kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

27 lut 2008, 14:22

Zborra Ty wieloryb??? ważysz 50 kg i nazywasz siebie wielorybem ja przy Tobie to chyba jestem wieloryb ale X 3 :-D :-D :-D
Mat śpi a ja zaraz kończę myć łazienkę bo coś jakby brudna była, :ico_haha_01: a po łazience salon i reszta chatki puchatka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: no i może uda mi się zrzucić filmik na you tube, nie wiem czemu ale wieeeeeki się zgrywa... aa marzy mi się nowa pralka, ta co mam no jest ok ale zauważyłam że pijaczka jedna, ochlaj morda ze ho ho a poza tym chciałabym mieć pralkę u siebie w łazzience i swoje rzeczy prać u siebie a nie znosić na dół, może to choć trochę pozwoliłoby mi poczuć że mieszkam u siebie, w ten sposób kuchnia byłaby jeszcze wspólna ale może z biegiem lat i tu u góry zrobię aneks kuchenny, byłoby super ale pewnie T nawet o tym nie pomyśli, on tak bardzo uwielbia swoją rodzinke :ico_zly: ale jest jednak jakiś postęp, zauważa że nie jest traktowany tak samo jak reszta rodzeństwa...

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 lut 2008, 15:16

kamizela, wiesz, to trochę aż dziwne, że on się tak poci, ile mu dajesz witaminy d3??? Może pogadaj z lekarzem na ten temat.

kate_k82, no powiem Ci, że osobna kuchnia to jest bardzo dużo, wtedy napewno poczułabyś się u siebie.

zborra
szyłam właściwie tylko brodę, reszte kombinowałam, jakaś podpinka od kurtki, mój stary płaszcz. Ale z brodą się zeszło cały wieczór :-D
Ja lubię takie zabawy :-D wszystkie stroje do przedszkola na bale i przedstawienia mamusia robiła. :-D

My byliśmy na spacerku, ale krótko, bo u nas znów wieje ten szalony wiatr, aż Karola zatykało. teraz Karol śpi, a ja może wezmę się i zgram fotki to coś wrzucę teraz albo wieczorem :-D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 lut 2008, 15:20

witam dzis o przyzwoitej porze..
dzis od rana miałam sprzatanie..no bo kurcze przez ta nauke to dom tez zaniedbany, ale dzis juz wszystko lsni i pranie nawet juz sie suszy..spacer zaliczony i obiad sie gotuje..dzis kupe roboty odwaliłam..
no ja sobie nie wyobrazam jak miałybysmy sie kłócic, o co??w sumie jak mamy jakies sprzeczne zdania to dobrze nikt nie jest taki sam, kazdy ma prawo do wyrazania swoich opinii i nie ma sie o co kłócis przeciez?!?!

o moj chłop wrocił, bede potem..

[ Dodano: 2008-02-27, 14:45 ]
i mam pytanko jeszcze i zas bym zapomniala spytac czy orientujecie sie czy trzeba becikowe i kase z ubezp. odliczac??

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 lut 2008, 15:46

To wrzucam zdjęcia, najpierw Karol :-D

Obrazek

Obrazek

A teraz mój starzec - aktor :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

27 lut 2008, 16:03

jestem wiec zdaje relacje z dzisiejszego dnia...
wiec w pracy bylo normalnie..babka taka co na szybkich obratach lata wszystko mi pokazywala wiec mam metlik w glowie :ico_haha_01: ...ona taka pedantka ,liczy wszystko po kilka razy czy dobrze zrobila wiec i mnie solidnie kontrolowala....zapomnialam ciastezek dolozyc do barku w pokoju goscia :ico_oczko: :ico_haha_01: ...no i jutro ide znowu na 9.00 wiec spoko chyba....z tym ze do moic obowiazkow glownie bedzie nalezalo sprzatanie salonu...restauracji i wszystkiego na dole przy wejsciu wiec spoko...pokoje tylko w razie potrzeby...bo w weekend raczej nie maja gosci...3h dosc mi sie ciagnely ale przywykne...
a u lekarza...hmmm.Maya to okaz zdrowia :ico_haha_01: :ico_brawa_01: .....miala wirusik zakonczony wysypką,wezly chlonne przy chorobie sie powiekszyly ale to ponoc dobrze...i jak Arek powiedzial o prowokowaniu wymiotow to zero reakcji..olala babka to pytanie najwyrazniej...poza tym same pochwaly i tyle...kazala nie martwic sie jak mala kiedys bedzie miala goraczke bo to w tym wieku normalne bo dziecko sie uodparnia na wszystko i dopiero po 3 dniu goraczki isc do lekarza....
Maya nie robila tatusiowi problemow zadnych,w domu tez dzis ladnie mi zjadla zupke...aha no i chyba faktycznie dojrzewa bo juz nie chce zasypiac przy cycusiu...zasypia sama albo z palcem-co mnie wcale nie cieszy bo juz sie tego raz oduczyla a teraz na nowo praktykuje :ico_noniewiem:
Ide troche ogarnac chatke i cos zjesc...wpadne pozniej na dluzej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

27 lut 2008, 16:34

GLIZDUNIA, tak się cieszę :-D , że dobrze z Mayą i że w pracy nie jest źle :-D

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

27 lut 2008, 17:43

Witam się :ico_haha_02:

U nas oki... chociaż moja mama mnie czasem drażni, ale pilnuje mi te moje maluchy więc za bardzo bie mogę podskoczyć.... zwracam jej uwagę to przewraca oczami i mówi, że cuduję... a ja nie chcę żeby mi dzieci później na głowę weszły...
i tak.... ja tzrymam dyscyplinę a ona ... jest babcią...
ale jestem w kropce...
mus
:ico_noniewiem:

A i cieszę, się, że u was wszystko OK

Sikorka STARZEC :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: "jedwabisty" :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

27 lut 2008, 17:46

Sikorko ale masz dorodnych chłopców :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja podaję małemu 2 krople wit.D 3 i tak myślę, że mały może miał stan podgorączkowy bo ... przebił się nam 6 ząbek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ale na początku marca będę u lekarza to przy okazji spytam.

Glizdunia fajnie, że w pracy dobrze i Majeczka zdrowiutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moje dziecko pospało 1,5 godziny i teraz trzeba wytrzymać do kąpieli. Na razie nie jest źle - wariuje w łóżeczku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

27 lut 2008, 18:02

hejka !!!

Sikoreczko no musze poszukac takiego z ta przyczepka .. tylko jak to sie nazywa ....

a ja dzis byłam dograc szczegoły w moim nowym lokum .. a w piatek notariusz .... i od kwietnia remont ... bleee ........

a moje dziecko tzn Jakub rodziło dzis kupe :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: a nie jadł nic nowego ....

hmmmm

Sikora starzec poprostu stary heheh :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 lut 2008, 19:13

glizda no to sie ciesze ze jestes zadowolona :ico_oczko:
sikorka no to broda ci sie udała :-D

moja niunia miała dzis dwie drzemki po godz, ale zasypiała na dworze i tylko potem w domu dospała..w domciu juz nie pamietam kiedy zasneła...

a wiecie co wyprawia...staje w łózeczku puszcza sie i happy jak ciapnie...i co chwile tak..i krazy dookoła łózeczka :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości