Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

22 wrz 2011, 18:03

jesli chodzi o nazwisko to nawet nie planuje czegos takiego po prostu szwgierka mnie poinformowala ze jest taka mozliwosc.... :ico_noniewiem: :-) a my jeszcze nie zlozylismy papierow bo czekam na akt urodzenia z pl

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 18:03

my mielismy osobno cywilny i tez musielismy wpisywac jakie nazwisko dzeci beda mialy :ico_oczko:

[ Dodano: 22-09-2011, 18:09 ]
A i powiem tak od siebie,ze mi sie nie podoba posiadanie dwoch nazwisk,jak ktos ma - ok,jego sprawa ale ja bym nie chciala :ico_oczko: Mamy znajomych,ktorzy wzieli slub i ona zostawila sobie panienskie nazwisko,bo jej sie podobalo takie dwuczlonowe,zapytalam przyszlego mojego meza,czy i ja bym mogla ( pytanie retoryczne,raczej do zartu) ,to tak na mnie naskoczyl,ze szok - ze co ja sobie mysle,ze szykuje sobie droge ewaukacji itd,smialam sie z niego,bo nie rozumialam o co sie czepia,zrozumialam dopiero jak kolezanka z dwuczlonowm nazwiskiem sie rozwiodla i wrocila do jednego nazwiska :ico_oczko:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

22 wrz 2011, 18:37

iw-rybka mnie też mdli cały dzień, musze co chwile coś jeść, bo inaczej to mi niedobrze i mnie napina a nic nie wyleci...a czasami to nie mam w ogole ochoty na jedzenie, może to minie niedlugo...

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 18:45

może to minie niedlugo...
napewno :ico_sorki: :ico_sorki:
Tylko kiedy? :ico_olaboga: Ja 10 pazdziernika jade z Zuzka do Dziekanowa na turnus dwutygodniowy,chyba tam wykituje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 wrz 2011, 18:55

iw_rybka, trzymam kciuki żeby mdłości dało się jakoś powstrzymac. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

22 wrz 2011, 19:25

alez wy piszecie duzo :) nie nadazam :):) a ja dzis zrobilam mega polaczenie wypilam kubek mleka goracwgo a za 5 minut schrupalam kiszonego mega kwasnego ogoreczka :)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 19:40

Sylwia, ladny miks,godny :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

22 wrz 2011, 20:01

A i powiem tak od siebie,ze mi sie nie podoba posiadanie dwoch nazwisk,jak ktos ma - ok,jego sprawa ale ja bym nie chciala :ico_oczko: Mamy znajomych,ktorzy wzieli slub i ona zostawila sobie panienskie nazwisko,bo jej sie podobalo takie dwuczlonowe,zapytalam przyszlego mojego meza,czy i ja bym mogla ( pytanie retoryczne,raczej do zartu) ,to tak na mnie naskoczyl,ze szok - ze co ja sobie mysle,ze szykuje sobie droge ewaukacji itd,smialam sie z niego,bo nie rozumialam o co sie czepia,zrozumialam dopiero jak kolezanka z dwuczlonowm nazwiskiem sie rozwiodla i wrocila do jednego nazwiska :ico_oczko:
Dobre :-D Ja mam też dwuczłonowe, dzieciaczki też tak będą miały. Mój K wcale nie miał żadnych obaw. Postanowiliśmy tak po długich przemyśleniach, ale tak będzie przynajmniej dla wszystkich łatwiej choć może mniej praktycznie. Stało się tak tylko dlatego, że całe życie oboje mieszkamy w jednej małej miejscowości, jest dokładnie 13 domów i gdybym przyjęła nazwisko męża i dzieci też, były by po pierwsze dwie dziewczyny z jednej miejscowości o jednym imieniu i nazwisku (na dodatek z bardzo podobną datą urodzenia), po drugie dzieciaczki też miałyby takie same nazwiska i jak tu później rozróżnić, które od kogo.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

22 wrz 2011, 20:11

biniu_s, no u was to faktycznie specyficzna sytuacja :ico_oczko:

Ja tam dumnie nosze nazwisko meza i chetnie pozbylam sie swojego,bo przez nie pol zycia wolali za mna borowka :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 wrz 2011, 20:12

A i powiem tak od siebie,ze mi sie nie podoba posiadanie dwoch nazwisk,jak ktos ma - ok,jego sprawa ale ja bym nie chciala :ico_oczko:
ja mam dwuczłonowe :-D i na dodatek moje panieńskie nazwisko jest dość długie bo ma 10 liter :-)
Zostawiłam swoje nazwisko dla tego że mi się podobało :-D , a przede wszystkim dla tego że jeszcze studiowałam i nie musiałam zmieniać dokumentów.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość