Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

07 lip 2008, 19:18

cześć dziewczyny
ale się za wami stęskniłam, ja juz po wakacjach powklejak m wam fotki wieczorem jak znajde chwilkę

brawo dl kacperka, gaduła mała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 lip 2008, 19:26

:ico_sorki: __DOMI__

czekamy na fotki :ico_sorki:

zamisat pytać "co to jest?" KAcper mówi pytająco "to jest mamo...?to jest mamo...?" i czeka co mu odpowiem

[ Dodano: 2008-07-07, 19:30 ]
bob sie skończył,ale upomniał sie o noddiego i dalej oglada
raz na jakiś czas moze obejrzeć więcej :ico_oczko: bo mnie sie nic nie chce :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-07, 19:49 ]
dobra zmykam juz

do jutra paaa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

07 lip 2008, 23:11

__DOMI__, witaj
ale super juz bylas na wakacjach
a ja niestety wakacje spedze w domciu :ico_sorki:

moja Gabi dopiero zasnela ale zawzieta byla nie chciala spac :ico_olaboga: a ja juz nerwy tracilam ale jakos zasnela

kasiekk, to Kacperek gada super aby jaknajwiecej mowil a najfajniejsze przed Toba pytania i odpowiadania przez Ciebie :-)
kasiekk, spokojnej nocki dobranoc pa

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 lip 2008, 08:02

dziendoberek
nocka przespana cala. zasnal po 21 bo latala z nami do konca na dowrzu, my spuszczalismy wode z basenu, pawilon skladalismy bo mialo byc w nocy straszne wietrzycho ...

niedawno narozwalal klocjkow ni je porozkopywal i sie nie bawil, kazalam mu sprzatac i tak jak kasiek kiedys pisala nie popuscilam i Oskar siedzial , ryczal i zbieral..powiedziala ze nie wyjdzie na dwor jesli nie zbierze i wyszlam z pokoju...a ten wyl ale jak wrocilam to juz pozbieral :ico_haha_01:

zaraz jade znowuy na rynek bo musze nakupic ogorkow i porobie do sloikow...moze dzis tez dzemiki z porzeczek narobie , jesli bedzie mi sie chcialo je zbierac

roboty znowu dzis mam sporo, prasowania sie zebralo, podlogi do mycia, kurze do scierania...basen musze wyczyscic, bo zaczelismy wode spuszczac...a i takie tam rozne...

szkoda ze Patka tak krotko w tym Rewalu bedzie, bo bym z checia sie znowu z nia spotkala. ale tym razem nie dam rady..jesli by zostala do weekenduto jeszcze jeszcze ale tak to nie dam rady :ico_noniewiem:

Marzenko ja tez wakacje w domu, tez nigdzie nie wyjezdzamy...ja chyba tylkoz Oskim na jeden dzien do Wawy pojade siostre z obozu odebrac, ale w ten sam dzien powrot....

witaj Domi, jak wakacje!! pochwal sie fotkami :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 lip 2008, 13:42

Witam i ja :-D
nocka przegadana cała :-D położyłyśmy sie spać ok 4 ,ptaszki śpiewały i jasno juz ise robiło,oczywiście nie mogłam zasnąć i zasnęłam dopiero po 5,a o 6 Kacper sie obudził :ico_olaboga: chcial wyjsć i sie bawić ale kazałam mu sie położyć,płakał przez jakis czas ale przestał i chyba zasnął (nie wiem bo my zasnełyśmy) i dopiero po 8 nas obudził :-) chociaż tyle,niecąłe 3 godz spałam,ale jak narazie nie czuje sie najgorzej :-D oby tak do wieczora

słońce świeci ale nie jest gorąco

dziś na śnaidanie Kacper zjadł zupę,może to jest jakis sposób na niego,chyba będe mu zupe dawać rano bo potem nie chce jesc :ico_puknij: w sumie co za różnica,a jakiś chleb i tak potem zjada,a w zupie witaminki,warzywka itp

siostra była przed chwilka to mi grzywkę podcięła,nie musze do fryzjera isć :-D

Kacper zasnał dopiero ok 13 to chyba troche pośpi :ico_noniewiem:

Nat u nas dzis było to samo,my leżałyśmy a Pelek rozwalał zabawki i potem mówi że ie bedzie sprzątał,powiedziałam ze nie wyjdzie z pokoju póki nie sprzątnie i poszłam do kuchni a on w ryk ,poszłam znowu mówie sprzątaj a on nie,no to nie ,siedź tu,za chwilę znowu poszłam kolejny raz i juz mówił ze posprząta (wiadomo są jesczze mali i czasem trzeba pomóc,moja pomoc zwykle ogranicza sie do tego żeby mu powiedzieć gdzie konkretnie ma dać zabawki np klocki do koszyka,maskotki na półkę itp chodź u nas każda rzecz ma zawsze to samo miejsce i Kacper sam wie gdzie ma to dać,ale widze że mu to pomaga jak mu tak mówię)

trzeba być konsekwentnym to sie sprawdza,nie popuszczać,wtedy widzi maluch że nie ma szans,wypłacze sie ale posprząta,a jak ustąpisz to wiecznie bedzie wymuszał bo zobaczy że to przynosi efekty
:ico_brawa_01: Nat dla ciebie za konsekwencje i dla Oskiego że posprzątał :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 lip 2008, 14:55

ja na chwilke bo zaraz na kilka godzin prad nam wylacza bo na uicy jakas awaria niby...


Kasiek ja musze byc stanowcza i konsekwentna w stosunku do OSkara bo on strasznie humorzasty i temperamentny chlopczyk..jak mu sie na za duzo pozwala to zaczyna na glowe wchodzic, a po za tym jest na etapie histerii iwymuszania...chyab ze on taki jest i to nie wina zadnego okresu :ico_haha_01: ktoz wie...moze po mnie taki nerwus bedzie,..tfu tfu oby nie

ide konczyc obiad, placki ziemniaczane i gulaszyk z pieczarkami a potem te sloiki bede konczyc

do jutra chyba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 lip 2008, 15:03

skąd ja to znam,nerwus,humorki itp :ico_olaboga: Kacper jest taki sam,mam nadzieje że taki okres :ico_sorki: choc on ma charakterek :ico_noniewiem: ale damy radę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

08 lip 2008, 22:17

Hejka wieczorkiem

Domi czekamy na zdjęcia z wakacji :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2008, 08:58

dziendoberek

nocka koszmar-najgorsza jak dotad!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nie dosc ze zasnal po awanturze dopiero po 22 to jeszcze przebudzil sie o 1:30 i nie spal do 5 , w nocy wrzaski, krzyki, placz, wiercenie sie, wymyslanie...myslalam ze zwariuje juz..brzuszek mial miekki, goraczki nie bylo..tak ryczal ze az katar sie zaczal.. mam nadzieje ze przejdzie..
z rana pobudka o 6:30 i do 8 z rykiem lazil, juz chcialam sobie glowe oderwac tak mnie bolala, ale zasnal..spi sobie teraz..ale wciaz zaczyna plakac..juz nie wiem calkiem co jest!!

zaczynam pic kawe bo padne zaraz, jeszcze pogoda nie dopisuje, pochmurno i bedzie chyba padalo..

Patka napisala ze dzis wyjezdzajaj do domu...szkod aze nie mialysmy jak sie sotkac bo kurcze bardzo chcialam ale nie mialam zbytnio czasu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-07-09, 11:41 ]
kurcze Oskar niedawno sie obudzil z rykiem, wzielam go i czuje ze jakis cieply, mial 37.7 ,czekalam az wzrosnie aby zbic i niestety przed hwila do 38 doszlo i dalam mu ibufen..

spi na mnie czortek, bidulek.... widac od razu ze z nim cos nie tak... czyli juz cos w nocy sie zaczynalo a ja glupia zwalalm na niego ze taki niedobry i spac nie chce :ico_wstydzioch: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

kurcze a jutro mielismy isc na szczepienie...

lekarka o 13 przychpdzi to zadzwonie moze dzis nas przyjmie

[ Dodano: 2008-07-09, 13:37 ]
na 15 jedzxiemy do lekarza... dzwonilam juz do lekarki..
OSakr mial w pewnym momence 38,7 to juz sie wystraszylam ale po 10 minutach juz zadzialal syropek i spadlo do 37,4.... ale wciaz jest ospaly i taki nie swoj, jakby mi dziecko podmienili..nie chce chodzic nigdzie, tylko siedzi albo lezy i spi, zaczyna cos tam kaslac troszke :ico_noniewiem:

a na dworzu co jakis czas urwanie chmury..

pranko skonczylam ale osKAR ZNOWU ZASNAL NA MNIE WIEC POWIESZE POZNIEJ

[ Dodano: 2008-07-09, 18:15 ]
łoooo matko ąz nie chce mi sie wierzyc ze nie bylo zadnej z was przez caly dzien :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

my wrocilismy od lekarza, Oskar ma zapalenie gardla...dalszy ciag tamtego zapalenia jamy ustnej ktore mial, tym razem jednak dostal antybiotyk na 3 dni summamed, lekarka stwierdzila ze jesli nie wezmie tym razem antybiotyku to moze znowu sie to powtarzac...

no mam nadzieje ze mu predko przejdzie, znowu spi..matko, caly dzien spi...chyba znowu ma goraczke, albo troszke cieplejsze czolko tylko....
mam nadzieje ze nocka bedzie lepsza i jutrzejszy dzien tez, bo dzis tylko ryczy i marudzi bidulek.. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

09 lip 2008, 21:01

witam

biedny Oskarek :ico_buziaczki_big: dużo zdrówka :ico_buziaczki_big:

u nas nocka ok,pobudka o 6 znowu ale powiedziałam ze ja śpię i go nie wypuszcze i troche pomarudził a potem jak obudziłam sie ok 8 patrze śpi i też zasnełam
budzę sie znowu ,patrze na zegarek a tam 10.48 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a Kacper dalej śpi,zaczęłam sie kręcić bo mi sie spać juz nie chciało i wstał o 11 :ico_szoking: :ico_brawa_01: juz w dzień go nie kładłam

pogoda dzis znowu w kratkę,słońce i deszcz,a wiatr chłodny

teściowa dzis była,jutro juz wyjeżdża do pracy
za 2 tyg przyjedzie na 2 tyg D siostra ,ta co w ciąży jest,teściowa teraz była u nich 2 tyg,mieszkają w niemczech
maja dla Kacpra rower na 2 kółkach ,musimy dokupić tylko boczne małe,nie wiem czy nowy jest czy od kogoś,ale dobrze że nie kupiliśmy mu bo mieliśmy teraz zamiar ,to nam już odpada :ico_brawa_01: :-D
zaraz mu zamówię posciel na zmiane i prześcieradła,teściówka rzuciła znowu kaską :-D mówiła żeby mu kupić jakąś zabawkę.ale zabawek ma tyle że narazie nic mu nie trzeba,a posciel owszem,miałam kupić po wypłacie to teraz akurat :-D

mam nadzieje ze jeszcze wpadniecie tu dziś :ico_sorki: ide sie umyć,zaraz wracam

[ Dodano: 2008-07-09, 21:04 ]
a i rozmawiałam dzis z koleżanką ze studiów,mieszka w Wadowicach i umówiłyśmy sie wstepnie na sierpień ze przyjedziemy do nich na weekend,zwiedzimy Kraków,tak dawno tam nie byłam,Wadowice oczywiście,potem jakiś park z miniaturowymi budowlami świata w Inwaldzie czy jakos tak no i nagadam sie z nią w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość