Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2007, 14:07

iw_rybka, ciesze sie ze sie podoba :-D a wasz blog ... super wyglada teraz :ico_brawa_01: Jak chcesz jeszcze jakies fotki - wysylaj na poczte :-D

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

24 cze 2007, 17:01

Iwonko byłam na Waszym blogu. Coś wspaniałego :ico_brawa_01: A Andrzejek to calutka Mamusia :ico_brawa_01:[glow=darkred][/glow]
Ostatnio zmieniony 24 cze 2007, 17:51 przez Katka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2007, 17:38

K@tk@, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-06-24, 21:12 ]
ale tu cisza dzis :ico_szoking: Ja mam doła bo mezus poszedl na zlecenie do pracy i druga nocke jestem sama z Andrzejkiem :ico_noniewiem: A on juz poszedł spac i mi sie nudzi :ico_wstydzioch:

Ja nie chcialam chwalic,zeby nie zapeszac ale stwierdzilam,ze musze - moj Jędrek jest juz unormowany,tzn.w nocy budzi sie tylko 3 razy - o 20.00 mamy kapiel,papu ,tulenie i spi 5-6 godzin,potem drugi raz i trzeci raz juz wstaje,ok. 7-8. Potem sie bawimy max 2 godzinki i znowu jemy i spimy.Potem wstejemy - ok.10.00 -11.00 i znowu jemy,bawimy sie,lezaczek,spacerek i drzemka 2 godziny,znowu jemy,lezaczek, zabawa i sen i potem kapiel itd....
W zwiazku z tym,ze spi w nocy tyle godzin idziemy na impreze :-D Tesciowie posiedza z malym, jak sie jakimscudem obudzi to dostanie herbatke a my zdarzymy wrocic :ico_brawa_01:
Ale fajnie :ico_brawa_01:
Wogule jest fajny - smieje sie duzo,uwielbia karuzele i zyrafe pozytywke :-D Usmiecha sie jak widzi mame,jak widzi tate - no i dzi utrzymal zabawke w raczce i chwile machal nia :-D czym wprawil mnie w ogromna dume :ico_wstydzioch:

:ico_olaboga: tyle go nachwalilam to ciekawe jaka noc bedzie :ico_oczko:
Ale co tam - nalezalo mu sie :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

24 cze 2007, 21:59

iw_rybka, to superaśno że się unormowało Małemu, u nas jeszcze troche jest różnie, ostatnio w nocy sie budzi ok 2 a 3 nie śpi 1 -1,5 godziny smieje się rozmawia, a pózniej płacze że nikt się nim nie zajmuje. A dzisiaj po kąpieli zasnął na godzinke, i za moment się obudził a teraz tatus próbuje go ululać ale nic z tego bo oczka szeroko otwarte i co z takim maleństwem zrobić?????

caro, dla Oskarka Wszystkiego naj..., naj...., najlepszego, a my z Kamilem jutro zapraszemy na torcika, też kończymy 3 miesiace.

iw_rybka, blog jest bardzo fajniutki

M0rD3CzKa, Jak robisz te obramowania, ściągnełam sobie corela, ale jakoś nie umiem go rozgryś, chyba jeszcze instrukcje trza ściągnąć

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2007, 22:04

iw_rybka, to super ze juz unormowaliscie sobie dzien i poznaliscie sie nawzajem ... Moj Kacpi jakos tak od poczatku mial inormowane wszystko ale moze to dlatego ze ja wiedzialam jak to jest byc z dzidzią :ico_noniewiem: Oczywiscie byly dni kiedy marudzil albo bolal go brzuszek ale takich dni bylo bardzo malutko..Ogolnie jest fajnie. Starszaki tez juz sie przyzwyczaily do nowego braciszka i wiedza juz ze musza byc troche ciszej jak maly spi , umieja sie z nim bawic .Z Natalki jestem najbardziej dumna bo bardzo bardzo mi pomaga..nawet teraz ja klikam na TT a ona karmi kacpiego :-D Umie go tez przebrac , wykąpać chociaz oczywiscie to pod moim czujnym okiem :ico_oczko: Wychodzi z nim na spacerki ,karmi,robi mleczko i prasuje jego ubranka ... jedyna rzecza jakiej nie robi to usypianie go .. bo .. Kacpi sam zasypia w łóżeczku :-D Wczesniej bralam go na rece i bujalam ... a okazalo sie ze on tego nie lubi bo marudzil zawsze i kiedys jak tak plakal juz mialam troche dosc i polozylam go mowiac:'' mam juz dosc rycz se ile chcesz ja ide na balkon :ico_zly: '' popatrzyl na mnie , usmiechnal sie i zamknął oczka zasypiajac slodko :ico_szoking: Bylam w szoku ale od tej pory jak widze ze jest juz senny klade go i spi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-24, 22:06 ]
hektorka, ramki robie w jask paint shopie pro 9 :ico_haha_02:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 cze 2007, 22:25

k@tk@ witaj napewno za 72 dni się wam uda i tez będziesz chodzić z brzucholkiem tego Ci życzę z całego serca i trzymam kciuki żeby się udało
CARO stówa dla OSKARKA :ico_tort: :ico_tort:
A moje dziecko nie płacze juz z powodu kolek czy brzuszka ale teraz ta maluda nie chce mi pić mleka nie wiem co się dzieje,wypije dwa łyki i wypycha języczkiem smoczka i nie chce a jak jej daje znowu to płacze i wypycha ,a jak dam herbatke lub wode to pije .w nocy pije dwa razy i rano tez a w ciągu dnia prawie nie chce o co chodzi?bo ja już głupieje .nie płacze z głodu tylko jak chce jej dać mleko rozumiecie to bo ja nie.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2007, 22:25

ale w corelu tez ładne kwiatuszki wyczarowalas :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

24 cze 2007, 22:27

moja dzidzia w dzień fiksuje

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

24 cze 2007, 22:28

M0rD3CzKa, ja tez zuwazylam,ze jak go nosze na raczkach to na sile ma je otwarte - taki jest ciekawski a jak go odkladam to zasypia jak tyko pliczek do podusi przylozy - jednak mimo to,chwile go tule bo chce zeby mu sie odbilo po jedzonku :-D

I mam pytanko jak moge umiescic na blogu linijke odliczajaca wiek Andrzejka????

I nie pamietam jak dodac linijki znajomych do ulubionych :ico_wstydzioch:

hektorka, dziekuje.Jest super,bo mi Marzenka pomaga :-D

A dla Kamilka worek buziakow od cioci Iwony i usciskow od Andrzejka z okazji 3 m-cy :ico_tort:

[ Dodano: 2007-06-24, 22:38 ]
syla75, ale ci sie charakterek trafil :-P

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2007, 22:39

iw_rybka, nie mozna na blogu z onetu wstawic suwaczka .. bo nie jest pisany w htlm.. a linki... jak jestes zalogowana na blogu i masz widok bloga klikasz w ''ustawienia'' w ramce z napisem ''blogi znajomych'' Otworzy Ci sie okno z ustawieniami i tam klikasz na ten link ktoryy juz masz czyli na kwietniowe dzieciaczki ... po lewej stronie bedziesz miala ''dodaj nowy link''( czy jakos tak podobnie) wtedy na gorze piszesz linka ale musi byc w formie http://www.link a nie www.link a na dole podpisujesz tak jak chcesz tą stronke ... czyli np. tak jak ja napisalam kwietniowe dzieciaczki ..
Matko tak to napisalam ze sama nie rozumiem nic z tego :ico_szoking: :ico_olaboga: jakbys miala klopoty odezwij sie na gg :-D

syla75, a moze zaczekaj az Martynka sama dopomi sie o mleczko.. moze teraz bedzie jadla wiecej a za to żadziej :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości