Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 sty 2010, 10:38

Witam z rana.
Wczoraj to moja gwiazdeczka mi dała nieźle popalić jak zawsze po kąpieli było jedzonko zasnęła na chwilkę spałą może z pół godziny a potem do 23 prawie non stop był płacz nie wiem dlaczego a potem to już były problemy z zaśnięciem normalnie masakra jestem taka niewyspana że szkoda słów. A teraz moja gwiazdeczka znowu śpi ona to sobie dośpi wczorajszy dzień a ja???
Mi chyba nie wyjdzie to karmienie piersią bo z dnia na dzień coraz mniej mleka ściągam no cóż widocznie tak miało być.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2010, 11:01

Witam :-)
My juz po rehabilitacji i dostaliśmy zalecenia aby jak najwięcej nogi przyginac do brzusia i stópki podawac Idce do trzymania (oczywiście jej stópki :-) ) ostatnio malutka wyprostna sie taka zrobiła i jak siedzi to fik i rzuca sie prosta do tyłu jak kłoda :ico_noniewiem: ale na rehabilitacji mówia ze to norma u wcześniaków - wiec mamy sie nie przejmowac i cwiczyc :-)
Sabcia, - mam nadzieje ze dzisiejszy dzień bedzie lepszy i bezbolesny, dobrze że dzieci wracaja do zdrowia
wiolaw, - te granulki to lek homeopatyczny jak większosc z niemiec nazywaja sie Osanit i naprawde działaja w przeciwieństwie do naszego polskiego odpowiednika bo też mielismy pozatym kształtem nie maja ze soba nic wspólnego :-D Te granulki podajesz do buźki i one powolutku się rozpuszczaja chłodząc dziąsełka, sa słodziutkie i przynoszą ulge zbolałym dziąsełkom. Dla Nikoli wypróbowałam wszystkie nasze zele na zabkowanie ale nic nie działalo tak jak te granulki - więc szczerze polecam :706:
bigottka, - słoneczko walcz i nie zniechecaj sie, i nie mysl ze jak sie nie uda to bedzie cos nie tak bo najwazniejsze że chcesz a reszta musi sie sama ułozyc. Trzymam za ciebie kciuki

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

22 sty 2010, 11:20

Witam i ja,
Zocha śpi, ja zdążyłam umyć głowę, ułożyć włosy, nastawić pranie, zjeść coś i odpisać na kilka maili, a teraz mogę spokojnie pisać na forum :ico_brawa_01:

Edulita głowa do góry, będzie dobrze :-) Tylko dużo ćwiczcie, tak jak my dzielnie znosimy szynę. Tn. Zosia jest dzielniejsza od mamy :-D
Dzięki za info o tych granulkach. Dobrze wiedzieć, że są takie, mam nadzieję, że i mi uda się je załatwić. Pracuję z Niemcami, więc poproszę kolegę, który conajmniej 2 razy miesiącu jeździ do Niemiec, żeby mi je przywiózł :-D


Bigottka Edulita ma rację, nie poddawaj się, a jak nie chcesz żeby się laktacja zmniejszała, to spróbuj odciągać częściej i co najmniej 15 minut jedną pierś, masuj cycorki i laktacja się rozbuja. Mi tak doradziła doradca laktacyjna i się udało.

Sabcia spokojnego dzionka. Ładnie Tobie w tych ciemnych włoskach i naprawdę wyglądasz jak nastolatka, jak juz pisałam na NK, a mówią, że ciemny postarza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 sty 2010, 11:26

bigottka, moze wypróbuj ten system sns? ja miałam go kupic ale tak sie zbierałam do tego ze jestesmy na butli :ico_wstydzioch: ale w sumie to nawet sie ciesze... moge w weekend piotra zostawic z mała i wreszcie sama gdzies wyjsc

[ Dodano: 2010-01-22, 10:34 ]
dziewczyny a ile kosztuja te granulki? moze i mi by któras załatwiła? :ico_noniewiem: ja nie mam znajomych w niemczech :(

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2010, 14:48

isiawarszawa, jak dostane je w wekened to bede wiedziała i poam ci cene
no i juz się napisałam bo wpadła do mnie kolezanka na kawke do później :-D

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

22 sty 2010, 14:49

isiawarszawa, no ja tak samo nie mam nikogo w Niemczech i przyłączę się do prośby o te granulki skoro są takie super skuteczne.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 sty 2010, 15:33

witam!!!
Magda33, dzieki za komentarz na nk , mysle ze jak jeszcze schudne to moze bede duzo lepiej wygladac

a orbitek juz przyszedl takze zaczynam cwiczyc na calego

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

22 sty 2010, 16:27

Czesc babeczki :-D

Ja znowu tylko na chwileczke bo nie daje rady posiedzieć dłużej jak jestem sama!!
A poza tym wzywają już głodomory :-D
Po spacerku zawsze jakyś głodniejsi :ico_brawa_01:

edulita, kochana powiedz ile kosztują te granulki bo ja bym była mocno zainteresowana, bo moim chyba napewno zaczyna się ząbkowanie a czuje że potrwa troszke!!!

Sabcia, widziałam zdjęcie :ico_brawa_01: ślicznie wyglądasz!!!

bigottka, pamiętaj że jak nie dasz rady to trudno!!! Ale ważne żebyś próbowała!!

I już uciekam małe głody wzywają :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2010, 20:28

Dziewczynki z tego co mi sie kojarzy cena to ok 5 euro ale widziałam tez na allegro po 30 zł

[ Dodano: 2010-01-22, 19:30 ]
ale taraz jak szukam to nie moge znaleźć :ico_noniewiem: może nikt w tej chwili nie sprzedaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

22 sty 2010, 21:12

Osanti polecam wlasnie skonczylam opakowanie i dzis mi siorka z niemiec kolejne poslala co pol godziny mozna podawac po 8kuleczek ale efekt natychmiastowy

[ Dodano: 2010-01-22, 20:13 ]
ale taraz jak szukam to nie moge znaleźć może nikt w tej chwili nie sprzedaje
tydzien temu widzialam laska z Wawy sprzedawala

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość