lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 12:54

Ale super zdjecia Kondzia :ico_brawa_01: stopka Mayci przeslodka....i Lenka jaka juz duza :ico_brawa_01: powklejam zdjecia jeszcze dzis ,mam nadzieje ;)wczoraj chcialam ,ale t zabral laptopa,bo chcial film ogladac w lozku :ico_zly: a ja na jego kompie nie umiem zdjec wklejac,bo musze najpierw to wielkie pudlo odsuwac...za duzo roboty....hihi...poki co pracuje do 12 to korzystam ,ze go nie ma,bo potem znow bedzie mowil,ze uzalezniona i ze mam sie do testow na prawko uczyc :ico_olaboga: a mi sie nie chce,wole na tt klikac....

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

11 mar 2007, 13:15

DELFINA, jakaś demencja starcza mnie juz chyba dopadła i nie mogłam znaleźć czasu na TT, oczywiście dopóki nie pomyśłam, co też moje mamuśki wyczyniają, więc jestem :ico_sorki: :-)
bez grzywki to czesałam sie do góry i finito, a teraz musze codziennie układać te kilka włosków nad oczami...masakra :-)
jeszcze będziecie miały dość mojego remontu :-D bo obiecuje, ze nie odpuszce wam nawet opowiesci o układaniu paneli - zapewniam fascynujące :ico_haha_01:
aha, Gosiaczku, mendy ebrane, jeden łoniak jako kamień węgileny pozostawiony w piwnicy :-D
Lucy, wklejaj zdjecia brzucholka bo ja do tyłu jestem :ico_oczko:

a teraz, marsz na spacer, dotlenić się! :-)

a i jeszcze jedno, czy w tej nowej wersji TT jest album, taki jak kiedyś?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 mar 2007, 14:09

Hey kochane!!!
Popijam kawke,Vinee slodko spi,wiec TT w ruchu :-D
Ela wczesniej mi sie pokazywala tylko jedna fotka Kondzia,a teraz przez przypadek patrze strone wstecz a tu wiecej super...fotki bombowe,Kondzio maly model jednym slowem w bluzie i jeansikach,widac,ze mu sie spodobalo,pewnie Wam wieczorem padl jak mucha po takiej wyprawie..bardzo ladny ten Wasz park,i mnostwo zwierzakow naokolo,pelno gnu czy czegos gnu podobnego :ico_haha_01: sie tam wypatrzylam,i to cale stada :ico_szoking: obrazek jakbyscie na jakims polowaniu byli :ico_brawa_01:
Ela bardzo mlodo i swiezo wygladasz :ico_brawa_01: a i Kondzio to chyba jednak do Ciebie podobny z ta delikatna buzka aniolka :-)
Delfina rozbawilas mnie do lez ta Twoja torba na porodowke,a ja myslalam,ze ja mialam duza...hihihi..stopka Mayci przeslodka :ico_buziaczki_big:
Kasiula no wreszcie jestes...no wiesz jak moglas sobie tak pomyslec,zeby nas opuscic,wstydz sie wstydz...zwale to na to,ze moze sie za bardzo fabry nawachalas i takie glupoty Ci przychodza do glowy :ico_nienie:
Fryzura profesjonalna,mozesz Ty sie za otwarcie salonu jakiegos zabierz...ukryte talenty sie marnuja :-D
Lenka wyrosla rzeczywiscie ostatnimi czasy,pannica z niej,a na suwaczku slicznie wyglada z ta fryzura...pewnie to tez Twoja zasluga sie domyslam.. :ico_brawa_01:
O remoncie nas informuj na biezaco,kolory wybrane fajowe,ale ja to wzrokowiec wiec musze na wlasne oczeta zobaczyc,bo jakos wyobraznia u mnie niedorozwinieta...wiec czekamy na fotki,album jest na nowym forum,w prawym gornym rogu go znajdziesz..
Lucy wklejaj fotki :ico_nienie: i sie chwal brzuszkiem :ico_haha_01:
Kasi.k pewnie dalej pierze i prasuje,albo sie rzucila w wir porzadkowania..
Edytka jak tam zdrowko????mam nadzieje,ze u Was lepiej... :ico_buziaczki_big:
Lenka z Kondziem to sie chyba umowili bo ubrani razem z czerwone bezrekawniki tak mi sie teraz zauwazylo... :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 14:26

a ja wlasnie sprzatalam imop mi sie rozwalil,zaczelam myc podloge na kolanach szmata i czuje sie jak po jakims maratonie :ico_haha_02: az musialam na chwile usiasc :ico_wstydzioch: wiec weszlam na tt ;)

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

11 mar 2007, 14:29

Lucy i prawidlowo zrobilas,maly odpoczynek sie zawsze przyda na TT..kurcze az mi wstyd nasze ciezarowki takie zapracowane,sprzataja a mi sie nic nie chce w domu ostatnio robic..obiecuje sobie,ze zrobie cos wieczorem jak Vinee juz spi,a wtedy to i ja sama padam.. :-D

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

11 mar 2007, 14:38

Witajcie Lasencje !!!
delfina na Twoje zyczenie, najswiezsze foteczki Twojego ziecia.
Obrazek
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 14:44

ja tez wlasnie stwierdzilam,ze fela ma buzie jak anioek i dlatego kondzio taki sliczny ;)

[ Dodano: 2007-03-11 ]
oskarek jest super :ico_brawa_01: jaki slodki malec :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
pozniej powklejam wiecej,jak naladuje baterie w aparacie ;)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

11 mar 2007, 16:43

Witam Kochaniutkie :ico_buziaczki_big:

Ja własnie wysłałam męża do pracy i moge trochę posiedziec na TT :-D

Edytka no twój Oskarek to prawdziwy Superman :ico_brawa:

Fela sliczne zdjęcia z parku, a Konradek jest niezłym przystojniakiem z anielską miną i super kędziorkami :ico_brawa: A co do mamusi - czy ty naprawdę jesteś z mojego rocznika? Cos mi się wierzyć nie chce :ico_nienie:

Delfina no tą 30kg torbato mnie rozbawiłas :ico_smiechbig: Mam nadzieję, że ja aż tak nie przyszaleję :-D

Ilonka ja mam jeszcze przed sobą sterte prasowania :ico_olaboga: więc pewnie znikne jeszcze z kilka razy na ciut dłużej :ico_sorki:

Kasia grzywka pierwsza klasa :ico_brawa: i myślę, że ci z nia do twarzy :ico_haha_02: i wklejaj zdjęcia z mieszkania i to jak najwięcej :ico_haha_02:

Emilka gdzie nam znowu zaginęłaś?? :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2007, 17:28

a no rzeczywiscie kasik;)kasiaa wkleila grzywke :ico_brawa_01: dobrze wyszla,ale troche inaczej wygladasz he he nie poznalam cie kasiaaa :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

11 mar 2007, 17:37

Witam WAs :ico_haha_02:
Kasia79 sliczniutka fryzurka :ico_brawa: fotki ze spacerku tez super :ico_brawa: az mi sie przypomnialy moje rodzinne strony :ico_placzek: i osiedle w Gidlach(identyczne domki i ulica :ico_szoking: )
lucy superancki brzusio i ubranka :718:
edyta masz slicznego supermena. Czy tutaj rodzilas?
delfina super to zdjecie stupki :ico_haha_02: my synusiowi po porodzie tez takie robilismy :ico_haha_02: Wkurzylam sie bo wczoraj dzwonie do przychodni umowic kokretna godzine szczepienia (przyszlo mi wezwanie na poniedzialek) a oni mi mowia ze we wtorek bo wtedy jest gabinet szczepien otwarty :ico_zly: kurde to po co wezwania wysylaja na inny dzien? Kurde a mi tak zalezy zeby sie spotkac z lekarzem jak najszybciej :ico_zly: strasznie sucha skora synusiowi sie zrobila :ico_placzek:
Co do mieszkanka to moge wam sie pochwalic narazie fotkami z agencji :ico_oczko: tu jest link Obrazek

[ Dodano: 2007-03-11 ]
kurde wcielo link :ico_wstydzioch: musicie sobie po prostu przekleic :ico_wstydzioch:
http://www.prestigepropertyrentals.co.u ... hp?id=240#
kasi.k nie wcielo mnie :ico_haha_02: dopiero znikne bo nie bedziemy miec netu na poczatku puki nie zaloza :ico_placzek: a wiadomo jakie oni maja tempo :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-03-11 ]
do mieszkanka maja nam jeszcze dowiezc stol i komody do sypialni :ico_haha_02:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość