Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 kwie 2011, 18:34

A jak śpicie dziewczyny?

ja teraz spię fajnie i mocno ale to chyba przez to, że przez tydzien nie mogłam spac z powodu bólu, choc dzisiaj juz jak obudziłam sie o 2 w nocy to nie mogłam usnąć do 4.30 i tak leżałam i przewracałam się z boku na bok.. ale z usypianiem nie mam problemu bo momentalnie usypiam i to potrafie juz spac przed 21, no i jeszcze jedno bo koło 12, 13 w dzień robie się senna i czasami musze się z drzemną i tak np dzisiaj przespalismy się z Kubusiem godzinkę i obudzioałm sie jak nowo narodzona...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

13 kwie 2011, 18:54

ale Ci dobrze! Ja wieczorem to i owszem szybko zasypiam, ale i szybko się wysypiam niby. Ale w dzień żeby się zdrzemnąć, to nie przejdzie ... niby jestem padnięta, ale jak się położę to i tak nie udaje mi się zasnąć. No dziś mi się udało... :ico_sorki: jakiś cud, ale naprawdę już padnięta byłam przez ostatnie kilka dni wczesnych pobudek.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 kwie 2011, 19:01

nina0226, ja bardzo wcześnie zasypiam i ok 5 rano jestem wyspana czasami i do 20 jest tak ok w miare.
ale jak pójde później niż po 22 spać to o 7 mnie bomba atomowa nie zbudzi :D
minimum do 8.30 musze spać.
w nocy często się budze na piciu , siku i czasami na kanapke z keczupem :D mój nocny przysmak ;PP
tak średnio 6,7 rany w nocy chodzę siku...
i na plecach mi nie daje leżeć , strasznie mnie bolą :((
tylko na boku...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 kwie 2011, 19:14

ja ze spaniem ogolnie nie mam problemu, szybko zasypiam i wogole szybko chce mi sie spac 20-21 w weekend chce czasem posiedziec dluzej z mezem i kurcze potrafie sie w ciagu filmu zdrzemnac pare razy :ico_wstydzioch: w nocy budze sie na siku, teraz ok 2 razy, wczesniej wstawalam znacznie czesciej :ico_noniewiem: ale zaczyna mi brzuch przeszkadzac w ulozeniu sie w dobrej pozycji, juz i tak caly czas spie na jednym lub drugim boku, ale juz przylapalam sie na tym ze ukladalam sobie taki walek z koldry pod brzuchem, zeby miec go ciutek wyzej zeby bylo mi wygodniej :ico_noniewiem: za m-c moze byc jeszcze ciezej :ico_noniewiem:

nina no wlasnie tak to jest jak sie przecenia swoje sily ponad mozliwosci, ja tez poczatkowo stawialam na prace do czerwca, a teraz wymiekam po prostu, praca tyle tyg z rzedu bez przerwy jest bardzo meczaca, wiec jak tylko uporamy sie z aneksami dla lokatorow ide po chorobowe (ale do maja akurat moze to potrwac) :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

13 kwie 2011, 19:29

ale juz przylapalam sie na tym ze ukladalam sobie taki walek z koldry

ja to lubiałam w pierwszej ciąży wkładać sobie między nogi poduszke i wtedy było mi najwygodniej, teraz nie mam jeszcze tak duzego brzucha więc pewnie ta poduszka jeszcze poczeka z miesiąc :ico_oczko:
A wiecie co za mna chodzi? kalfiorek taki z masełkiem i bułeczka i chyba jutro sobie kupię bo mam strsznego smaka!!! wogóle to zjadłabym fasolke szparagowa taka swieżą.. no tak a propo moich smaków :-D

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

13 kwie 2011, 19:44

nina0226
a jak śpicie dziewczyny? Ja beznadziejnie.
ja spie bardzo źle i niestety nie tylko teraz jak jestem w ciązy. Nie wiem co jest, ale potrafie sie budzic po 3-4 razy w nocy. Aż mi sie zmarchy pod oczami zrobiły od tego zmeczenia. Organizm sie tak przyzwyczaił, że mimo tego zmeczenia funkcjonuje całkiem normalnie! Przychodzi jednak taki czas (np. po 2-3 tyg.) ze zaliczam padoche i spie jak niemowle.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

13 kwie 2011, 19:54

kalfiorek taki z masełkiem i bułeczka i chyba jutro sobie kupię bo mam strsznego smaka!!! wogóle to zjadłabym fasolke szparagowa taka swieżą..
ja własnie jadłam mrożoną fasolkę szparagową bo jeszcze nie ma takiej świeżej , bezsmakowa...
:ico_zly: a kalafiory są jakieś sine i mdłe.. trzeba jeszcze poczekać :( :ico_sorki:
ale też lubie takie warzywka..
a cukinia w panierce mniam :D

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 kwie 2011, 19:58

hmm...cukinia..tez bym zjadla, fasolka..super :ico_sorki: ja ost mialam taka mrozna do obiadu i to nie ten sam smak :ico_nienie:
ja wlasnie dojadlam bulke z dzemem :ico_wstydzioch: to jest ost moj smak na dobranoc..o i kakao, ale ost mnie jakos po nim omdlilo :ico_noniewiem:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

13 kwie 2011, 20:49

hej do spania polecam taki wałek jest długi i zakręcony można go włożyć między nogi i pod brzuch i pod głowę super sprawa ja go kiedyś kupiłam w świcie dziecka, potem przydaje się dla dzidzi jak śpi na dużym łóżku to tym wałkiem okręcałam malucha.
Ja śpię jak dziecko i mogłabym spać 24 h na dobę ale nie mam tyle czasu niestety a spać mi się chce ciągle.
wiecie co za mna chodzi? kalfiorek taki z masełkiem i bułeczka i chyba jutro sobie kupię bo mam strsznego smaka!!! wogóle to zjadłabym fasolke szparagowa taka swieżą.. no tak a propo moich smaków :-D
no to zrobiłaś mi Zirafko smaka na tego kalafiora jutro obejdę bazarek i coś pysznego na pewno znajdę.
nina no wlasnie tak to jest jak sie przecenia swoje sily ponad mozliwosci, ja tez poczatkowo stawialam na prace do czerwca,
ja w pierwszej ciąży pracowałam do 8 miesiąca i nie był to dobry pomysł dlatego już się wycofałam z pracy najważniejsze jest moje samopoczucie i dzidzi.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

14 kwie 2011, 08:05

dzień dobry wszystkim. U mnie jak zwykle pobudka 5:23. Miałam nadzieję, że pokręcę się trochę w łóżku i znowu zasnę, ale gdzie tam ... ehh. Zdążyłam już posprzątać w domu, doprowadzić siebie do porządku i już pomysłów nie mam co mam dalej robić. Zwariować można z tym wczesnym wstawaniem :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JamesRuipt i 1 gość