Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2011, 16:50

oj rozumie,taka praca..ja dorabiam w hotelu w weekendy i w ten swiateczny tez ide ,ale to tylko sprzatanie dorywcze wiec wyrobie sie szybko zeby w domu pobyc :ico_oczko:

moja rodzinka miala przleciec na swieta pierwszy raz!(ale nie przyleca bo wyskoczyla choroba w rodzinie)moja mama byla ostatnio 3,5 roku temu a rodzinka mojego A. jak Maya miala miesiac...wiec z odwiedzinmi tez raczej kiepsko,my sie wybieramy w czerwcu do pl,nasza corcia baaaardzo teskni i znajomosc z dziadkami przez skypa nie bardzo jej wystarcza,jezdzimy nieczesto do pl ale postanowilismy to zmienic wlasnie ze wzgledu na nia,bo jesli o nas chodzi to specjalnie mnie nie iagni,codziennie gadamy wlasciwie :ico_noniewiem: wiec jestem nabiezaco :ico_oczko:

a no ak,moja Maya jest z maja i urodzinki wkrotce!! :-D z tej okazji zabieramy ja na wycieczke do disneylandu i mm nadzieje ze jej sie spodoba ten prezent :ico_sorki: ona ma etap ksiezniczek wiec wiesz :ico_oczko:

w uk jestem niecale 6 lat-w lipcu minie,mojemu A. juz minelo w marcu,poznalismy sie tutaj i tutaj may to "nasze"zycie :-) w pl mieszkamy kawal drogi od siebie wiec gdyby nie anglia pewnie bysmy sie nie spotkali :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2011, 18:48

GLIZDUNIA, to pisana wam Anglia był byście mogli się spotkać, heh no i imie widzę przez Y?? Też myśleliśmy o takim ale z racji że takie teraz popularne odpada, nie lubię zbyt czesto występujących imion

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2011, 18:58

no wlasnie,sama bym jej teraz tak nie nazwala gdybym wiedziala ze bedzie takie bum na to imie :ico_noniewiem: ..nie znalismy ani jednej a odkad nasza przyszla na swiat to wsrod polakow wlasciwie to najczesciej wystepujace imie,u nas w okolicy masakra poprostu..tyle ze wszystkie sa przez "j"...wiec beda inaczej wolac chociaz :ico_haha_01: :ico_sorki: ...

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2011, 19:03

My myśleliśmy o całkowicie obcym imieniu ale jednak nie chcemy, choc chłopiece i tak pochodzenia angielskiego mamy, albo raczej pierwszy raz uzyte przez pisarza angielskiego - Dorian - tyle, ze to mój wieloletni wymysł, od lat marze by tak nazwać synka, jeżeli będzie synek:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2011, 19:07

a jakies wstepne okreslenia plci juz byly? :-)
my nazwalisy przez "y" ze wzgledu na to glowie ze ma juz bardzo trudne dla anglikow nazwisko,chcielismy by imie nie bylo przeksztalcane,choc u nich to akurat roznie,czasem mowia"maja" a czasem "meja"...Maya juz przywykla :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2011, 21:48

ogółem nie chcemy znać płci, chcemy niespodziankę, z pierwszą ciążą tak było to i teraz, przecizuć też żadnych nie mam, choć mówię do brzucha jak do chłopczyka:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2011, 22:07

o,to fajnie :-D
my z maya tez nie wiedzielimy do konca,ja mialam swoje przeczucia ze bedzie chlopak :ico_oczko: i kupilam wszystko w chlopiecych kolorach :ico_haha_01: mial byc Victor a pojawila sie Maya i to dopiero byla radocha!!! :-D w sensie ze wydawalo mi sie niemozliwe ze dziewczynka bo u mojego A. w rodzinie rodza sie chlopcy,on ma samych braci i jego bracia maja synow a tu dziewczynka,cala rodzina w szoku no i ja :ico_haha_01: wiec moje przeczucie bylo nietrafione hehe

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 kwie 2011, 22:11

GLIZDUNIA, to Maya oczko w głowie rodzinki:) Jak same chłopaki dookoła:) A w pierwszej ciąży tez myślałam, że chłopak, może dlatego, że chciałam pierwszego chłopak zawsze mieć, ale jak powiedzieli, że dziewczynka to cieszyłam się bardzo bardzo:) nie nastawiałam się i tym razem tez się nie nastawiam:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 kwie 2011, 22:16

no powiem Ci ze babcia sie spelnia teraz ,jakies laleczki i inne pierdolki dziewczece kupuje :ico_haha_01: ...maja 4 synow,probowali chyba na dziewczynke :ico_oczko: to teraz jest wnuczka :-)
moj A. to chyba marzyl wlasnie o coreczce,niby mu obojetne ale jak to mowil do brzucha ze bedzie warkoczyki robil :ico_oczko: :ico_haha_01: taaaaa,warkoczyki,musze mu przypomniec :-D

taka nispodzianka to cudna rzecz!!!

[ Dodano: 2011-05-06, 11:29 ]
oj widze ze watek sie nie kreci,szkoda :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

17 maja 2011, 17:38

Witam was
kiedys tu czesto bylam jakies pare lat temu
ale pozniej dziewczyny sie przeniosly na emigrantki
i watek zrobili prywatny
a ja jakos nie prosilam o zaproszenie i przestalam odwiedzac to forum
moze cos o sobie
od 9 lat mieszkamy w Londynie
tu sie urodzili moi dwaj synowie
teraz znow jestesmy w ciazy planowanej
staralismy sie zaplanowac dziewczynke
dzialalismy jakies 3-4 dni do owulki
i dopiero po 12miesiacach zaskoczylo
teraz czekamy na efekty naszych planow

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość