elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

17 maja 2011, 20:48

ciekawe czy udało wam się z dziewuszką, a co jak synus będzie, rozczarowanie?Pytam z ciekawosci, bo wiele kobiet nastawi się psychicznie i nie radzi sobie później z wiadomością o innej niż planowana płeć.

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

18 maja 2011, 18:17

nie nie bedzie rozczarowania
dziecko to dziecko
ale przynajmniej bede wiedziala ze probowalam zaplanowac dziewczynke
i tak co ma byc to bedzie

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 maja 2011, 19:36

Beatka78, to dobre podejście:) oby marzenie się spełniło? A jak się czujesz?

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

05 cze 2011, 22:33

ale tu u was pustki

elibelldzieki ja czuje sie nawet dobrze
tylko mdlosci przeszkadzaja
zwykle zaczynaja sie w poludnie i koncza w nocy
ale nie :587:
a jak u ciebie widze ze poloweczka minela
ale wiem ze chcecie miec niespodzianke
to pewnie nie wiesz co bedzie
ja czuje ze nam sie udalo

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 cze 2011, 06:48

Beatka78, oj znam ten ból, też nie miałam wymiotów tylko mdłości straszne z bólem głowy i ogólnym złym samopoczuciem i sennością, minęły n szczęście po 3 mieiącu, imbir jadłam pomagał, i rano nim wstałam z łózka, mała kromeczka chleba albo 2 ciasteczka imbirowe, było lepiej:)
Teraz już ok, tylko patrzę jak rosnę i przerażona jestem tym:)choć każdy mówi że wyglądam dobrze jak na 7 już w sumie miesiąc, ale ja czuję się ogromnie ogromna heh
Poza tym bywają ciepłe dni to staram się jak najwięcej czasu na dworze spędzać:) Jeszcze pracuję więc 2 dni w tyg w pracy siedzę i włąśnie zaraz do niej uciekam:) Zastanawiam sie cały czas kiedy odejść na macierzyński, czy z końcem lipca czy w połowie sierpnia, hihihi jaki problem co?nie chcę też za długo w domu bezczynnie siedzieć i tak pracuję ledwo 2 dni w tyg.
A jak u was kobietki, jak zdróweczka???

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

05 lip 2011, 12:34

no hej hej,cisza tutaj straszna :ico_oczko:
jak sie czuja :ico_ciezarowka: na emigracji?

my zaliczylismy troche urlopowania tej wiosny i juz do konca roku bez urlopu niestety :ico_noniewiem: :ico_placzek: ...a pogoda wlasnie dzisiaj sie popsula ehhh

czas ucieka straszliwie,jeszcze troszke i maya bedzie miala wakacje od pkola,a od wrzesnia do szkoly :ico_haha_02: ...teraz przed nami sporo spotkan w szkole organizacyjnych jutro i pojutrze najblizsze :ico_noniewiem: a jedno juz zaliczylam :ico_noniewiem: no ale to zawsze cos sie dzieje nie? :ico_haha_01:

co tam u Was?jak plany wakacyjne,moze jakies wyjazdy podroze czekaja?

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

05 lip 2011, 21:09

hej hej, u nas podróże co najwyżej do szpitala hihihihi:)

ale ogółem u nas ok, mała 2 lata skończyła, miała imprezkę urodzinową, masę prezentów, ja jeszcze pracuję jakieś 4 tyg. i na macierzyński się wybieram, dom szykujemy powoli pod nowego członka rodziny, ciuszki już poprane, poprasowane i w szafce:) jeszcze torba do szpitala do wyszykowania, kupno kosmetyków i pieluszek dla brzdąca:) a ogółem wszystko jest:):)

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

14 lip 2011, 23:54

Hej dziewczyny! Ale zescie ukryly ten watek UK, przypadkiem sie od Gosia A dowiedzialam ze jest cos takiego :D W kazdym razie czesc wszystkim, widze ze narazie tylko kilka tu dziewczyn jest, ale to moze i dobrze bo za wszystkim nadaze hehe :ico_oczko:
Ja w UK mieszkam ponad 4 lata, za 2 tyg mam termin pierwszego dzieciaczka :) Chlopiec - Oliwierek :) To znaczy mam nadzieje, ze bedzie chlopiec bo jak wiecie tu sa tylko 2 skany i nie mozna miec 100% pewnosci.. Ale wszystko juz mamy dla chlopca wiec miejmy nadzieje :ico_sorki:
Takze witam Was wszystkie i milej nocki zycze :)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

15 lip 2011, 00:12

no hej,juz mi Gosia doniosla o zainteresowanej dziewczynie :-D :ico_brawa_01:

milo mi poznac,jestem Daria ,mam 26 lat i 4 letnia coreczke Maye :-D od 6 lat w uk(we wtorek mi stuknelo :ico_oczko: )no troszke to wyznanie brzmi jak w aa chyba :ico_haha_01: ale lepiej mi sie pisze powiem szczerze jak wiem do kogo sie zwracam :ico_haha_01:

jest tu kilka :ico_ciezarowka: wlasciwie chyba tylko ja nie jestem w ciazy aktualnie tutaj co? :ico_haha_01: ..

no to zmykam spac,a wogole to mam nadzieje ze watek troszke ruszy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

15 lip 2011, 00:38

Hej! Bardzo milo mi poznac :D Ja mam lat 23, od 4 w uk (miesiac temu minelo), na imie mam Agata, ale wole Aga albo Agus :-D
No mam nadzieje, ze cos sie ruszy :) Ja rowniez mykam spac bo maz juz wrocil z pracy wiec najwyzszy czas :) Dobranoc

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość