kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

30 wrz 2008, 15:48

Kolka własnie miałam o tym wam pisac i to jest kolejny argument do tego aby moje dziecko przebywało w ,,Sezamkowej Krainie maluszka '' taka nazwa klubiku dl którego bedzie uczęszczac moje dziecko , grupy małe , Panie miłe wiec powinno byc oki , pewnie z Lenka bedzie dobrze gorzej z mamusia juz mi sie w zoładku gotuje na sama myśl o fuuu

Katrin ja piernicze co za numer ja bym padła na zawał i tez sie nie przyznała :ico_brawa_01: :-D :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

30 wrz 2008, 21:57

katrin dziękuję :-)
dziś kupiłam Oleńce piękny sweterek i portusie i od razu mi się zrobiło lepiej :ico_haha_02:
Oleńce wyrzynają się czwórki, jedna już cała druga w połowie, gorzej z górą, bo tam obie w połowie, pewnie stąd ta niechęc do jedzenia. Mam nadzieję.
a co do tej kasy, to też bym się nie przyznała :-D dobrze, że wszystko się wyjaśniło

no a teraz dla odmiany mnie coś bierze, drapie mnie w gardle, już połknęłam prawie całe opakowanie rutinoskorbinu w ciągu kilku godzin i nic :ico_olaboga: no mam nadzieję, że mnie nie rozłoży, a jeśli to teraz ja zacznę zarażać starych :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

01 paź 2008, 01:55

Ja tylko na sekundke wkleic mojego ´telemaniaka:
Obrazek

[ Dodano: 2008-10-01, 01:56 ]
I zdrowka chorujacym!

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

01 paź 2008, 08:28

Katrin ale Antek ma super fotel , ekstra ja tez chce taki :ico_brawa_01: :ico_sorki:

a dziewczyny niespodzianka wreszcie powklejam zdjecia z wakacji :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , które skończyłam miesiąc temu i aktualne z niedzieli uwaga zaczynam, ostrzegam bedzie duzo
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-10-01, 08:35 ]
i dalej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

01 paź 2008, 09:26

Kamelek ale wam zazdroszczeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: , jejku, ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , no i jakie laski z was :ico_oczko:

Katrin ja tez bym sie nie przyznała :-D , ale miałas przezycia :ico_olaboga: , ja to bym chyba na zawał padła, dob rze, ze wszystko sie wyjasniło, ale co za zbieg okolicznosci, ze akurat tam podawałas numer konta, a tu nagle nie ma kasy na koncie :ico_szoking:

Delicja to dobrze,że z chumorkiem lepiej, ale teraz ty się zaraziłaś od tej jedzy :ico_zly:

Kolka twoja teściowa też jest zajebista :-D

ja już pisałam, ze na szczęście mam zerowy kontakt z moją teściową, choć mieszkamy na jednej ulicy :-D , w niedzielę to nawet zapomnieli że syn ma urodziny :ico_puknij: .....ech nie będę się denerwować :-)

dziewczyny Filip to mnie tak kopie i rozciaga niemiłosiernie,że :ico_szoking: , a zgaga to mnie męczy,że codziennie renni musze zjejść :ico_olaboga:
nastepna wizyta u gina już 16 -go, bo muszę częsciej chodzić, bo to ciśnienie, ech....a we wtorek urodziła kuzynka G.- miała CC, chłopak 4.5kg :-D

[ Dodano: 2008-10-01, 09:27 ]
sorry w poniedziałek urodziła :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 paź 2008, 14:32

no i tak...

kamelek super foty :ico_brawa_01: dawaj nowa fotke do podpisu bo masz taka malusia Lenke :-)

Delicja to ta jesien chyba...kazdy ma raz góre raz doline ale trzeba iść dalej i to z usmiechem :ico_oczko:

katrin fajny telemaniak i fotel super...mój tez nagina teletubisie i ten dobranocny ogród (nazwa głupia)...M stwierdzil ze mu kupi cala serie teletubisiowi monitorki na zagłowki bo chyba do PL samochodem jedziemy i coby sie dziecku nienudzilo, a z tym brojeniem to zawsze jest w ciszy :ico_oczko:

caro fajny brzuszek...a Ty zawsze ok 9 piszesz posta... :-)

[ Dodano: 2008-10-02, 01:27 ]
a z Wami co sie dzieje??

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 paź 2008, 10:10

Mróweczka dzis jestem koło 10 :ico_haha_01: , ale fakt zawsze jakoś tak rano piszę :-) , ale mrówek fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mróweczka pisze:M stwierdzil ze mu kupi cala serie teletubisiowi monitorki na zagłowki


pomysł super i na pewno się sprawdzi :ico_oczko:

a co jest strajk na kwietniówkach????????????????????? :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-10-02, 10:10 ]
Oskar właśnie oglada Teletubisie :-)

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 paź 2008, 11:14

Cześć :)
melduję się na kawce. Przez ostatnich kilka dni mam straszny problem z wejściem na TT, strony się nie ładuję i nie dość, że nie mogę was poczytać to z pisania też nici bryyy :ico_zly: U nas wszystko po staremu, Krystianowi idą zęby, marudny strasznie i tylko chodzi i mama mówi, nie raz aż ręce opadają. Ostatnio młody ma strasznego bzika na punkcie oglądania książek, bieże książkę siada w fotelu i ogląda najczęściej zwierzęta przy tym tak śmiesznie miałczy, szczeka i beczy, nieraz mam ubaw po pachy. Jak tylko dorwie ołówek lub długopis mam popisaną podłogę, a ostatnio nawet na ścianie w kuchni się podpisał, ech mówie wam rozrabiaka z tego mojego synka.
DELICJA - nie smutaskuj się :ico_nienie: , a teściową olej, zajmij się Oleńką i nie słuchaj jej wogóle, głupia z niej baba i tyle :ico_puknij: .
KATRIN - super ma Antoś ten fotel i jaki zapatrzony w bajkę. Krystian nie lubi oglądać bajek, zdecydowanie woli rozrabiać i patelnią się bawić. Kurcze, a z bankiem to miałaś przezycia, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło.
KOLKA - nie no jak czytam Twoje posty o teściowej to mi ręce opadają, wiesz co najlepiej jej nie wpuszczaj do domu :-D
CARO - tak jak pisałam na Naszej Klasie, super wyglądasz, ciąża Ci służy, a Filipek ładnie rośnie w brzuszku :ico_brawa_01: Brawa duże dla Oskarka za nocnikowanie.
HEKTORKA - śliczne zdjęcia z wakacji, Lenka ładna dziewczynka, a te widoki mnie powalają, supeeerrrr. Pierwszy dzień w żłobku będzie ciężki, ale myślę, że mała się szybko przyzwyczaji i chętnie będzie tam chodzić. Trzymam za was kciukasy :)
MRÓWECZKA - jak zwykle zdjęcie w podpisie superaśne :)
KASIK - cieszę się, że Vikusia nie jet już alergikiem, a zdjęcia superrr.
JUSTYNAT i JOGO - witajcie i zaglądajcie częściej :ico_sorki:
SYLA - śliczne fotki dziewczynek. Fajnego masz tego yorka, powiedz mi chodzisz z nim do fryzjera? A i co dajesz jej jeść (bo chyba to jest suczka o ile dobrze pamiętam?)
Troszkę nadrobiłam, mam nadzieję ze nikogo nie ominęłam, tak się zastanawiam czemu nic nie pisze MORDECZKA i AGI :ico_noniewiem: gdzie te kwietniówki się podziały co?
Zmykam się ubrać, bo wstyd się przyznać, ale jeszcze w piżamie łażę :ico_puknij: , a po południu z siostrą idziemy na miasto, wiecie zakupy jakieś małe, ale bez nich zyc nie można :-D Pozdrowionka....

[ Dodano: 2008-10-02, 11:46 ]
Ale ze mnie głupia baba, pomyliłam KAMELKA z HEKTORKĄ przepraszam, wstyd mi bardzo :ico_placzek: wybacz Kasiu :ico_sorki:
I jeszcze pokażę wam kilka fotek :)
Kopara... fajnie by było taką pojeździć
Obrazek
Obrazek
A tak się zjada jajecznicę ...mniammm
Obrazek
Obrazek
Uciekam papaaaaaaa

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

02 paź 2008, 12:17

KARI dzieki
tak chodzimy z nia do fryzjera ale ona nie da sie tak ze spokojem obciać strasznie sie wyrywa i w sumie tylko grzbiet jej golimy maszynka i troszke mordke bo wiecej nie da a nie zapuszczamy długich bo ona nie chce sie czesać a daje jej karme dla yorków royal i czasami cos gotowanego z rosołku jak robie akurat na obiad
w sumie to zjada wszystko co spadnie dlatego ciagle łazi za martynka

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 paź 2008, 12:23

śmiać mi sie chce bo juz któraś z Was wczesniej tez pomyliła hektorke z kamelkiem ale nic niemowilam a teraz i kari pomyliła się :-D

A WIĘC OGŁASZAM WSZEM I WOBEC...to Kamelek ma Lenke a Hektorka ma Kamilka :-D

[ Dodano: 2008-10-02, 12:31 ]
oj niezauwazyłam ze kari sie poprawiła hih a juz sie madrze :ico_oczko:

dziewczyny nieboicie sie czasem ze nadepniecie na swojego yorka...u mnie sie by taki mały piesek raczej niesprawdził bo ja jestem roztrzepana i niepatrze pod nogi jak chodze :ico_oczko:


własnie gdzie AGI,MORDECZKA I RYBKA????????????

kari Eryk tez mazał po scianach jak dorwal ołowek a teraz jak chce mazakami rysowac to sadzam Go w krzeselko, cały sie maze ale te mazaki ładnie ze wszystkiego schodza :-) a taka koparke z JCB tez mamy tyle ze zabawkowa :ico_oczko:

ide zjesc sniadanko...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość