Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 lis 2008, 00:05

hej kobietki

zajrzałam z nadzieją,że Kasia coś skrobnęła ,a tu nic :ico_nienie:

a ja mam na dzis dosyć,miałam strasznie ciężki dzień i spadam spać,bo nie mam siły.Robiłam dziś pierogi z serem a Bartek przez cały ten czas się wściekał,złościł ,płakał itp....Na ssczęście pierożki się udały i już nie ma po nich śladu :-D .Do tego Bartek nie spał w dzień,więc cały czas oczy dookoła głowy ,no :ico_szoking:

Maziu kliknęłam jak zawsze :-D

Maritko jestem ciekawa,czy ten lekarz ma pEwność co do czystości przy produkcji maści i leków :ico_puknij: ,wszędzie panuje taki sam bałagan,przecież w końcu to i mąka przechodzi badania,które ją "wypuszczają" na rynek :ico_oczko: .W każdym razie Bartka te bakterie nie ZEŻARŁY :ico_oczko: a wręcz mu służyły :ico_oczko:

idę bo mi litery się przestawiają :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lis 2008, 09:45

Witam :-D Dziekuję wszystkim za głosiki :-D
http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

A co do mąki ziemniaczanej to mojej Martynce bardzo pomagała, a Matyldzi wystarczy smarować sudocremem :-D Ojjjj ale u nas wnocy wiało po balkonie miska mi tak latała, pół nocy niespałam :-) Iwciu moja Matyldzia tez wczoraj w dzień nie spała ale za to o 18,30 już zasnęła i do rana spała. Tylko o 21 dałam jej mleczko z kaszka bo przeciez nawet wczoraj obiadu nie tknęła, no wypiła całą butle i spała dalej :-) Głowa mnie boli i boli :ico_olaboga: Ide se coś do jedzonka zrobic :-)

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 lis 2008, 12:07

a co to wywiało was kochane sprzed kompów :ico_oczko: ,tylko Mazia dała radę coś skrobnąć :-) .
Maziu dzis już też kliknęłam na Twoje słoneczko :-)

a Kasiulka o nas zapomniała,pewnie lekarz ją do szpitala odesłał i tam czeka na Wiktorka bo inaczej chyba by coś skrobnęła :ico_noniewiem:

dzis siedziemy w domku ,pogoda pod psem,pada wieje i zimno brrrrr aż przez okno to strasznie wygląda :ico_placzek: a co dopiero na zewnątrz :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lis 2008, 12:27

A unas za oknem słonko ale zimno brrrrrrrr :-D Dziękuje Iwciu za głosiki :-) Gotuje dziś fasolke. Mati dorwała 2 reklamówki i władowała w nie wszystkie zabawki :-) ciekawe kto to bedzie sprzątał :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lis 2008, 12:45

Witam :-)
U nas też zimno a ja mam jeszcze @ i czuje sie fatalnie :ico_noniewiem: w nocy śniły mi się jakies koszmary i ogolnie czuje sie do du...
Niki w nocy przyszła do mnie o 1 i obudziła mnie i mówi - cioo mama śpisz ? ja jej na to - ze tak a co chcesz tu z mamą spać a ona - tak i tylko pobiegła po pieska z którym śpi i już do rana spałyśmy razem :-D
Maziu - gwiazdki oddane :-D
Iwciu - ale mi smaka narobiłaś pierogami :ico_haha_02:
Maritko - z tą mąką to przesadził ten lekarz ja korzystam z mąki ziemniaczanej w kuchni i fuu jak to napisałaś :ico_olaboga: ale wiem że dziewczynką nie wskazane sa rzadne zasypki ani puder ani mąka ziemniaczana bo może cos dostać się do środka i narobić kłopotu
Asiu - to widac że musiało się naprawde ochłodzić my tez u Niki już włączyłyśmy lekko kaloryfer bo normalnie zimno brr.. się zrobiło
To na tyle zaraz idziemy na zakupy i nawet nie chce mi się w tą pogodę wychodzić ale trzeba w lodówce braki uzupełnić :-D no cóż trzeba iść bo kto inny pójdzie jak jestem sama z małą :ico_noniewiem:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 lis 2008, 12:58

Edulitko fajna ta twoja mała hahahaha się uśmiałam :-D Moje mi tak nie przychodza, nawet Martyna wnocy nie zejdzie z łózka tylko mnie woła :-) Ojjj ja tez mam dzień do d.... ma przyjśc do mnie @ i już od 2 dni mnie głowa boli :ico_olaboga: A Kasiulka to faktycznie chyba do szpitala poszła jak do tej pory się jeszcze nie odezwała :-)

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 lis 2008, 13:01

http://dzidziusiowo.pl/index.php?option ... &Itemid=98
dziewczynkiprosimy o glos
Marcelek jest 6 na liscie
z gory bardzo dziekujemy

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 lis 2008, 13:48

Bartuś pobiegł na bajkę-miś w dużym niebieskim domu-uwielbia go poprostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,chyba jedyna bajka ktora go interesuje,inne tylko początek obejrzy i już się nudzi :-)

głos oddany na Marcela :-)

dziś też nie kładę Bartka spać,przynajmniej wieczorem mam chwilkę wolną,a jak śpi w dzień to szaleje potem do 23-24,a ja padam na ryjek :ico_oczko: .Wczoraj zasnął ok 21 a dziś wstał po 8,20 tak sie rozespał :ico_szoking:

idę oglądać misia,bo mnie Bartek woła :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

19 lis 2008, 13:52

Ja też stosuję mąkę w kuchni, ale Edulitko w sumie tłumaczę, że nigdy mąki nie jem na surowo a w gorącym wszystkie zarazy znikają :-D
Dziewczynkom też stosowałam mąkę czasami, ale teraz - nie będę, bo i nie pomaga :-P

Asia, o wodzie z octem nie słyszałam... lubię domowe sposoby, choćby woda z solą na obolałe piersi przy zastoju pokarmu ;-) my robimy na gorączkę okłady z samej wody i też pomagają... A i doczytałam komentarz na NK :-D te płaszczyki właśnie od Wiki ściągnęłam bo prześlicznie w nim wyglądała :-D

Różysia już lepiej, kupki się unormowały i odparzenie znika powoli - uff :-)

U nas pogoda do bańki, mokro, ciemno i zimno :-/

A wczoraj to tak się wkurzyłam szczelnością tych okien, że normalnie gotowa byłam dziś je wymieniać... skończyło się na przestawieniu łóżeczka Różysi, bo centralnie na nią wiało i żadne uszczelnienia nic nie dawały :ico_zly: Ta oszczędność teściów czasem mnie wkurza, rządca powiedział, że świeże powietrze nie powinno zaszkodzić, ja że świeże nie, ale hulający po głowie i uszach dziecka wiatrzycho owszem - się zamknął :ico_noniewiem:

W niedzielę odwołaliśmy "kinderbalik" urodzinowy Różynka - przełożyliśmy to na tę sobotę :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lis 2008, 14:09

rządca powiedział
dobre określenie ale fakt ze jak wieje z okien to może zaszkodzić dziewczynką a nie pomóc bez względu czy to świerze czy nieświerze powietrze, ja jak na początku jak się Niki urodziła a u nas był generalny remont też mieszkałam z teściami i tesciowa nie widziała problemu żeby postawic łóżeczko Niki pod stary zmurszywiałym niesczelnym oknem :ico_noniewiem: babol jeden :ico_zly:
Iwciu, Niki tez kiedyś szalała za Niedźwiedziem w dużym niebieskim... a teraz tylko woła - kleta cem kleta ! :-D
mazia, - to mamy ten sam stan :-)

Dzwoniła do mnie moja Dominika że urwie się z bióra i przyjedzie na kawke więc ide wode wstawiać do później :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość