julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2010, 09:57

Witam Was cieplutko za rana :ico_kawa:

Martalka, no to pooglądamy sobie dziś Maluszków :ico_brawa_01:
mmarta, no właśnie dziwne to jest, że w PL są obowiązkowe jedne badania, a inne niby nie ważne, a w UK inne, a przecież ciąża to ciąża i wszedzie chyba taka sama :ico_noniewiem: A wagą się nie martw - nawet jak masz 5 kg na plusie, to przecież jesteś juz w 24 tc - to by było nie za dużo :-)
karo, no to fajowo, że masz apetyt - cos musiałam źle doczytac, bo myślałam, że nic nie możesz jest, a tak to spoko :-D
tibby, nie martw się tak tym moczem - wszystko sie unormuje po tabletkach :ico_sorki:
Idę zjeść śnaidanko - oczywiście nie wiem na co mam ochotę. Spróbuję zadowolić swoje wybredne kubki smakowe jogurtem Jogobelli z ziarnami 7 zbóż :ico_haha_01: i zabieram się do pracy :595: , a Wam miłego dzionka życzę!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 11:22

dzień dobry.
julchik22, miłego pisania.

wy dziś podglądacie maluszki, a ja jutro! :ico_brawa_01: zapowiedziała mi ginka mierzenie malucha. jupiii!!!!! :ico_brawa_01:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

03 lut 2010, 12:25

A ja ogladalam swojego malca w poniedzialek jest caly i zdrowy no i jest to prawdopodobnie CHLOPAK :-D moj szy z radosci az spiewal hihihi jak sie dowiedzial ze bedzie mial syna czesto jednak slysze ,ze przy nastepnym usg okazuje sie ze zamiast chlopca w brzusiu jest dziewczynka lub odwtotnie wiec z wyborwm imienia chyba jeszcze poczekamy

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 12:29

katinka, skądś znam takie pomyłki ;-) u nas płeć zmieniła się w ciągu 5tygodni. myślę jednak że wykryty w 25.tc siusiaczek już nie zanika, co? ;-)
wyobrażam sobie minę męża i dumę z syna :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2010, 12:40

katinka, w 21 tc już raczej nie powinno źle widać płci, no ale wiadomo - wszystko zależy od sprzętu usg i oka lekarza :ico_oczko: Więc, cóż serdecznie witamy kolejnego Mężczyznę w naszym gronie :ico_brawa_01: . Ciekawe, czy pojawią się dziewczynki :ico_noniewiem: mmarta chyba ma sznasę na dziewuszkę no i czekamy na dzisiejsze wiesci od Martalki :ico_oczko:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

03 lut 2010, 12:46

Tibby - hahaha nie no w 25 powinien juz zostac na swoim miejscu... :ico_haha_01: tibby powiedz mi bo przez te 5 tygodni mysleliscie ze to dziewczynka a potem okazalo sie ze to chlopiec jak zaraagowaliscie troche sie boje nastepnego usg moj szy tak sie cieszy na syna ze jak by teraz dowiedzial sie ze to dziewczynka pewnie ciezko by mu bylo zreszta nie wiem jak to bylo u was???
Juchlik - faktycznie prawie sami faceci :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2010, 13:25

Ja dopiero na 15tą idę :ico_brawa_01: Biorę bratową i mamę na oglądanie :ico_haha_01: Ciekawe czy lekarz się na to zgodzi :ico_noniewiem:

Tibby, oby siusiak nie zaniknął :ico_haha_01: Nam ujawniony w 25 tc siusiak Damiana nie zaniknął

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 13:35

katinka, z początku był to dla nas szok.
my tu sobie już ładnie do brzusia "Madzia"mówimy, a tu okazuje się, że to Tobiasz :-D
ale wszystko wyszło na USG 3D. lekarka jedzie od góry i pokazuje nam dzidziową buzię, rąsie, brzuszek itp. zjeźdża w dół i mówi: "A tu mamy siusiaczka".
A my z moim M.: "COOOOOOOOOOO?" :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: "Przecież miała być dziewczynka".
Lekarka zaczęła się śmiać i my razem z nią.
M. nie był zły, zawiedziony tylko raczej baaardzo zaskoczony. Jak każdy później w rodzinie. Ale radość wielka i tak zapanowała. Teraz planuje chodzić z małym ma mecze i grać w nogę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 lut 2010, 13:36

Martalka, rozumiem, że Ty teraz czekasz na córeczkę?:) Mnie też strasznie czas ucieka, szczególnie, że liczymy wiek naszych Maleństw w tygodniach. I już luty i do tego krótki, więc zaraz marzec a z nim mam nadzieję...WIOSNA:)
I jeszcze jedno, Martalka, do czego robisz taki sos czosnkowy?? Narobiłaś mi ochoty, a w sobotę robimy imprezę i pomyślałam, że może do jakiegoś mięska zrobię, albo sałatki?:)Hmm, ale sobie dogadzamy:) Az się już głodna zrobiłam;) :-)

katinka, gratulację synusia! Oby tak zostało!:) Mój mąż pewnie też będzie wył z zachwytu jak się dowie, że to synek :-)

julchik22, a Ty kiedy masz USG?? Ja za 4 tyg. dopiero, a też się już nie mogę doczekać :-)

[ Dodano: 2010-02-03, 12:45 ]
tibby, myślę, że przy pierwszej dzidzi cieszy się i z jednego i z drugiego:) Gorzej jak to trzeci dzieciaczek, a ma się już np. dwóch synków i czeka się na córcię, albo na odwrót:) Ale w końcu Maleństwo to Maleństwo. Słyszałam np., że są takie konflikty, że kobieta może donosić ciążę tylko jednej płci. Tak miała moja ciocia, która ma trzy córy, a chłopca by nigdy się donosiła...

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

03 lut 2010, 13:59

Tibby - Oj to wesolo mieliscie :-D czyli ja jeszcze na wszelki wypadek zostawie te wszystkie rozowe ciuszki i powstrzymam sie z kupowaniem niebieskich ale korci strasznie .W Polsce bede miala robione usg juz w 25 tygodniu i bedzie to 3d lub 4d wiec jezeli potwiedza siusiaka bedzie super jezeli okaze sie dziewczynka tez bedzie super tak czy siak bedzie dobrze :ico_brawa_01:
Karo - dziekowac :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość