Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

29 wrz 2010, 16:51

gaga22, Dziękuje spróbuje :-D madziorka hihi, Nie biore już żelaza nie wiem czy czasami ten mój krążek cos nie wstrzymuje, wody to ja wogóle dużo pije niegazowanej oczywiscie ok 2l dziennie plus herbatka i jaks kawka jak mam ochote. Przejdzie mi napewno nie takie rzeczy się zwalczało ale dzięki za pomysły pomogły bo ja nigdy takich problemów nie miałam :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 wrz 2010, 17:22

Witam wszystkich. Ja się dziś przespałam razem z Oliwką a teraz zastanawiam się co tu robić w nocy, bo napewno spać nie będę :-D
Agnieszko aż się dziwie co Ty piszesz, bo ja zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz nigdy zaparć nie miałam, wręcz czasem już mnie męczy to latanie do kibelka :-D . A jak w cięży nie jestem to praktycznie ciągle się męczę z zaparciami. Wiesz co, wiem, że ciężko jest się powstrzymać jeśli masz ochotę ale ogranicz może słodycze :ico_noniewiem:
Madziorka zawsze marzyłam o drugim jak to pierwsze już będę miała odchowane. No i tak mam. Pomoc z mojej perły to już mam. Ja np nie potrafie tak dobrze odkurzyć dywanów jak ona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 wrz 2010, 17:25

Buzok dziewczynki sa wyjatkowo troskliwe wiec pomoc masz zapewniona hihi

ja tez chcialam pierwsze "odchowac" ale tak wlasnie 3 latka mi wystarczy
kiedy malay juz wszystko rozumie. powie
jesst taki opiekunczy kochany
taakie fajany moj synus
na razie grzeczny i cudnowny hihi

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 wrz 2010, 10:08

Nie wiem jak to zrobiłam, żale właśnie wżarło mi posta którego napisałam :ico_zly:
Nie chce mi się od nowa pisać, zmykam :ico_papa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

30 wrz 2010, 11:27

hej.
ja na razie nie mam czasu na forum.Muszę sprzątać bo wczoraj ktoś oglądał dom w którym jeszcze jesteśmy,dziś o dwóch porach przychodzi dwóch agentów znowu oglądać i muszę ogarniać no a poza tym pakuję co się da,za tydzień wielka przeprowadzka :ico_brawa_01:
Choć czas mam do 28 bo do wtedy ten dom jeszcze jest nasz no ale tu będziemy spać bo szkoła pod nosem a tam urządzać i wprowadzimy się już mam nadzieję na gotowe.

Moja Zuzia już zaczęła 8 rok :-D i nie może się doczekać na kąpanie i wożenie małej a Gabi ma 4 lata skończone ale pewnie Zuzi tak łatwo nie popuści,będe wyznaczać kolejkę :ico_haha_01:

na zaparcia jem śliwki.zwykłe śliwki suszone mi nie działają,te duże okragłe świeże takie :ico_haha_01:
hm co jeszcze....
aaa na obiad mam kapuśniak :-D
pozdrawiam :ico_oczko:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 wrz 2010, 12:24

Witam! Ja dziś na kontrole do gina no i po zwolnienie.
Nie wiem jak to zrobiłam, żale właśnie wżarło mi posta którego napisałam
Ja też tak często mam
ja na razie nie mam czasu na forum
Pewnie, że zajmij się teraz swoimi sprawami, tylko pamiętaj nie przemęczaj się, a jak już wszystko ogarniesz to daj nam znać jak się mieszka w nowym domciu, no i czekamy na obiecane zdjęcia.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 wrz 2010, 12:32

Cześć dziewczynki.
Zaniebdałąm Was strasznie, ale ostatnio i czasu nie za bardzo mam bo mam dużo pracy, a w dodatku źle się czuje ostatnio. Już tak się cieszyłąm, że energia mi wraca, a tu znów coś...

Potem wkleje synka jak "obrobię" ludzi :)

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

30 wrz 2010, 17:06

buzok14, No to daj znać koniecznie co tam u lekarza, i jak tam dzidziola się czuje :-D Alineczq, No witam faktycznie długo Cię nie było nie zapracowuj się tak :ico_nienie: Oszczędzanie wskazane w naszym stanie, przykro że masz złe samopoczucie wiem coś o tym :ico_noniewiem: gaga22, No ja też czasami się naklikam a tu nonono znika :ico_zly:

[ Dodano: 2010-09-30, 17:08 ]
zubelek, Pracuj pracuj tylko nie dzwigaj czasami :ico_nienie: Daj znac po wszystkim powodzonka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2010, 17:11

czesc

ja mam dzisiaj dosc
tzn tej pogody
tak sie zrobilo chlodno. zimowo brrrr
zmarzlam w uszy, wszedzie brrrr

i do tego co chwile siapi deszcz brrr

rano do Pkolaa w tee pogode
potem pojechalam na cwiczenia
tam ssie rozgrzalam. ufff
a potem mialam troche czasu i stwierdzilam ze do domu mi sie nie oplaca jechac. tylko prosto do Pkola po Leonka
wiec tak blisko 2 godz lazilam po sklepach hehe

szukam jaakis dobrych szmatexow. bo ja nie w temacie w ogole
a wiem ze w Pl tam lepsze ciuchy niz w sklepach z nowymi

i polazilam sobie

kupilam tylko dwie rzeczy
ale ladne i za grosze hehe
:ico_brawa_01:

wiec sie micha cieszy nie? :-D

i prosto po Leona
i jestesmy
zmarznieta i glodnaa

ale juz wcinam ufff

Alinka witaj kochana. to jednak synek bedzie??? i nic sie nie chwalisz. super. tak jak sobie wymarzyliscie. pewnie Krzysiek przeszczesliwy. gratulacje!!!!

gaga to pisz co tam ci wykasowalo hihi


buzok jak tam po kontroli?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

30 wrz 2010, 18:17

Ja już po wizycie. Zadowolona, bo dziś mój gin mnie pochwalił, ze podoba mu się taka ciąża, ze z szyjką wszystko ok, skurczy nie ma, wyniki badań bardzo dobre, choć cukier i cisnienie mogłoby być wyższe, ale lepiej za niskie jak za wysokie. Kazał mi brać żelazo na te moje skurcze pośladka, a że jestem uczulona to jakieś tam witaminki, które mają żelazo kazał mi brać, ale ich jeszcze nie wykupiłam bo nie miałam już kiedy. Tentna wysłuchaliśmy i jest ok :-D .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość