Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 sty 2009, 11:58

serdeczne gratulacje dla Aniabelli :)

ja juz naszykowana dzis polozna do mnie przychodzi od razu sie lepiej czuje jak zrobilam cos kolo siebie musze ugotowac itd a mala spi pobujala sie troszke na hustawce i usnela nakarmiona i zmieniona pielucha czkawka nas czesto meczy :) jak narazie nie moge narzekac bo jak mala placze to wiem ze chce jesc lub ma brudna pieluche dam smoka i spi :) dzis obudzila sie o 23, 24 i 1 nie mogla zasnac a potem juz o 5 rano :)

u nas w szpitalu nie kąpano malucha ja ją kąpalam przed wczoraj a wczoraj jej cialko całe obmylam myjką :)

[ Dodano: 2009-01-16, 11:00 ]
moj dzis odebral akt urodzenia małej:0 jest juz prawnym obywatelem RP :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 sty 2009, 13:05

Super, że aniabella urodziła, brawa dla niej i córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

secret dzięki, a Bartkami to czysta prawda :-D :-D

U nas już po wizycie położnej, jakieś pół godzinki temu wyszła.

Mały jeszcze nie zgłoszony do urzędu, bo my musimy iść oboje, a poza tym potrzebny jest mój akt urodzenia, bo się urodziłam w innej miejscowości. Moja mama już mi go odebrała i ma przywieźć. Także w poniedziałek lub wtorek też zrobimy z Bartka obywatela RP.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 sty 2009, 15:08

jejku dziewczyny bez kitu nie ma na nic czasu przy takim malenstwie :-D teraz jem i zaraz pewnie mala sie obudzi ... musze jutro cos posprzatac a spacery mamy dozwolone za tydzien ewentualnie we wtorek lub czwartek jesli nie bedzie wietrznie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

16 sty 2009, 16:23

no juz szwy sciagniete..szybciutko poszło..dziwnie sie czułam zostawiajac niunie w domku..chiałąm byc jak najszybcie z powrotem..walczyłam z soaba zeby nie dzwonic i nie pytac co z mała..jak worocilismy to własnie kwekala bo to jej pora na jedzonko..tesciow aja przebrala bo zrobila wielkie kupsko..kurcze do tej pory były to mniejsze kupki wiec troszke sie martwie..

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 sty 2009, 16:42

e tam nie martw sie kupkami pediatra mowil zs to bardzo dobrze jak takie duze są moja robi co chwila jest ich naprawde duzo haha i jak na zlosc zrobi przy zmianie pieluchy :-)

a wogole to rodzilam natiralnie w obecnosci męza i mamy..... inaczej chyba nie dalabym rady.... bol okropielny ale w3,5 h sie obrobilam :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 sty 2009, 16:42

jejku dziewczyny bez kitu nie ma na nic czasu przy takim malenstwie
dokładnie, ja jak synuś śpi to mama przychodzi na górę a ja w tym czasie idę coś zjeść i porobić okłady, wyparzyć butelki, zrobić pranie itp. a plecki to mi wysiadają

[ Dodano: 2009-01-16, 16:00 ]
a wogole to rodzilam natiralnie w obecnosci męza i mamy..... inaczej chyba nie dalabym rady.... bol okropielny ale w3,5 h sie obrobilam :-D
nio szybciutko, ja mam wpisane w książeczce 6godz i 20min

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

16 sty 2009, 21:01

nio szybciutko, ja mam wpisane w książeczce 6godz i 20min
chyba bym umarla z bolu jak bym tyle rodzila!!!!! bo mialam skurcze krzyżowe :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: smarowali mnie lodem itd az skora sucha sie zrobila

wogole mam straszne kucia rano lub wieczorem rtak w miejscu jajnikow;/;/ az sie ruszyc nie moge faszeruje sie paracetamolem polozne mowia ze to normalne ale ja wtedy nawet dzieckiem nie potrafie sie zajac i wyje z bol i sie zwijam az mąz nie wie co robic trzyma mnie bo mam nogi jak z waty normalnie taki bol jak skurcze krzyzowe na porod ... albo są jakies komplikacje albo tak ma byc

ja zadnych okladow nie robie.... krocze mnie wogole nie boli chodze normalnie itd wszystko ladnie sie goi tylko te skurcze macicy trwaja z godzine i sa okropne ... dzis sie zastanawialismy czy karetki nie wzywac ale nie pojde znoow do spzitala bo co z malenstwem??

ale roboty jest jutro musze jakos posprzatac itd ...ale chyba dam sobie spokoj bo byc moze to z wysilku tak mnie boli?

dobra znalazlam chwile teraz trzeba sie polozyc spac bo mala spi a pewnie za godzinke lub dwie bedzie chciala cyca i zmiane pieluchy :) to papa

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

16 sty 2009, 21:38


ja zadnych okladow nie robie.... a
ja miałam pęknięcie prawej strony pochwy, i podobno jedna szewka puściła i się narobiło :ico_olaboga: ropa się nazbierała i muszę się tam moczyć w kali i sparować takim żelem rano i wieczorem, wczoraj była położna i mówiła, że już jest lepiej,ale troszkę jeszcze potrwa zanim się to zagoi, ale tez czuję, że lepiej bo mogę chodzić i siedzieć
milutka dziwne masz te bóle :ico_noniewiem:
ja właśnie się wykąpałam, , synuś śpi, to się położę
do jutra, pa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

16 sty 2009, 23:30

donatka26 napisał/a:
nio szybciutko, ja mam wpisane w książeczce 6godz i 20min
a ja mam wpisane 4 godziny, a potem cięcie cesarskie

Dziś miałam gości całe popołudnie - moja mama była, a potem kąpiel małego kolacja i tak jakoś dzień zleciał. Za chwilę też idę spać.

Jutro jadę do szpitala na ściągnięcie szwów i moja druga połowa zostanie pierwszy raz sam z Bartkiem.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

17 sty 2009, 10:19

hej hej ja nadal walcze nad zwikszeniem pokarmu-troszke marni mi idzie ale nie poddaje sie :-D :-D malutka w nocy troszke poarudzila ale poxniej juz spała jak aniołek :-D :-D
w pon jade do poradni laktacyjnej, podobno bardzo dobra specjalistka z tej pani..sprobowac warto...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość