Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

13 paź 2007, 17:45

witajcie ! co słychać u Waszych pociech w zeróweczce?
Baśka po długich sprzeciwach jakoś przemogła sie i pilnie robi zadania i zaczyna sie interesować literkami choć :ico_sorki: jeszcze nie chce ich pisać...
Bardzo spodobały sie jej podręczniki i jak je zobaczyła to jakby one spowodowały ten przełom
Dodatkowo zachciało jej się więcej angielskiego bo stwierdziła ze pani na tych zajęciach co mają darmowe robi to co ona już potrafi a inne dzieci chodzą na płatny i ona też chce.
miłego weekendu życzę :-)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

19 paź 2007, 18:00

Witajcie :ico_haha_02: ,dawno mnie tu nie było.Co u was i waszych dzieciaczków?
Ja siedzę na zwolnieniu,bo podłapałam jakiś wirusek,powoli mi przechodzi,ale złapał ode mnie mój mąż(właśnie siedzi u lekarza),mam nadzieję,że Zuzę ominie.
W zerówce jej się bardzo podoba,zaczyna ładnie literować wyrazy,a z angielskiego też jest bardzo zadowolona.
Ja powoli bankrutuję na prezentach,bo moje dziecko jest zapraszane na urodziny do koleżanek.
Na trzech już była,na dwie nie poszła a na kolejną imprezę idzie jutro.A swoje wyprawia w poniedziałek :ico_haha_02:A ja jutro zaczynam siedziec w kuchni,bo na niedzielę mamy gości w domku.Torcik dziś zamówiłam,a zakupy jutro.Dobrze,że siedzę na zwolnieniu.
A czy u was też panuje"moda" na organizowanie urodzin dzieci?Bo u nas w przedszkolu dopiero od tego roku.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

19 paź 2007, 18:15

Zulcia, witaj!! :-)
dla Córeczki zdrówka szczęścia pomyślności samych radosnych dni spełnienia marzeń powodzenia w nauce i dużo uśmiechu z okazji urodzinek :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Obrazek
dla ciebie zdrówka...
u nas narazie takiej mody niema....z imprezkami wśród dzieci...ale np w szkole Basi kuzynów podobnie jak u Zuzi
miłego weekendu pozdrawiam

[ Dodano: 2007-10-19, 18:16 ]
i oczywiście udanej imprezki i tej u koleżanki a przede wszystkim domowej :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

22 paź 2007, 08:15

Zulcia,

Jak udały się urodzinki córa zadowolona
A co u Ciebie jak sie czujesz kochana :ico_oczko:


aska,

Witaj :ico_haha_02:

Jak tam postepy córy w pisaniu chętnie chodzi do zerówki



Moja Magda po wekeendzie już w zerówce chętnie jak narazie wstaje rano by iść bo w tym roku zrobili na rano wszystkim nie powiem jest to uciążliwe ale cóż


:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

22 paź 2007, 08:51

hej dziewczyny dawno mnie nie było na tym wątku ale regularnie Was podczytuję :-D moja Madzia też bardzo chetnie chodzi do zerówki i bardzo lubi pisać literki tylko trochę się nie moze połapać w tych drukowanych i pisanych ale pomału się uczy co i jak :-D potrafi juz sama czytać proste bajki ale jak pisze to można sie czasem uśmiać bo pisze dokładnie tak jak słyszy i jeszcze potrafi "zjeść" literkę albo dołożyć jakąś której nie trzeba ale ogólnie to bardzo dumna z niej jestem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

22 paź 2007, 22:48

witajcie :-)
:ico_brawa_01: dla waszych dziewczyn za postępy w nauce :-)
z moja Basią to różnie bywa raz jej sie chce a raz nie...ale nic na siłę
pomału opanowuje literki ale za czytanie sie nie chce brać...ale myślę że wkrótce nabierze wprawy...
boi sie pisać bo mówi ze nie potrafi ale jak ma dobry dzień do świetnie jej idzie...

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

23 paź 2007, 12:45

Witajcie
dziękuję w imieniu mojej Zuzi za życzenia :ico_haha_02:
Na urodzinach u koleżanki nie była,nietrudno się domyśleć dlaczego,w sobotę rano wstała z 38,5,więc o zabawie nie było mowy.Zamiast tego spędziliśmy ponad godzinkę na dyżurze.I jak tu się nie wściekać.Dostała augumentin i na szczęście jej przechodzi.W niedzielę mieliśmy gości,to miała tylko wieczorkiem niewielki stan podgorączkowy.A wczoraj miała swoje urodzinki w piłeczkach.Początkowo miałam opory czy ją puścić i czy nie odwołać,ale popłakała się i w końcu urodzinki odbyły sie.Była przeszczęśliwa :ico_haha_02:
A co do osiągnięć w zerówce,to literuje wyrazy i zna literki,ale do czytania się nie garnie.potrafi przeczytać proste wyrazy typu kot,dom,lala,ale książek sama nie czyta.Teraz siedzi w domku,więc pewnie będzie miała troszkę zaległości,ale postaram sie to z nia jakoś nadrobić.Na urodziny dostała edukacyjną grę komputerową dla starszaków z nauką pisania,liczenia i czytania.Bardzo fajna sprawa.
Pozdrawiam Was cieplutko :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-23, 12:56 ]
Obrazek
Może mi się uda wkleić jakieś zdjęcie,chociaż ja zielona jestem jesli chodzi o komputer.

[ Dodano: 2007-10-23, 12:57 ]
O,nawet wyszło :-D Moja córa to ta na czerwonym tronie.Dzieci czekają na tort :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
missdee
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 104
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:21

28 paź 2007, 18:04

Witam wszystkie mamusie 5-6 latków..Nie było mnie tu wieeeeki ale jakoś tak wyszło..widzę,ze przybyło kilka mamuś przedszkolaczków starszaczków ;)
Mój Filip właśnie chory :( ma wirusowe zapalenie oskrzeli i jak zawsze pięknie przyjmował wszystkie lekarstwa to teraz koszmar...Nie jest źle bo powoli dochodzi do siebie a sukcesem jest to,ze od Lutego nie był poważnie chory i nie musiał brać antybiotyków...niestety teraz wyjścia nie było :/ Strasznie się martwiłam żeby mi Maciusia nie zaraził ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca ufff...
Pozdrawiam wszystkie przedszkolaki ;)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

31 paź 2007, 12:48

missdee,
Witaj kochana :ico_haha_02:
Dużo zdrówka dla Filipka

moja Magda dziś w zerówce ostatni dzień dopiero aż w poniedziałek bedzie mogła troszkę odespać to poranne wstawanie :ico_oczko:

:ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 paź 2007, 13:48

Witam po bardzo dlugiej przerwie :ico_haha_02:

Moja panna w do zerowki chodzi bardzo chętnie , aż za bardzo, bo jak teraz była chora i póltorej tygodnia siedział w domu to myślałam ,że kota dostanie :ico_oczko:
Ale nadrabiała zaleglosci w domu , pani zaznaczała jej zadania w książce i nabieżąco odrabiała, a robi to z wielkim zapałem. Z głoskowaniem dłuższych wyrazów ma jeszcze probleby ale pani mówi że to naturalne, że dzieci szłyszą inne literki niż powinny hihi.

Myślę żę teraz uda mi się być już na bieżąco, a przynajmniej postaram się :ico_haha_02:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości