunia widzę, że zdjęcie zmieniłaś :ico_haha_02:

ja też mam dopochwowo, chciałam męża zabrać ze sobą jak gin pozwoli, ale on obawia się, że jak zobaczy co on mi lekarz wkłada i gdzie to nie wytrzyma i da mu w gębę :ico_haha_01: jego słowa

Dziękuję za radę zapytam go po prostu.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 paź 2007, 15:18

spinka, zmieniłam zmieniłam, dzis na spacerku siostra mi zrobła, wiec wkleiłam nowe, ja przy 1 ciazy ani razu nie mialam dopochwowego USG , pirwsze mialam w 11 tyg ciazy i to przze brzuch

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 paź 2007, 15:23

Ale gapa jestem, miała napisać, że fajne zdjęcie, a ile Ty masz lat, młodziutko na tym zdjęciu wyszłaś?? I to jest komplement!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 paź 2007, 15:26

spinka, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: dzięki,
Zależy z jakiej strony patzryc bo ja jestem urodzona 25 grudnia, wiec niedługo skoncze 24 lata, a tydzien pozniej bedzie juz nowy rok i rocznikowo od razu o ro sie postarzeje i 25 bede miała :ico_oczko:

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

26 paź 2007, 11:45

hej,hej dziewczynki!!!
co tam u was?
ja mam dzisiaj piątą rocznicę ślubu i muszę coś wykombinować na kolację :ico_olaboga: chciałam pójść na łatwiznę i pojechać z mężem gdzieś do restauracji albo coś w tym rodzaju ale z racji mojego lenistwa już wolę sama coś przygotować :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 paź 2007, 12:25

kasiulinka, Wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy ślubu :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-26, 12:26 ]
a u mnie nic nudy, dziś moja mam obchodzi 44 urodziny i musimy cos jej kupić, jak Marlena skonczy prace to idziemy do miasta cos upolowac

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 paź 2007, 13:34

Kasiulinka, 5 rocznica - gratulacje i oczywiście najlepsze życzonka :ico_prezent: :ico_prezent:

A jeśli chodzi o mnie to dziś nieciekawie, nie dosyć, że mam doła jak stąd do Moskwy to jeszcze niebardzo jakoś się czuję, niby ok ale jednak jakiś taki dyskomfort. Poza tym martwię się szalenie bo właśnie te trzy dni od dziś to termin w którym @ przychodzi w wyczytałam, że to najniebezpieczniejszy czas w ciąży, co wcale mi nie pomaga, boję się z łóżka wstawać i znowu zbiera mi się na płacz. A wczoraj miałam taki fajny humor. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

26 paź 2007, 13:42

spinka, musisz byc silna, ja wierze w ciebie że dasz rade
spinka pisze:termin w którym @ przychodzi w wyczytałam, że to najniebezpieczniejszy czas w ciąży

Pierwsze słysze, oj ty chyba juz za duzo czytasz, i dlatego zaczyna cię to przerażać, prosze mi nie szukac i nie wyczytywac zadnych takich rzeczy :ico_nienie: , potem człowiek ma głupie myśli

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość