Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

28 mar 2007, 16:55

Witajcie
My juz po spacerku, zakupach i pralka się dzis kreci trzeci raz.

Pogoda jest piekna tylko wiatr paskudny.
Teraz Antolek śpi, a ja czekam kiedy się obudzi i będę mogła właczyć mikser i zrobić obiadek. Będą naleśniki z serem. Mniam.
Ai zapomnialam wczoraj napisać, że od dzis jestem na zwolnieniu do 13-04 :-D będę miąła więcej czasu dla synka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

29 mar 2007, 08:45

Witam :-D
dziewczynki :-D mam pytanko - bo się już gubię trochę
co dajecie waszym pociechom - mam na myśli urozmaicenia
bo u nas oczywiście, mleko, kaszki, deserki, musy warzywne, mięska, żółtko
a z nowości lub specjałów to zrobiłam małej pasztet i czasem robiępastę avocado z jabłkiem.
co wy dajecie dzieciom takiego innego ???

[ Dodano: 29-03-2007 ]
bozenka74, Antoś juz lada chwila i roczniakiem będzie :ico_brawa_01:
:ico_olaboga: jak ten czas leci :ico_haha_01:
a jak się czujesz??? jakieś dolegliwości masz ???

Awatar użytkownika
kasia1974
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 222
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:41

29 mar 2007, 16:53

Kaola ja nie daje nic wiecej oprocz tego co napisalas,no moze tylko chrupki kukurydziane.One sa jeszcze zbyt male chyba na wiecej nowosci.Czy Ty karmisz lub karmilas piersia te sliczna dziewczynke? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 mar 2007, 19:40

Mój Antos je juz prawie wszystko a najbardziej mu smakuje to co my jemy. Dostaje makaron, chlebek z masłem i wedlinką, danonki, wcina wszystko ale jest starszy od Waszych pociech. Nie ma uczulenia na produkty mleczne więc wcina tez żółty ser. A z owoców to uwielbia banany - rozgniatałam mu wcześniej na papke widelcem a teraz to kroje na malutkie kawałeczki i sam sobie rozgryza. Jabłuszko, biszkopciki i chrupki kukurydziane to na porządku dziennym i czasami daje mu kinder czekoladę oczywiscie nie za często alejemu też należy się troszkę slodkości.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 09:20

bozenka74, dzięki ci wielkie - bo ja zaczynam powoli wprowadzać nowości i czasem to mi pomysłów brak - wiadomo, że jeszcze nie wszystko może - ale zacząć czas już powoli
a jeszcze się zapytam jakie wędliny dajesz ??? sklepowe czy sama robisz ???

kasia1974, karmiłam regularnie do 6 miesiąca - do niedawna jeszcze rano i wieczorem dostawała cycem - a ostatnio to tylko rano i to też nie zawsze
no i oczywiście czasem dostanie cyca jesli jest mus (czytaj zaliczy glebę i ryczy :-D ) - to wtedy cycuś jest najlepszy :-D

no i właśnie co do chrupek - to jest ostani nabytek - mała się "zajada" tzn. każda cząstkę rączką odrywa i ogląda z szczegółami - niestety żadko do buzi te "szczegóły" trafiają :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 mar 2007, 19:06

kaola, ja tylko kupuję
o matko jeśli Ty coś robisz to gratuluję, ja nie mam czasu

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 20:15

bozenka74, chorera - właśnie, że robię - zwłaszcza obiadki - bo mała coś nosem kręci na kupne - deserki jeszcze zje, ale obiadki - masakra :ico_szoking:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 mar 2007, 20:52

Obiadki kupuję ale i tak podjada nam z talerzy :-D

Deserków mu nie daję tylko owoce albo rozgniecione albo przetarte, lub w malenkich kawałeczkach.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 mar 2007, 21:01

bozenka74, mam nadzieję, że jak Nicola będzie w wieku Antosia to też i nam z tależy wyjadać będzie :ico_brawa_01:
w końcu to pewnie lepsze niż jakieś tam papki :ico_smiechbig:

wiesz a z tym karmieniem - to najgorzej jest jak gdzieś jedziemy i z takim "gotowcem" jest wygodniej po prostu - a tu co mała się stawia :ico_haha_01:
ale to jeszcze troszkę tylko i już niedługo będzie szamać jak zawodowiec :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

30 mar 2007, 21:08

oj tak słoiczek jest bardzo wygodny w gosciach
ale juz tylko patrzec jak bedzie jadła to samo co Wy.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość