Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 paź 2008, 12:38

hej hej..ale mam do nadrobienia.. jak za starych dobrych czasów..ale to już nie dziś...
ostatnio malo czasu mam na kompa... :D
u nas wszystko ok..Kacpi rosnie rozrabia nie chce gadac i strasznie łobuzuje
:-D
wiecej napisze pozniej..
buziaki i pozdrowienia dla wszystkich

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

02 paź 2008, 14:32

no Mordeczka nareszcie...to napisz pozniej cos wiecej!!!


MOJE SZCZĘŚCIE DZISIAJ MA JUŻ 1,5 ROCZKU stawiamy :ico_tort: :ico_tort:

czas leciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :ico_olaboga: :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 paź 2008, 15:31

hej laski , no własnie Kari juz drugi raz chyba si epomysliłą co do dzieci
no nic wybaczam :ico_haha_01: zdarzyc sie każdemu moze

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 paź 2008, 17:07

Eryczku kochany dużo dużo zdrówka i moc buziaków :ico_buziaczki_big:

ale krystian fajny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ....a no właśnie tak nagadałam na tego mojego synka,że wziął sie z siebie i je sam widelcem :ico_szoking: , tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiicho :ico_oczko: , bo wiadomo co będzie

Mordko gdzie ty kobieto się podziewasz :ico_nienie: :ico_nienie: , Oskar też nie gada, tzn. nic żeby zrozumieć :-D :-D

Syla kiedyś pisałas,że mężulek mial przyjechać we wrześniu, ale chyba nici z przyjazdu?

ej dziewczynki normalnie nic mi się nie chce, ale idę zjeść co nieco, mama zrobiła sałatkę warzywną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

02 paź 2008, 19:12

hmm pisałam wcześniej posta i go nie ma, ciekawe gdzie go umieściłam :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 paź 2008, 22:45

hello Lasunie troszke nas tu nie było ale jakos was nadrobiłam

Laseczki pomyłki sie zdazaja, a tez zauwazyłam że kari 2 razy juz mnie z kamelkiem pomyliła.

kamelek1, zdjęcia fajowe Lenka fajowa dziewuszka a ty to laseczka, a mam pytanko w jakiej miejscowości byliście??? bo u nas juz postanowiony wyjazd na drugi rok kierunek Chorwacja tylko się zastanawiamy w jakie miasto.

delicja, Witaj po długiej przerwie, a teściowką się nie przejmuj, u nas też wojna była, ale lagodnie podeszłam do tej teściowej i narazie jest git, nawet lepiej niż było, chyba tesciówka zmądrzała
Super że Olenka nie ma alergi.

caro, ale mi smaka narobiłaś sałatką, ach dzisiaj moja koleżanka powiedziala że jest w ciązy, test jej wykazał, i w następną środe idzie do ginka to potwierdzić, ach tak się ucieszyłam że szok. Od razu Karolciu jakoś o tobie pomyslałam.

Mróweczka, Wszyskiego najlepszego Eryśku.
Masz cudnego chłopaczka, chyba jakis aktor lub model wyrośnie, dołownie bobas z reklamy.

M0rD3CzKa, pisz nam tu szybciutko co tam u was a nie takie kruciutkie zdanie

katrin nie zazdroszcze takiego stresu, bo to wkońcu kupe forsy wam zabrali, szok, ale pomyłki się zdażają.

Kari a twój Krystian to prawdziwy góral i gospodarz, jego policzki to zdradzają, taż fajny chopaczek

No chyba nadrobiłam

To teraz o nas, Kamil to mały pyskol ciągle coś gada po chińskiemy a jak śmiesznie krzyczy i tumaczy cos tam naszemu psu ze smiechu to mnie nieraz już kolka łapie, chyba mnie nasladuje, ba ja cięgle mu tłumacze że czegoś nie wolno, a on może to psu przekazuje. Uśmiac się mozna,
Wreszcie wybralismy się na szczepienie, mały nawet nie zapłakał az się zdziwiłam ale miał w rece nową zabawke pociąg więc moze tym był zainteresowany a nie jakimś kuciem. Waży 9.950 a wzrost 81 cm, więc chucherko z tego mojego łopaczka.

Pa do juterka a może wkleje zdjęcia zobacze jak czas na to pozwoli, bo zaraz męzulek z pracy wraca
Narazie

[ Dodano: 2008-10-02, 23:04 ]
Dzisiejszy spacerek z Bartusiem po wczorajszej wichurz park wyglądał tak
Obrazek
Ja i dwa urwisy
Obrazek
Dwie mamy i ich łobuzy
Obrazek
Dwoch takich co .......
Obrazek
Obrazek[/U[URL=www.fotosik.pl]ObrazekRL]

[ Dodano: 2008-10-02, 23:35 ]
no i jeszcze telemaniak
Obrazek

a oto Kamila nowy dom
Obrazek
Obrazek

Ale się nawklejałam Papa do juterka

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

03 paź 2008, 08:56

Hektorka ale fajny kamilek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , u nas wczoraj też już pełno lisci było, normalnie szok, kiedy ta jesien przyszła :ico_olaboga: :ico_olaboga:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla dzielnego chłopaka na szczepieniu

hektorka pisze:Od razu Karolciu jakoś o tobie pomyslałam.


dziękuję :ico_wstydzioch:

Delicja a co piłaś coś wczoraj :ico_oczko: , przyznaj się :ico_haha_01:

u nas dziś piękna pogoda, tzn.cieplo moze nie jest, bo na razie 5 stopni :ico_noniewiem: , ale słoneczko świeci i nie ma wiatru

a ta sałatką to się wczoraj tak obżarłam, że oczywiście renni nie pomoglo, a brzuch miałam wzędty do rana, a rano co.... znowu zjadłam :-D

[ Dodano: 2008-10-03, 12:10 ]
no co to za lenistwo ogarnęło kwietniówki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-10-03, 12:10 ]
a mi już zostało tylko 11 tygodni do godziny zero :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 paź 2008, 20:47

hej, ja się z wami znów żegnam, jutro wyjeżdżamy znów :), wracamy za 2 tygodnie

caro wczoraj nic nie piłam, ale czułam się właśnie tak jakbym sporo popiła, bardzo źle wczoraj ze mną było, choroba mnie rozkładała, ale już wracam do zdrowia, Olenia zdrowa, na szczęście, jeszcze troszkę bardzo gęstego katarku, którego nie daje sobie ściągnąć,a tak poza tym ok, choć apetytem jeszcze nie grzeszy :ico_noniewiem: życzę wam dużo zdrówka i wam i waszym pociechom papa

hektorka,ależ oni do siebie podobni :ico_haha_02:

Mróweczka śliczne zdjęcie w podpisie

kamelek kari cudowne foty

papatki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 paź 2008, 08:52

Delicja to miłęgo wypoczynku, pa pa :-) , no i zeby katarek przeszedł, a apetytem się nie przejmuj :-)

a tak wogóle to dzień dobry :-)

[ Dodano: 2008-10-04, 17:32 ]
co jest z Wami kobity??????????????????? Powyjeżdżałyscie wszystkie???????????????

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 paź 2008, 18:00

ja jestem...pogoda paskudna brrrrrrrrrrrrrrr

Mój Tata przyjeżdza we wtorek do nas w odwiedzinki z kolezanka hih ciesze sie bardzo bo oprocz mojej Siostrzyczki to nikogo z Rodziny u nas jeszcze niebyło (nieliczac M brata ktory tu przyjechal do nas i został...ale nie z nami :ico_oczko: )

Siostra moja dzwonila ze sprawa Jej rozwodowa jest 20 pazdziernika bo mi wezwanie przyszlo a ja jakby niepatrzec najwazniejszy swiadek, w koncu mieszkalam z nimi i widzialam co sie dzialo...patrzylam bilety i drogo a z ta praca M narazie tak sie ułożyło nieładnie i kasy mniej...łojej musze pomyślec :ico_noniewiem:

Erykowski kochany leży u nas w łóżku i czyta...słownik heh :ico_oczko:

wlasnie cos WAS MAŁOOOOOOOOOOOOOO tu zaglada :ico_szoking:

delicja miłego wypoczynku.

hektorka super fotki :ico_brawa_01: i dzieki za pochwałe mojego modelinga małego :-D

ide bo sie teletubisie zaczynaja a niemoge przegapic papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość