Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lip 2008, 23:32

kielbaske z cebula na patelni bardzo lubie.. ale wieki nie jadlam mmm

kamila cykorie kupuje wraz z inna salata i normalnie przyrzadzam do obiadu z czym tam mi pasuje.. pomidory ogorki itd ale lepiej smakuje z mieszanka salat

szaparagi uwielbiam. i jak dla mnie pyszne sa ugotowane z maselkiem do obiadu
ale sa rozne sosy do nich. kiedys cos robilam ale nie pamietam

baklazan... mozna zrobic na grillu pokrojony w talarki
albo na szaszlykach z ziemniakami, cukinia. cebula piecarkami papryka pomidorkami koktajlowymi

na obiad:kurczak,papryka pieczarki cebula, baklazan pokrojony w gruba kostke i kus kus ugotowac go tego
aaa nie obieraj go ze skory,

faszerowany- przekroic na pol,wydrazyc, skropic oliwa wlozyc do piekarnika na kilka minut
potem wypelnic farszem, wedle uznania, ja robie szpinak, kurczak,piecz, ceb, papryka, ser zolty i pomidory na wierzch
zapiekac az zmieknie

w formie kotlecikow do obiadu np, pokroic w krazki, opanierowac z jajku i bulce jak kotlety i smazyc. pycha
to samo polecam z pieczarkami

baklazana mozesz dodawac do roznych zapiekanek potraw, cos jak inne warzywa typu pieczarki papryka
smacznego

a z tym jedzeniem lelka jest podobnie. uwielbia wsadzic raczki do miseczki i babrac w tym, albo zrzucic wszystko na podloge..
dlatego jadl sam ale z moja pomoca i wychodzilo
natomiast owoce tez mu daje w kawalkach i ladnie je
uwielbia winogronka pakowac do buzi


ja do odpowiedzi na pytania jeszcze nie doszlam
co z tego ze sobie ustale plan wyjasnien jesli wiem ze w rzeczywistosci lelek i tak mnie zaskoczy i pewnie zamuruje hihi
zawsze mozna powiedziec:zapytaj taty hehe
a mama szybko sprawdzi w necie odpowiedz nie? :-D

:-D

zaraz musze sie polozyc bo jutro wczesna pobudka abuuu
trzymajcie kciuki bo beda nas kłuc :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 06:53

Kamilko

Kiełbasa po kawalersku

1 kg dowolnej kiełbasy
3/4 kostki margayny ( ja zamiast margaryny uzywam oliwy)
2 puszki groszku konserwowego
30 dag ogorków kiszonych
3 duze cebule
1 słoik koncetratu pomidorowego
1 szklanka wody
1 łyzka mąki
2 łyżki smietany

Ogórki ,cebulę i kiełbasę pokroić w kostkę
W garnku rozstopic margaryne dodac cebule podsmazyć ....
dodać kielbase i dalej smazyc....
Gdy kiełbasa i cebula beda juz usmzone wrzucamy ogórki, groszek wraz z zalewa i dodac koncentrat pomidorowy wlac wode i zagotowac
Make wymieszac z mala iloscia wody i wlac do potrawki i zagotowac...
Nakoniec wlac smietane...
Podawac na goraco

U nas roznie sie je :
- z bagietka
- z ryzem
- z makaronem
- z ziemniakami

Jak kto lubi i mu pasuje

Madziorka my idziemy w piatek na szczepienie buuu tez nie lubie chodzic :ico_noniewiem:

A co do lewaorecznych moj P jest :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2008, 08:40

Witam :-) ale tutak pysznie mmmmmmmmmmmmmm pychotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja Wiki to uzywa lewej i prawej raczki hmmmmm i zobaczymy jak jej zostanie!
moja mama to pisze prawa reka a wszystko robi lewa hihihi


MADZIORKA trzymam kciukaski :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-17, 08:50 ]
Na poczatku sierpnia wyjezdzamy do mnie na wies w gory,ech jak sie ciesze zobacze dziadka,kuzynostwo,cioteczki i wujaszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 lip 2008, 08:50

Witam z rańca Madziorka ja nawet nie wiem co to ten bakłażan a co do bazyli to ciężko kupic świeżą , ale tą zapiekankę z kurczaka sobie na sobotę zostawię już mi ślinka cieknie, a kielbaskę mąż lubi to się przychlebię i kiedyś zrobię.
Ja dziś do pracy ale pogoda nie najlepsza więc ludzi nie będzie tak dużo , trochę się cykam bo szef wraca z urlopu a ja sobie parę rzeczy postanowiłam mam nadzieję że uda mi się je zrealizowac .
Wiki miała wczoraj tylko jedną drzemkę ok.13-tej i potem padła ok.21-ej przespała ładnie całą nockę i jeszcze śpi , więc chyba przeżucimy się na jedną dziennie drzemkę

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2008, 08:51

edyta29, my tez juz mamy 1 drzemke 3 godzinna :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-17, 12:11 ]
Wiki spi :ico_oczko:
Bratowa mi napisala ze Dominis w grudniu bedzie mial zabieg :ico_placzek: bo jemu pod jezyczkiem nie odeszla to blonka czyli ma zrosniete,i musza to przeciac zeby mogl w przyszlosci mowic!!Zabieg w grudniu i musza go uspac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lip 2008, 13:36

hejka
witamy po szczepieniu
bylam w szoku bo lelek nawet nie jęknął, zabawił sie dlugopisem, probowal cos kreslic na stole hehe i tylko spojrzal jak pielegniarka wkluwala igielke i wrocil do swej zabawy :ico_szoking:
tak poszlo rewelacyjnie
teraz tylko bede obserwowac czy udo nie puchnie jak sie zdarzalo wczesniej,, oby nie
bo on byl wtedy bardzo placzliwy i marudny
poki co spi,
ale juz godzine wiec lada chwila bedzie pobudka

tak mysle co zrobic lelkowi na obiad
bo my jemy pesto. a to ze sloiczka wiec nie bede mu dawala

.. w lodowce mam cukinie pomidora.. wiec zrobie mu to z szynka i makaronem hehe
a zupke z buraczkami i jajkiem..
i mam obiad z glowy
no prawie.. bo jeszcze przygotowanie
ale dzis mam duzo czasu. wolalam nic nie planowac bo nie wiem jak lelek bedzie sie czul po szczepieniu
wiec mamy luz

za oknem jesiennie dzis...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 17:28

Madziu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Leonka za dzielne szczepienie :):

Ja jutro robie jarzynowa zwana smieciówke hehe jakos zupy mi sie zachcialo no i marcinek ze smakiem zje :):

Mam pytanie powiedzcie mi dziewczyny czy to ja jestem taka leniwa czy moze tak jest ....chodzi o prasowanie buuuuuuu nie lubie strasznie i odkladam i zawsze stos mam i narzekam i nigdy nie moge sie zmobilizowac ze po kazdym praniu bede prasowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 lip 2008, 17:36

madzia ja to jestem len do potegi, nigdy nie prasuje po praniu
ba! nie robie zbiorowego prasowania
co wiecej nie mam nawet takiego postanowienia :ico_haha_01:
tylko lelka rzeczy odkladam w koszu ale i tak zazwyczaj prasuje przed wyjsciem hehe
chyba ze adam zrobi sobie wieczor z żelazkiem..
i w ogole sie tym nie przejmuje
gdyby wszystko mialo byc wyprasowane wyprane ugotowane posprzatane to ja bym nosa z domu nie wychylila
a swoja droga za taka pracochlonna i dlugotrwalo robotke powinnie niezla placic hihi

taka jestem zorganizowana..

i juz tego nie zmienie hihi

zupke lelek ladnie zjadl,
wraz z ciocia ktora zabawiala go na skypie hihi
moja siterka wreszcie w europie
wyprawila sie z dwojka przyjaciol na niezorganizowana wyprawe po Azji
odwazna dziewczyna
sama bym z nia tak pojechala.. ale beztroska skonczyla mi sie bezpowrotnie
a buuu hihi



teraz leon spi na ogrodzie , druga drzemka
on ich potrzebuje
bo zawsze przed poludniem jeczy
i to samo ok15-16
a w nocy spi ladnie
wiec pewnie taki z niego spioch
bo jeszcze rano pospi.. tzn zbudzi sie szybko 6-7 a zaraz potem mleczko i spanie do 9-10
moja krew! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

17 lip 2008, 17:46

Madziu moj tez spioszek wczoraj padl o 19,00 i rano sie obudzil o 7.15 wiec jestem mega zadowolona :-D :-D

Ale raz ma drzemke w dzien i niech tak zostanie :):

Madziu dziekuje za slowa otuchy z prasowaniem myslalam ze ja tylko taki len hehehe :): :064:

My dzisiaj na zakupkach znowu z ranca bylam z mama i Marcinkiem u ciotki i przyjechala kuzynka i Marcinek dostal 100 zł wiec schowalam mu do skarbonki ...kurcze zawsze mam problem na co wydac Marcinkowi jego kase w skarbonce ma 160 plus ta 100 = 260 zl bo wszystko my mu kupujemy i nie wiem zawsze co za nia kupic :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lip 2008, 20:10

Bylismy na rowerku i zlapal nas deszcz :ico_oczko: ale dalismy rade hihihi
Moja tesciowa z dziadkami wyjezdza na wies i niewiadomo kiedy wroci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My tam za tydzien jedziemy tylko na weekend bo jest odpust i imprezka u chrzestnej :ico_oczko: to wytrzymam tylko tyle,a pozniej mykamy do mojej kochanej rodzinki :-D


MADZIORKA brawo brawo dzielny Lelus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIU ja to prasuje zawsze po kazdym praniu bo pozniej mi sie zrobi tego mnostwo i masakra :ico_olaboga:
A co do kaski to niezle zarabia Marcinek,moze narazie to odkladaj a jak faktycznie bedzie cos potrzebowac to wtedy mu kupisz :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość