Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

07 sie 2011, 19:16

A ja upiekłam ciasto drożdżowe z borówkami i brzoskwiniami z posypką :ico_ciezarowka:

tibby, za 20 dni Gabi pewnie dołączy, a potem pokolei i my :)

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

07 sie 2011, 21:14

A ja upiekłam ciasto drożdżowe z borówkami i brzoskwiniami z posypką
ale pychotki :ico_szoking: za mną dzisiaj chodziła rybka w pomidorach :ico_oczko:
No i pogoda się popsuła nam dzisiaj podczas grilla zaczęło lać a grillowaliśmy sobie z Gusią wiosenną ciężarówką :ico_oczko:
a mam pytanko co myślicie o bujawkach Bright Stars ???

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 sie 2011, 09:00

cześć dziewczyny cóż to taka cisza dziś??

Gabi gdzie się podziewasz zawsze pierwsza wpadasz z rana :-D :-D ja dziś mam jakiegoś mega lenia a miałam robić porządki w szafkach :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sie 2011, 09:16

Hejka :-)

Mnie od rana jakiś pech ściga :ico_zly:
Byłam rano na badaniach i mam nadzieję że wyniki będę miała po 16 bo muszę dzisiaj do ginki pójść.
Założyłam już drugie pranie bo uzierało się tego przez tydzień a muszę wszystko poprać bo we czwartek jadę z Emilią na grzyby :-)
Gabi, spóźnione życzenia dla Emilki :ico_prezent:
Agaa dziewczyny mają rację, pogadaj z kimś bo Twój stan nie dość że wpływa na Ciebie to jeszcze na Twoje maleństwo. Zobaczysz rozmowa napewno sprawi że się lepiej poczujesz :ico_pocieszyciel:
Ika202, fajne są te huśtawki :-) my mamy po Emilce huśtawkę elektryczną z tym że to jest huśtawka od 4go m-ca życia

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 sie 2011, 09:29

hej :ico_ciezarowka:

sory ,ze przez weekend nie zaglądałam ,ale jak mąż jest w domciu to zawsze coś razem robimy i nie ma czasu na pisanko. :ico_wstydzioch:

agaa22kochanie jak się dziś czujesz słoneczko :ico_sorki: ??? mogę spytać ,skąd jesteś ???

Kaja, to witam w klubie mega leni :ico_brawa_01: ja też miałam dziś sporo zaplanowane,ale jakoś mi się nie chce :-D

Gabi :ico_buziaczki_big: dla Emilki na te 5 urodzinki

Aga26, to trzymam kciuki oby wyniki było szybciutko i daj później znać ja po wizycie :ico_sorki:

wiecie co teściowa mnie zaskoczyła :ico_szoking: (nie wiem ze pamiętacie ,że miałam z nią nieźle na pieńku i się z nią nie odzywałam za tekst ,że jestem wyrodna matką i katuje dzieci :ico_puknij: ) Widzę ,że ja nosi bo nie gadam z nią o ciąży :ico_nienie: i kompletnie nie wie co i jak a wczoraj wyszła na podwórko i przyniosła dla moich dziewczynek po ciasteczku i podaje mi jedno z tekstem " i jedno dla tego maluszka w brzuszku ,żeby mu smutno nie było i rósł zdrowo " :ico_szoking:
hahhahaha pewnie myśli ,że mnie obłaskawi ,ale :ico_nienie: ja się tak podejść nie dam :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 sie 2011, 09:47

hihi Jadzia faktycznie niezłą masz teściową :ico_oczko:

a co do bujaczków to ja raczej tylko leżaczek zakupię bo to miałam przy dziewczynach i było naprawdę bardzo przydatne i tez podobają mi się te fisher price i taki pewnie bede chciała kupić ale to jeszcze czas na razie zkupiłam na allegro kilka pajacy i bodków pochwalę sie jak już przyjdą

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 sie 2011, 09:55

Jadzia, niezłą masz teściową :ico_oczko: No ale może troche przemyslała sprawe i chce dobrze :ico_noniewiem:
zobaczymy jak się będzie teraz zachowywać jak mnie przeprosi przy jakiejś okazji to troszkę zmienię podejście :ico_noniewiem: . Ale to i tak będzie we mnie siedziało bo trudno mi zapomnieć ,że ktoś kogo szanowałam powiedziała ,że jestem aktorką i manipuluje moimi dziećmi i mężem :ico_placzek:

o a ja dopiero zauważyłam ,że skończyłam 14 tydzień :-D :-D :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

08 sie 2011, 10:10

pokażę Wam mój brzucholek bo w końcu się doczekałam zdjęcia :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

08 sie 2011, 10:33

Kaja, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wyglądasz :-D

Gabi, ale ci się udało z tymi ciuszkami :ico_brawa_01: ja teraz muszę poszperać za ciuszkami dla starszaków

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

08 sie 2011, 10:52

Gabi, też muszę przed przedszkolem zrobić Emilce ciuchowe zakupy ale czekam aż rzucą na ciuchy jesienno-zimową dostawę :ico_oczko:
Kaja, śliczny brzuszek :ico_brawa_01:
Jadzia, hehe teściową pewnie zżera ciekawość jak się czujesz :-) chociaż może faktycznie zrozumiała że zrobiła źle :ico_noniewiem:

I jeszcze na koniec mój brzuchol nad morzem :-D
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość