DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

05 gru 2016, 13:23

Dla mnie dobre są i prezenty nietrwałe: SPA, masaż, wypad w góry... jak i trwałe: biżuteria, książka ukochanego autora, może jakiś wymarzony gadżet do domu (ale nie patelnia :P). Trzeba się wczuć w tę drugą osobą i myśleć o jej guście i potrzebach, to najważniejsze. Kupujemy dla niej, a nie dla anonimowej 30-letniej kobiety.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

13 gru 2016, 16:14

Jeżeli tak spojrzeć na sprawę to kosmetyki jak i perfumy też nie są trwałymi prezentami, bo dosyć szybko się zużywają każdego dnia, prawda? A cenowo wychodzą o wiele taniej niż pobyt w SPA, chociaż przyznam że raz na jakiś czas też trzeba zadbać o siebie całościowo i wybrać się właśnie gdzieś do Spa na masaże i zabiegi relaksacyjne.

MayThai
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 14 gru 2016, 16:00

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

14 gru 2016, 16:15

Wydaje mi się, że fajnie by było jakby to było coś nowego. Coś czego jeszcze nie próbowała, a ten pierwszy raz będzie jej się kojarzył właśnie z tym prezentem. Jeśli jej się spodoba to będzie dalej używała np. tych perfum (ryzykowny prezent jeśli ma być to nowość) czy chodziła dalej na te zabiegi (np. masaż, ale nie taki klasyczny tylko masaż tajski - maythai.pl) itp.

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

14 gru 2016, 17:01

A profesjonalna sesja zdjeciowa z makijazystką?? Doskonała zabawa, przeżycie i pamiątka!

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

28 gru 2016, 14:36

Poniekąd tak, aczkolwiek ja bardziej ucieszyłabym się z praktycznego prezentu zamiast sesji zdjęciowej, w grę wchodzi także wyjazd do Spa- bardzo fajna sprawa oraz odzież czy obuwie na prezent, to zawsze się sprawdzi.

matronynaforum
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2016, 20:31

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

28 gru 2016, 20:43

Ja niesamowicie ucieszyłam się książkami. Miałam przyjęcie urodzinowe i każdy gość obowiązkowo musiał przynieść jedną książkę - czy to używaną czy bestsellera. Wszystko dlatego, że nie miałam czym zapełnić półek w nowym mieszkanku :D Ale również uwielbiam czytać i uważam, że dobrą książke pokocha KAŻDY! Gościnnie pisałam nawet dwa wpisy o książkach więc polecam wam szczerze. Tutaj coś na pewno znajdziecie i są to świeżutkie propozycje na każdą okazje:

SKOPIUJCIE LINK >>> matrony.pl/pozeracze-jesiennych-wieczorow-czyli-ksiazki-w-ktorych-sie-zakochasz/


SKOPIUJCIE LINK >>> matrony.pl/ksiazki-pod-choinke-dla-siostry-meza-babci-przyjaciolki/

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

29 gru 2016, 09:05

Wypasiony bon do spa :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

30 gru 2016, 10:14

Hmm... to zależy od tej kobiety ;-)
Jak zerkniesz na Prezent Marzeń to masz tam np. pakiety do SPA, fajne auta, albo kurs tańca na rurze.
Rzucam tak sobie tymi pomysłami bo uważam, że powinny się zdecydowanie sprawdzić.
Racja?

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

11 sty 2017, 22:22

Ja ostatnio się dowiedziałam o istnieniu takiego nowoczesnego urządzenia do badania piersi, nazywa się braster. Służy do samodzielnego badania piersi w domu, a dane z rządzenia sa przesyłane do aplikacji smartfona. Myślę, że to jest genialny pomysł na prezent dla kobiety.

Awatar użytkownika
Monika89
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 03 sty 2014, 14:54

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

12 sty 2017, 16:23

Może jakiś karnet na weekend do SPA?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość