Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

26 lut 2010, 22:29

Dobry wieczor :)

Czekam na filmik :)
Achh dziewczyny ale macie z tymi facetami :/ to faktycznie nie jest proste - u mnie co prawda jest jak w bajce, mimo ze jestesmy 9 lat ze soba to ja dalej mam motyle w brzuchu czasem :) a do tego trafilam na naprawde odpowiedzialnego i rozgarnietego faceta (jedno z nas musi byc ;) ale czasem sobie mysle,ze tyle lasek sie kreci dookola niego, tyle mu mowi ze sa w nim zakochane,ze jakby mi ktoras go kiedys zgarnela to tez masakra(zwlaszcza ze sa wsrod nich modelki i mozna wpasc w kompleksy :(, najgorsze to utrzymac siebie, dziecko, mieszkanie ... masakra!
Ale mysle tez sobie,ze jest nam dobrze pewnie przez to ze naprawde wiele rzeczy uczymy sie od siebie - ja odpowiedzialnosci i nieodkladania rzeczy na pozniej, myslenia o konksekwencjach swoich czynow ;) a on luzu i spontanicznosci no i ciezka praca sie oplaca ;) a do tego jak sie klocimy to tak ze iskry leca naprawde ;) ale pozniej godzimy sie podobnie :ico_oczko:

Podziwiam moja sasiadke, ktora koles zostawil jak sie dowiedzial o dziecku - ma 3 pokojowe mieszkanie, zajebista prace, fajny samochod, chce zmienic teraz mieszkanie na dom bo jej ciasno (a jest ich dwoje) - ale startowala z innego miejsca, bo byla juz glowna ksiegowa dyrektora finansowego jak zaczla w ciaze :(

A co do innych tatusiow dla dziecka, to wszystko zalezy od czlowieka - na pewno mozna znalezc fajnego faceta ktory potrafi pokochac dziecko jak swoje, spedzac z nim mnostwo czasu, uczyc, bawic sie i pewnie jest wielu ktorzy spedzaja wiecej czasu z dzieckiem niz normalny tata

I tak dla pocieszenia :D Moja kolezanka urodzila dziecko w wieku 16 lat, z kolesiem sie rozstala oczywiscie i w wieku 20 lat wyszla za maz za innego (30 latka) ktory jest zakochany w jej corce. Zdjecia na NK to 30 zdjec jego "cory" i kilka jego z zona :) sa szczesliwi i to najwazniejsze :)

Oczywiscie Wam zycze zeby sie poukladalo :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

26 lut 2010, 22:36

oto filmik
http://pl.tinypic.com/r/eiqtug/6
A co do innych tatusiow dla dziecka, to wszystko zalezy od czlowieka
zgadzam sie w stu procentach, tez znam niejedną kobietę która jest w związku z mężczyzna który nie jest ojcem jej dziecka czy dzieci :-)

zmykam
dobranoc kochanieńkie :-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

27 lut 2010, 10:47

Haha no ladnie :D Nina tak robi w kojcu, ale jest nizszy i zawsze mam schizy ze spadnie :ico_szoking: ale w wysokim lozeczku nigdy! Teraz juz chyba nie mozesz zostawic jej w lozeczku zeby miec chwile dla siebie np?

Tak w ogole to dzien dobry :) U nas znowu przerwa od 1 do 3.30 i poleglam :/ wzielam ja do lozka, bo usnela i 10 minut spala i po chwili pobudka i znowu, a tak bylo trzykrotnie wiec juz nie mialam sily :/ ehh ta mala terrorystka ;)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 lut 2010, 11:50

witam serdecznie :-)
yoanna, masz rację, nie mogę jej zostawić, dzisiaj wyciągniemy drugi szczebelek i nauczymy ją wchodzić i wychodzić przez szczebelki, a nie górą :-/
jesteśmy w czarnej nonono, mała ma niesamowitą wyobraźnie ;-)

wgrywam kolejne filmiki :DD :DD :DD

"lachony" (jak to Jagna mówi) meldować się !!!

[ Dodano: 2010-02-27, 10:53 ]
yoanna, zapomniałam - współczuje nocek, może spróbuj podac małej ze 2-3 dni z rzędu czopki VIBURCOL, bez recepty kupisz w aptece. My dawalismy Majce przy ząbkowaniu i mała przesypiała całe noce :-)
No i są też takie kropleki dla dzieci chyba neospazmina sie nazywają, ale musialabys dopytać w aptece.
Mi lekarka powiedziała, że jak Maja aktywnie spędza dzien tak i aktywnie spędza noc - my też mamy kłopoty ze spaniem :-/
Viburcol ratuje nam zycie, no i melisa podawana np. z sokiem malinowym i lekko dosłodzona :-) No może cos pomoże :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-27, 11:06 ]
http://pl.tinypic.com/r/1j6h07/6

[ Dodano: 2010-02-27, 11:57 ]
http://tinypic.com/player.php?v=1sgk0y&s=6

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 lut 2010, 14:50

melduje sie,lachony :-D


margarita83, :ico_szoking: Maja faktycznie niezle sobie radzi z wychodzeniem z łóżeczka...spryciula...
no i zna wszystkie czesci ciala... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

czy obciełas gume w smoczku?czy mi sie tylko wydaje... :ico_noniewiem:


ja zrobiłam to jakis czas temu,i Emi w dzien praktycznie nie wola o smoka...ale nie zasnie bez dyda :ico_noniewiem: nie przeszkadza jej to,ze ma tylko kawlaeczek gumy...

pytałyscie o wyjazd K.

to ma byc wyjazd na 2 gora 3 miesiace....
tak dlugo dopoki nic u nas sie nie ruszy...(o ile sie w ogole ruszy)

ja nie mam zamiaru opuszczac kraju...tutaj mam prace...tutaj dzieci chodza do szkoly...tutaj mam cala rodzine...
zreszta maja mama by sie chyba zaplakala za jedynymi wnukami :ico_noniewiem:

nie moglabym zyc gdzies na obczyznie...

ale podziwiam Cie Shoo,ze zdecydowalas sie na takie zycie...

poza tym...dzisiaj i jutro mam wolne,odpoczywam :-D

K. chce wyskoczyc do rodzicow...a mi sie tak nie chce ruszac z domu,najchetniej polozylabym sie i spala...

ale chyba pojedziemy na 2 godzinki...na kawe...

milej soboty...(moze jeszcze pozniej wpadne)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

27 lut 2010, 14:51

margarita83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majki! alez ona wyrosla... i jaka pojetna :-D
najlepsze bylo "powiedz mama" - "tata" :-D

a widzialam, ze Maka lizaka jadla.. nie boisz sie, ze ugryzie kawalek i sie zakrztusi, albo, ze go polknie? ja mam takie schizy i nie daje malemu lizakow :/

yoanna, ja juz nie wiem co Ci poradzic... moze rzeczywiscie postaw lozeczko Niny kolo Waszego lozka (my tak spimy), chyba tego jeszcze nie zrobilas, nie?
albo cos przegapilam..
moze mala po prostu chce czuc Wasza obecnosc.. nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

27 lut 2010, 14:55

shoo, hejjjj...
margarita83, dla Majki! alez ona wyrosla... i jaka pojetna
najlepsze bylo "powiedz mama" - "tata"
u nas jest podobnie...
zawsze to K. sie z mała przekomarza...
pyta...Emi,powiedz Krzyś.....młoda mówi-GA-GA(w przetl.AGA :-D )
powiedz Aga-...Krzyś....
tak samo jest z mama i tata...
dzieci chyba lubia nam robic na przekor....

a co do lizaczkow...ja czasem tez daje...i Emi niezle sobie radzi...

[ Dodano: 2010-02-27, 14:01 ]
zapomnialam dodac,ze u Emi Krzyś to YŚ,albo IŚ...czasem uda sie jej powiedziec KSIŚ.. :-D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

27 lut 2010, 15:12

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziekuję za miłe slowa :-)
Jagna za zaraz obcięłam tego dydka jak ty napisałaś że tak zrobiłaś ;-)
Maja w dzień też nie ciagnie, ale rownież nie zasnie bez dyda :-/

ja rownież podziwiam shoo za zycie tak daleko od rodziny, zupełnie sama na obczyźnie (nie licząc jej mężczyzn ;-) )

Maja już sporo gada, i bardzo duzo rozumie, własciwie wszystko co do niej powiem to rozumie :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-02-28, 09:50 ]
o rety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale tu pustooooooo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2010-02-28, 21:23 ]
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: przybądźcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

01 mar 2010, 09:41

:ico_placzek:
jakie puchy....!!!!!!!!!! :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_noniewiem:

witam w poniedziałkowy poranek...
niezle wieje....az nie chce sie zdomu wychodzic,

dzieci w szkole,posprzatałam zrobiam juz obiad...teraz jeszcze musze isc do sklepu...
K. wygonie z psami...

a na 13-ta do pracy...

kurcze wszystkie moje dzieci :-D (jak to brzmi)sa smarkate,kaszla ...a Emilka tak marudzi ,ze czasem mam dosc...
w nocy nie chce spac...nie ma mowy aby spała w łóżeczku...spi z nami...przez to jestesmy niewyspani :ico_olaboga:
nie chce jesc...oczka ma zaropiałe...

ale to pewnie przez te wiatrzyska...
co sie dzieje na tym swiecie... :ico_olaboga:

a jak u Was SHOO-podobno porzadnie wiało...

dzisiaj daje u nas... :ico_noniewiem:
Maja już sporo gada, i bardzo duzo rozumie, własciwie wszystko co do niej powiem to rozumie
Emiu gada i gada....połowy z tego nie rozmumiemy...
ale faktycznie mała rozumie juz prawie wszystko...

no ok,narazie znikam..mam nadzieje ze dzisiaj ktos tu zajrzy...(oprocz mnie i Margarity,ktora wczoraj biedulka pisala sama ze soba :ico_oczko: )

i jak juz tu zagladacie to cos piszcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

01 mar 2010, 20:16

hej, sorry, ze nie zagladalam, ale wczoraj caly dzien bylismy w terenie, a dzisiaj byla ladna pogoda, wiec korzystalam do oporu... caly dzien spedzilam z Jasperkiem na placu zabaw :-)
jutro zdam Wam foto-relacje z niedzieli i napisze wiecej...
a jak u Was SHOO-podobno porzadnie wiało...
wczoraj wieczorem rozpetala sie taka wichura i ulewa, ze znowu kubly lataly po ulicach :ico_olaboga:
ale my juz do tego przywyklismy :-D

padam na twarz... zamelduje sie niebawem, ciaoooooo!

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość