evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

21 mar 2012, 22:53

evvelka, lepiej nam tu,niz z nim w glupie pyskówki,ktore do niczego w emocjach nie prowadza,olej gada :ico_zly:
tyle moge zrobic..

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

21 mar 2012, 22:54

evvelka, ściskam mocno :ico_pocieszyciel:
To ci chłop rewelacje dzisiaj sprawił, tym bardziej, że od rańca takiego stresa przeżyłaś z tym śluzem.

Jeszcze jedno, nie możesz pokazać że jesteś bezsilna i bezradna. iw_rybka, ma rację, ignoruj go dopóki nie przeprosi za swoje zachowanie.

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

21 mar 2012, 22:58

evvelka, ściskam mocno :ico_pocieszyciel:
To ci chłop rewelacje dzisiaj sprawił, tym bardziej, że od rańca takiego stresa przeżyłaś z tym śluzem.

Jeszcze jedno, nie możesz pokazać że jesteś bezsilna i bezradna. iw_rybka, ma rację, ignoruj go dopóki nie przeprosi za swoje zachowanie.
to tez mi wypomnial ze taka akcje rano mialam "bo mam taki zjeb*** orgaznizm jak reszte ciała" zreszta tym to sie nie przejmuje bo codziennie słysze ze gruba jestem i ze on nie ma ochoty mnie przytulac bo go obrzydzenie bierze jak pomysli ze mi sie COS w brzuchu rusza i ze TO tam zyje

[ Dodano: 21-03-2012, 21:59 ]
.. dziekuje Wam Dziewczynki :*

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

21 mar 2012, 22:59

oby ignorowanie coś pomogło...szkoda ze tak poźno pokazał swoją prawdziwą twarz...

[ Dodano: 21-03-2012, 22:01 ]
łysze ze gruba jestem i ze on nie ma ochoty mnie przytulac bo go obrzydzenie bierze jak pomysli ze mi sie COS w brzuchu rusza i ze TO tam zyje
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie zwaliłaś mnie tym z nog...jestem zaskoczona tym co piszesz w tej chwili...jak mozna byc tak podłym...kobieto uciekaj od niego!!!!

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

21 mar 2012, 23:02

oby ignorowanie coś pomogło...szkoda ze tak poźno pokazał swoją prawdziwą twarz...

przewaznie tak jest..

ja nie powiem zeby swieta byla ale u mnie mozna nerwy wytłumaczyc.. ajego lenistwa i chamstwa nie

[ Dodano: 21-03-2012, 22:04 ]
kobieto uciekaj od niego!!!!
niedługo sie to tak skonczy..

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 23:05

słysze ze gruba jestem i ze on nie ma ochoty mnie przytulac bo go obrzydzenie bierze jak pomysli ze mi sie COS w brzuchu rusza i ze TO tam zyje
- :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

to ma byc tatus? Wy jestescie po slubie?

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

21 mar 2012, 23:05

ide spac, bo mam dosc wrazen na dzisiaj.. Jeszce raz Wam dziekuje za "wysłuchanie" i przepraszam ze zameczam :*

Sppkojnej nocy, buziaki :*

[ Dodano: 21-03-2012, 22:06 ]
słysze ze gruba jestem i ze on nie ma ochoty mnie przytulac bo go obrzydzenie bierze jak pomysli ze mi sie COS w brzuchu rusza i ze TO tam zyje
- :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

to ma byc tatus? Wy jestescie po slubie?
naszczescie nie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 23:09

naszczescie nie
- uffff,to dobrze. Niech on dorosnie i wowczas wam zycze szczescia,bo narazie to on sie zachowuje jak jakis dzieciak :ico_zly:

idz spac i odpocznij,poglaskaj synka od cioc :ico_oczko:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

21 mar 2012, 23:12

idz spac i odpocznij,poglaskaj synka od cioc :ico_oczko:
Szymuś całuje ciocie :) zaraz zacznie się jego godzina na dokazywanie :P zawsze zaczyna jak sie kłade i w nocy jak na tabletke sie budze :P ale uwielbiam te jego kopniaki, naszczescie jest delikatny i nic nie boli, poki co ;)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 mar 2012, 23:18

moj Szymus teraz szaleje,najpierw mial czkawke ja wypilam jogurcik naturalny pitny,a teraz sie "mości" do snu jak kotek :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość