Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 sie 2009, 20:14

Hej hej

Ja dzis po wizycie , wszytsko ok, mala glowka do dolu

Co do brzuszka to w pierwszej i drugiej ciazy mialam owlosiony i z mocnymi ciemnymi kreskami teraz brzusio gladki i bez kreski, a pepek w kazdej ciazy mi odstaje

Co do przedwczesnych porodow to moja bliska kuzynka urodzila w 26 tyg chlopca , 1200g, miesiac lezal w inkubatorze, teraz ten chlopiec ma 8 lat , rozwija sie super, a jest bardziej inteligentny od rowiesnikow, wiec trzeba byc dobrych mysli :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ide doczytac co wczesniej popisalyscie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

31 sie 2009, 22:14

Mi się strasznie podobają te pępki na wierzchu, w pierwszej ciąży nie miałam, ale chyba miałam więcej tłuszczu na brzuchu, bo wtedy przytyłam 25 kg a teraz jak na razie 3,5 choc z drugiej strony teraz startowąłam z duzo większej wagi.
A kreska to chyba po części od karnacji zależy. A moze i hormonów.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 wrz 2009, 08:42

Witam z rana. Wcinamy śniadanko. Dziś chlebek z twarożkiem i wiśniowym dżemkiem:) a Mati ulubiony tościk z serem:) piszę z rana bo potem jedziemy do miasta dokupić ostatnie rzeczy do mieszkanka (lustra i szczotki do kibelków oraz troszkę zielonej farby).

Siunia ale chłopiec ładnie ważył jak na 26 tc. Moja mała ważyła właśnie tyle na ostatniej wizycie w 29 tygodniu. Ja też mam bliską koleżankę, która urodziła na początku 7 miesiąca. Mała ważyła 850 gr. Teraz ma 3 latka i jest drobniutka, ale zdrowa i dobrze się rozwija.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 wrz 2009, 10:48

Czesc mamuski :-)
Dawno mnie nie bylo, ale kryzys mnie dopadl
Ciagle chodze i becze, wszystko mnie doluje :ico_placzek: :ico_placzek: jeszcze mala nmalo sie ruszala wiec od razu czarny scenariusz, chlop nie wkurza do tego, mam wrazenie ze wogle sie mna nie przejmuje i udaje ze wszystko jest ok. Nie przyjdzie nie przytuli nie pogada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
za duzo jak na mnie.
Do tego jestem gruba, brzydka, i nic mi nie pasuje,a A tylko za innymi babbami ldnymi i szczuplymi sie oglada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Katastrofa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 wrz 2009, 10:51

Ewka nie martw się. Nie jesteś sama. Ja od 2 tygodni też mam jakiś dołujący nastrój. Od kiedy byli rodzice robić mieszkanko w mężem w ogóle się nie dogadywałam. Wszystko chcieliśmy na odwrót. O czułościach zapomnij. Po lekarzach sama. Potem nawet nie przytulił, że wszystko ok. Teraz rodzice pojechali i jakby wszystko wróciło do normy. Zagada...dotknie, ale sprawy które były są nieomówione, a ja nie lubię tak. I każda głupia rzecz i sprzeczka. Na dodatek przecież najgorsze przed nami.Poród, maleństwo. Czasem jest wszystkiego dość... mam nadzieję, że to minie.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 wrz 2009, 10:59

matikasia, ja juz tydzien sie prosze zeby przyszedl sie przytulic, niewiem czy to takie cviezkie jest???
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2009, 15:25 przez Ewka_82, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 wrz 2009, 11:01

Ja też nie wiem co to wszystko u nas jest choć w uczuciach to nigdy nie był wylewny. No może na początku:) może to tylko ten nawał zadań, nowe mieszkanie, przeprowadzka, cała chata gości, wkrótce poród, ganianina. Oby bo dłużej tak nie zniosę. A najgorsze jest to, że jak rodzice wyjechali liczyłam na czułą rozmowę. Dlaczego tak się mogliśmy dogadać, a on normalnie na porządku dziennym do tego przeszedł, jakby nigdy nic.

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

01 wrz 2009, 11:09

Te chlopy sa takie durne i ciemne czy tylko takich udawaja?? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

A ja dzis na 12:15 lece do gina, ciekawe co powie :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

01 wrz 2009, 11:12

Chyba jednak są z innej planety i trzeba na to poprawkę wziąć;)

A ja dziś odbieram ok 14 wynik z posiewu. Trzymajcie kciuki bym nie miała żadnego paciorkowca!!!

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

01 wrz 2009, 11:23

Mój taki sam. Przychodzi z pracy i tylko nos w kompa. I nic go nie interesuje. Już nie pamiętam kiedy mnie przytulał. Czasmi to sobie myślę, ze my już za długo ze sobą jesteśmy i mamy siebie dość, bo to na wiosnę 15 lat będzie.
Te chlopy sa takie durne i ciemne czy tylko takich udawaja?? :ico_olaboga:
moim zdanie udają

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość