Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 maja 2010, 20:48

gaga22, to "za chwilę" zobaczysz swoją fasolkę :ico_brawa_01:
A poza tym to super :-D jak to w ciąży :-D :-D
i tak trzymaj :ico_brawa_01:
zubelek, a jak Ty się czujesz?
a dobrze dziękuję :-D
tzn jestem przeziębiona i trochę się męczę ale poza tym jest dobrze :ico_sorki:
my z Sandrusię znamy się z poprzedniej ciąży - obie jesteśmy styczniówki 2009.
a ja tu z forum znam inną Sandrusię :-D no to już znam dwie :-D
ja tam jeszcze mam smsy i maile Wasze z wieściami o porodzie :-) heh..az mi sie łezka zakreciła ze wzruszenia :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 maja 2010, 20:49

na zwolnienie na razie nie zamierzam iść, bo młody jest o wiele bardziej męczący niż praca.
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Ty wiesz, że ja tez się cieszę, jak do pracy idę :-D
teraz robię dwa dni w tygodniu i nie moge się ich doczekać :-D
A co do domu, to właśnie będą nam lali strop. Termin oddania domu pod klucz mamy 30 listopada. Zobaczymy jak to będzie, ale mam nadzieję, że zbytnio się nie spóżźnią, bo w tym mieszkaniu nie bardzo mamy gdzie dzidzię drugą zmieścić.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprrr, to trzymam kciuki za terminowe oddanie :-)
Kto by pomyślał, że taka stara baba tak szybko w ciążę zajdzie :ico_puknij:
stara baba?? a kogo miałaś na myśli?? :-P :-D

[ Dodano: 2010-05-27, 20:50 ]
tzn jestem przeziębiona i trochę się męczę ale poza tym jest dobrze :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby Ci szybko przeszło... apap, herbatka earl grey z cytrynką i pod kocyk :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 maja 2010, 20:54

Ty wiesz, że ja tez się cieszę, jak do pracy idę :-D
teraz robię dwa dni w tygodniu i nie moge się ich doczekać :-D
ja w pracy odpoczywam, bo Bartek nadal jest mega ruchliwy, a poza tym zawsze najlepiej wie czego chce i baaardzo skutecznie potrafi się tego domagać. A jak tam Alan ?
stara baba?? a kogo miałaś na myśli?? :-P :-D
no wiesz podobno po trzydziestce trudniej się w ciąże zachodzi, ale to chyba bujda na resorach sądzącpo moim przykładzie wszystkie trzy ciąże po 30-ce i wszystkie w pierwszym cyklu :-D

[ Dodano: 2010-05-27, 20:57 ]
gaga22, to "za chwilę" zobaczysz swoją fasolkę :ico_brawa_01:
tak generalnie to powinno już być widać serduszko, bo ja miałam krótsze cykle 25-26 dni i ten termin porodu to mi tak naprawdę około 20 stycznia a nie 23 wychodzi. Zobaczymy jak będzie.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

27 maja 2010, 21:04

Kto by pomyślał, że taka stara baba tak szybko w ciążę zajdzie :ico_puknij:
a mogę spytać ile masz lat?
oby Ci szybko przeszło... apap, herbatka earl grey z cytrynką i pod kocyk :-) :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak robię może bez apapu no ale ja mam jeszcze 2 w domu to zawsze coś ale nie powiem,dają mi pochorować :ico_oczko:
poza tym zawsze najlepiej wie czego chce i baaardzo skutecznie potrafi się tego domagać.
to jak moja starsza córka,ta to ma zawsze swoje zdanie :ico_haha_01:
wszystkie trzy ciąże po 30-ce i wszystkie w pierwszym cyklu :-D
eh to jeszcze nie stara :ico_puknij: a moze bardzo zdrowa :ico_oczko:

ja miałam usg w 6ti2d i nie było zarodka tylko pusty pęcherzyk przeszłam koszmar przez ponad tydzień i dopiero w 7t4d było widać zarodek juz z serduszkiem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

27 maja 2010, 21:11

a mogę spytać ile masz lat?
a pewnie że można w styczniu weszłam w wiek chrystusowy - czyli 33 :-D
ja miałam usg w 6ti2d i nie było zarodka tylko pusty pęcherzyk przeszłam koszmar przez ponad tydzień i dopiero w 7t4d było widać zarodek juz z serduszkiem :ico_sorki:
dlatego czasami te wszystkie badania nas tylko w stres niepotrzebnie wpędzają, bo nie każdy zachodzi w ciążę idealnie w połowie cyklu 28-dniowego.
to jak moja starsza córka,ta to ma zawsze swoje zdanie :ico_haha_01:
z takimi dziećmi to zawsze ciężej. Mój młody ma 16 miesięcy, a już potrafi się domagać żeby mu inną bluzkę założyć, bo ta którą ja wybiorę, to mu się nie podoba :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-05-27, 21:12 ]
Ja zmykam kąpać się i spać, bo mnie powoli rozkłada :ico_spanko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

27 maja 2010, 21:16

A jak tam Alan ?
heh... Alek strasznie ząbkuje... :ico_olaboga: oprócz gorąckowania, mega oślinienia i jęczenia, to właśnie jest jak trojaczki, w dodatku wszystkie z ADHd ;-) wysiadam totalnie... i odliczam dni do przylotu mojej mamy :-D
to jak moja starsza córka,ta to ma zawsze swoje zdanie :ico_haha_01:
:-) dobrze, że wie, czego chce :-)

Laseczki, ino patrzeć, jak bedziecie sie brzuszkami chwaliły, a potem bedzie końcóweczka, czekanie i juz beda bejbiki :-) a czas taki, ze wakacje szybko polecą, potem święta i juz zaraz po bedziemy czekać :-) suprrr bedzie, znaczy się :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

28 maja 2010, 09:21

Witam porannie :-) dorwałam w pracy laptopa więc mam dostęp do internetu.

U nas pogoda super, co mnie bardzo cieszy, bo 13 jadę na firmową plenerową imprezę :-D
heh... Alek strasznie ząbkuje... :ico_olaboga: oprócz gorąckowania, mega oślinienia i jęczenia, to właśnie jest jak trojaczki, w dodatku wszystkie z ADHd ;-) wysiadam totalnie... i odliczam dni do przylotu mojej mamy :-D
u Bartka z ząbkami też nie jest różowo, a właśnie idą mu dolne piątki. Nasza pediatra jest w lekkim szoku jego ząbkowaniem, bo trójki wszystkie miał już wieku 13 miesięcy, a one podobno po 16 wychodzą. To samo teraz z piątkami - wszędzie piszą, że od 20 miesiąca wychodzą. Co do ADHD to u nas jest tak samo, no ale z taką matką nie może być inaczej :-D

Zmykam trochę popracować :ico_papa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

28 maja 2010, 12:38

witam mamuśki :-D
Mój młody ma 16 miesięcy, a już potrafi się domagać żeby mu inną bluzkę założyć, bo ta którą ja wybiorę, to mu się nie podoba :ico_olaboga:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: moja jak się nieraz ubierze to aż wstyd a ona za nic w świecie nie chce się przebrać :ico_haha_01: a ciuchy ciągle inne wyciąga i masa prania i prasowania :ico_haha_01: modelka za dychę :ico_haha_01:
Laseczki, ino patrzeć, jak bedziecie sie brzuszkami chwaliły, a potem bedzie końcóweczka, czekanie i juz beda bejbiki :-) a czas taki, ze wakacje szybko polecą, potem święta i juz zaraz po bedziemy czekać :-) suprrr bedzie, znaczy się :-D
_________________
dokładnie :ico_brawa_01: dobrze,że lato przechodzimy bez obciążenia :ico_haha_01: nie będzie tak cięzko :ico_oczko:

u nas słonko ,trochę zimno ale chociaż ładnie.
Miłego dzionka życzę :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 maja 2010, 17:54

Witam, u nas weekend do d... Chłop przywlókł do domu jakieś cholerstwo i w piątek wieczorem pochorował się Bartek. Wczoraj byliśmy na pogotowiu, bo wysoko gorączkował. Ma zapalenie lewego ucha i straszny katar. A do tego dziąsła na dole jak banie, bo mu 5 wychodzą :ico_zly: W nocy strasznie się rzuca, także ostatecznie wylądował u nas łóżku, więc o spaniu to mogę zapomnieć :ico_zly: :ico_zly:

Dzisiaj i mnie dopadło, na razie tylko strasznie boli mnie gardło. A do tego wczoraj na usg niby było widać bicie serca, ale gin nie mógł zmierzyć crl, więc nie mógł do końca stwierdzić, że ciąża jest prawidłowa. Za tydzień mam iść na powtórkę. Jak mnie rozłoży to jutro idę na zwolnienie.

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 maja 2010, 22:13

witam :ico_haha_02:

gaga22, o jej :ico_olaboga: ale się u was dzieje :ico_olaboga: kurujcie się jak się da,no ty to masz problem co to tu brać :ico_noniewiem:
Ja też dalej walczę z przeziębieniem już było lepiej a dziś znowu źle.Męża rosołek na nogi mnie postawił trochę ale już mam dość tak długo mnie trzyma.Rany mam nadzieję,że jutro będzie lepiej.
Na dodatek zaparcia mnie straszne męczą :ico_placzek:

a poza tym ok :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość