Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

06 lip 2009, 16:56

Moj wlasnie dostal dwa piwka na zachete i obrywa czeresnie z drzewka :-D Bede musiala zrobic kompot :ico_noniewiem:
ale zachęta ja jutro idę na działkę i jakoś nie wyobrażam sobie mojego na drzewie gdyby nie ciąża ja znowu skakałabym po drzewie ;-) a uwielbiam to robić.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lip 2009, 10:09

ty wiesz,ze ja z Ł.nie mam takiego problemu - poprosze ladnie i zawsze zrobi :ico_oczko:

Nie zagladalam juz wczoraj,bo po zrobieniu kompocikow,mezus wyciagnal mnie na partyjke babingtona.Potem z okna zobaczyla nas kuzynka i przyszla z mezem ze swoimi paletkami i gralismy w debla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A wieczorem namowil mnie na obejrzenie Irom mena i poszlismy spac :ico_wstydzioch:

A co do szpitala w Wejherowie to dziewczyna napisala,ze jest fajnie

Kod: Zaznacz cały

Co do porodówki w Wejherowie to ja byłam bardzo miło "obsłużona". Położna bardzo miła, mówiła co mam robić i starała się żeby było jak najmniej bólu. Co prawd pokoje są małe i dużo kobiet, ale jakoś się we 4 mieściłyśmy. Ja mam bardzo pozytywne wspomnienia z porodu i uważam że Wejherowo jest dobrze przygotowane dla ciężarnych.
No i pozniej dopisala,ze toalety na korytarzu ale kolejek nie bylo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

07 lip 2009, 19:25

iw_rybka, wielkie dzięki za to co wkleiłaś bo fajnie wiedzieć.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 lip 2009, 22:11

baska - dla Ciebie wszystko,szkoda,ze na odleglosc,ale zawsze cos :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

07 lip 2009, 22:28

czesc kobitki
ja tu widze ze watek kwitnie a raczej nasza ciezaroweczka bigottka ma jeszcze czas i nam tu klika i super :)
ja juz tak duzo czasu nie mam ale jak bylam w ciazy to siedzialo sie tu troszke :) jeszcze nawet jak byl stary tik tak albo i dalej :) a teraz brak czas usliczna pogogda szkoda siedziec w domku tak jak nasza iw_rybka pisze
u ns be z zmian tylko taa zmiana ze w nasteym tgodniu jedziemy w koncu na tygodniowy urlop juz sie nie moge doczekac :) wiec juz zaczynam pakowa walizki i takie tam kompletowac rzeczy :)
sle buziaki i zycze milego wieczorku

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 lip 2009, 09:26

iw_rybka, no może się uda przyjechać ;-) bo coś AsiaNL, mówiła że będzie u siebie w następnym tygodniu to może mi się uda na 2 dni przyjechać ;-)
karolina24, ja powiem szczerze że jak na razie na brak wolnego czasu nie narzekam bo mam go dużo ale też jeżdżę na działkę a samej tak za bardzo się nie chce i jestem tam jak mój P. ma wolne a resztę to spędzam w domku i chyba że ładna pogoda to na plaży ;-) Super że jedziesz na tygodniowy urlop każdemu się należy ;-) nie zapomnij odpocząć na nim ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lip 2009, 10:40

karolina24, a tak jakos powoli kwitnie,moze Zborra jak wroci to sie dolaczy,zwlaszcza,ze prawdopodobnie jest w ciazy z druga dzidiza,zgodnie z jej planem oczywiscie :-D :-D :-D

Milego wypoczynku,do mnie przyjezdza w sobote kolezanka,zostanie na tydzien,moze pamietasz Lemo z TT?Mama Kornela :ico_brawa_01:

bigottka, jak to u siebie? Kiedy?Gdzie? No i przyjezdzaj :ico_sorki:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 lip 2009, 10:47

jak to u siebie? Kiedy?Gdzie?
bo ma rozprawę przecież w następnym tygodniu i ma przyjechać na tydzień i mówiła coś o tym aby się spotkać ja jestem za ale więcej nic nie wiem. Dowiem się więcej to dam znać ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 lip 2009, 11:38

a gdzie przyjezdza? Ta rozprawa w Trojmiescie?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

08 lip 2009, 12:50

iw_rybka, nie gdzieś tam koło Szczecinka więc do ciebie jest nam najbliżej ;-) nawiedzimy Ciebie i się wprosimy ;-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość