Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 mar 2012, 10:28

asiab, o widzisz,to kupie to szare mydelko i reczniki papierowe,a octanisept mam. Zdrowka dla was :ico_sorki: I fajnie,ze tak do siebie dochodzisz,moze wtedy bylo gorzej,bo mialas wiecej stresu,malutki byla w innym szpitalu,ty sama w domu.moze to przez to :ico_olaboga:

A kiedy szwy wyciagaja?

sajurka - ataku nie zazdroszcze,polez dzis,pospij i bedzie ok.A te bole to pewnie malutka jakis nerw ci ucisnela,trzeba w takiej sytuacji troszke sie poruszac,zeby ja przesunąć :ico_sorki:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

22 mar 2012, 10:30

Mad ta Twoja córeczka jest prześliczna wprost !! oderwać oczu od fotki nie moge

nooo ja też nie :)))

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

22 mar 2012, 10:35

witam!!!
ja od rana zaliczylam wymioty. teraz sprzatam rupcie do jutrzejszego malowania i gotuje flaki.ble. ale obiecalam mezowi ze mu ugotuje na weekend bo ja jestem w szkole a on musi cos zjesc szybko jak bedzie robil remont.

[ Dodano: 22-03-2012, 09:36 ]
evvelka, i jak z chlopem od rana? przeprosil Cie?
powiem ci ze ja ze swoim tez mialam przygody. a ile ten Twoj ma lat? moze jeszcze nie dorosl do rodziny.moj zmadrzal przy 30

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

22 mar 2012, 10:44


[ Dodano: 22-03-2012, 09:36 ]
evvelka, i jak z chlopem od rana? przeprosil Cie?
powiem ci ze ja ze swoim tez mialam przygody. a ile ten Twoj ma lat? moze jeszcze nie dorosl do rodziny.moj zmadrzal przy 30
cos Ty on mnie miał przeprosic?? dobre sobie, on nie potrafi powiedziec "przepraszam" przez 6 lat nigdy mnie nie przeprosił.. Rano tylko powiedział ze nie zamierza ze mna w ogole rozmawiac i poszedł na co ja go wysmiałam i poiwedziałam zeby spieprzał i tyle..

ON ma 26.. ale dla niego najwazniejsze jest tak pojsc do pracy ( to akurat jest wporzadku) potem silownia i granie w gry do nocy i taki ma plan dnia wiec on raczje nigdy nie dorosnie.. zreszta jego ojciec jest taki sam.. tez miał w nonono swoje dziecko, zone traktował jak popychadło.. a on sie napatrzył i nie wie co to znaczy szacunek

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 mar 2012, 10:44

witam kobiety :ico_ciezarowka: i te z :ico_dziecko: :ico_haha_01:
evvelka dobrze ze to nie wody sie saczyly :ico_sorki: jak przeczytalam to co pisalas o swoim facecie to bylam w szoku, nie miesci sie w glowie jak facet moze mowic takie rzcezy do kobiety ktora nosi w sobie jego syna :ico_olaboga: ze co??? ze Ty jestes gruba ?? dziolcha, przeciez ty masz cialo jak super modelka :ico_szoking: a z tymi testami na ojcostwo to chyba juz przegiol pale ...co za frajer ... :ico_zly: szkoda, ze nie masz mozliwosci "powrotu" do rodzicow...a masz moze jakas przyjaciolke ? ciocie ?? ktora mogla by ci pomoc ??? :ico_sorki: mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej i przeprosi za zachowanie :ico_sorki:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

22 mar 2012, 10:46

kingoza, testy chce zrobic bo ja kiedys ze swoim szefem pojechałam na targi do berlina akurat jak sie wyniosłam i teraz mu odbija debilowi.. ale niech sobie robi. tylko powiedziaalm ze jak zrobi to Szymek sie dowie o tym jak bedzie juz duzy i ciekawe czy nie bedzie mu głupio.. skoro mam mnie za puszczalska to niech sobie ma.. wkoncu sie wnerwie i bedzie miał powod zeby mnie podejrzewac o "puszczanie sie"

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 mar 2012, 10:47

tez miał w nonono swoje dziecko, zone traktował jak popychadło
:ico_pocieszyciel: kurde .. ciezka sytuacja ... wybacz kochana ale z nim nie bedziesz miec zycia jezeli sie nie zmieni .. bedziecie tylko cierpiec : Ty i Twoj syneczek :ico_sorki:

[ Dodano: 22-03-2012, 09:49 ]
evvelka a jak ty widzisz wasza przyszlosc?

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

22 mar 2012, 10:50

tez miał w nonono swoje dziecko, zone traktował jak popychadło
:ico_pocieszyciel: kurde .. ciezka sytuacja ... wybacz kochana ale z nim nie bedziesz miec zycia jezeli sie nie zmieni .. bedziecie tylko cierpiec : Ty i Twoj syneczek :ico_sorki:

wiesz jest jeszce 1% szans ze sie zmieni jak Szymek sie urodzi a jak nie to.. ładnie mu podziekuje za wszytsko

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 mar 2012, 10:51

ładnie mu podziekuje za wszytsko
i co zrobisz ?? a co twoi rodzice na to ? wiedza o calej sytuacji miedzy wami ???

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 mar 2012, 10:52

evvelka, uciekaj od niego
po porodzie bedzie tylko gorzej

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość