Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 16:20

Oj tak do jakiegoś SPA to ja się pisze, w jakimś błodku sobie poleżeć :-D

Nellu nie wiem co mojemu mężowi nagle się stało, to chyba nadmiar leków na przeziębienie, choc w skutkach ubocznych nie ma że szkodza na głowę :ico_oczko: Ale nie ma takiej sytuacji by nie znaleść powodu do kłótni, mały ring tak profilaktyczne :-D

My też z Wiki musimy ic na kontrolkę bo musi być szczepiona...

A moje dziecko podskakuje mi tu i "didi didi" nie mam pojęcia o co jej łazi

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 paź 2007, 16:43

Sorki ASIU że przez mojego przydługiego posta straciłaś wątek :ico_sorki: Konrad w lipcu na imieninach mojej mamy zaczął śpiewać "didi didi" i wtedy też powstała piosenka mojego autorstwa którą śpiewam (a raczej rapuję :ico_haha_01: ) do dziś i młody jest zachwycony, a ja............... nadal nie wiem co to znaczy :-D

NELLY no cóż... Turcji nie postawię ale chętnie z Wami nonono wymoczę w jakimś bagnie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 16:54

No to fajnie robimy zbiórkę na wyjazd do tarzalni błotka :ico_brawa_01:

Moje Didi zasnęło :ico_brawa_01: więc moge ogarnąć dom, w końcu znów będzie widać dywan...

Kasiu na pewno mi się przypomni :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 paź 2007, 19:44

poczekajcie aż urodzę... i trochę spadnie mi pupa :-D a pojadę z Wami :-D póki co zjadłam mega Grześka, paczkę jeżyków i czeka na mnie murzynek w czekoladzie i herbatka :-P i mąż... a ja kuśtykam już bo coś mi Rose uciska na nerw, lewa noga półsprawna :-/

czas nakarmić pierworodną i ululać ją :-) paaaaaaa

Lila, dzi dzi dzi woła, ale czy chodzi o dzidzię?? tak podejrzewam :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

24 paź 2007, 19:45

Bąka puściłam i wszystkie uciekły :ico_smiechbig:


WRACAJCIE JUŻ NIE BĘDĘ!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 19:52

Jestem :-D

Moja wola dzidzi jak widzi siebie bądź jakąś dzidzię na forum :-D

W tej chwili terroryzuje tatę, biega i woła "a bebe" Zdzwiony był jak córka zaczeła mu znosic na dywan różne znalezione rzeczy w tym spodnie których ponoć szukał :ico_oczko:

Dobra to chętnych do SPA mamy już sporo, jeszcze chwila a busa będziemy musiłały wynająć

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 paź 2007, 20:05

Kasiulka to Twoje didi to i u nas się przyjęło
do SPA to i ja się piszę, kiedyś z Gosią się umawiałyśmy, ale jakoś po kościach się rozeszło :ico_oczko:
Nella współczuję pieska
dużo zdrówka dla Bartusia
a ja mam dzisiaj Krzysia w domu więc nie muszę kłaść spać Janka
Kasiulka otwórz okno i dobrze przewietrz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

24 paź 2007, 20:48

No jak nic ten bus na mus :-D

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

24 paź 2007, 20:51

w ciągu dnia podczytuję i wtedy tyle bym chciała każdej napisać a jak siadam wieczorem to wszystko zapominam i nie mam już siły na nic...

Nellu, współczuję bardzo...

Bartusiu, bądź już zdrów jak rybka!

Asiu, ale fajnie to musi wyglądać jak Wiki Wam tak wszystko znosi :ico_haha_01:

Kasiulko, jak miło, że wpadłaś :)
a do SPA to i ja chcę, oj poobijałabym się tak i poupiększała bardzo chętnie! Ostatnio od dawna nie czuję się jak kobieta, tylko jak jakiś dziwaczny stwór :ico_szoking: Wolę się nawet nie wdawać w szczegóły co i jak bardzo zaniedbałam :ico_haha_01: ale nie będę płakać z tego powdu, może za 5 lat jak dzieci odchowam ;) to się wezmę za siebie. Ostatnio jak chciałam nogi wydepilować to Jaś dobijał sie do łazienki, bo on nie lubi drzwi zamkniętych, zaraz płacze jak się nie chcą otworzyć, a jak go wpuszczałam - tzn Daniel go wprowadzał, to chciał mi zabierać depilator i płakał jakby mi się jakaś krzywda działa...

Maritko, ale masz fajnie z tymi smakołykami, ja czekolday od dawna nie jadłam, bo alergizująca :ico_noniewiem:
Kochana, jeszcze na noworodku pytałam czemu piersią nie powinno się długo karmić, potem wyjechaliśmy na urlop i nie przeczytałam co napisałaś.... A jestem bardzo ciekawa, mogłabyś jeszcze raz napisać, wybacz że ciężarną tak absorbuję...

buziaczki!

[ Dodano: 2007-10-24, 20:51 ]
to prawda, bez busa daleko nie zajedziemy!

[ Dodano: 2007-10-24, 20:53 ]
i jeszcze - mój JAś też mówi dzidzi, albo dzidzieje - chyba tzn dziecinnieje? ;)

ale mam stare zdjęcia w avatarze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-24, 20:56 ]
sto dopisków dzisiaj :ico_wstydzioch: bo jeszcze mam pytanie - czy polecacie jakieś książki o dwulatkach? jest jakaś Tracy Hogg "Język dwulatków" , i Benjamina Spocka "Dziecko" - chyba? Jak któraś coś wie to proszę o odp.... chciałabym coś poczytać żeby wiedzieć co się z tym moim dzieckiem dzieje,będzie działo, jak się rozwija, itd....

[ Dodano: 2007-10-24, 20:57 ]
a teraz co - ja nieświeże zapachy roztaczam, że żadnej nie ma? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

24 paź 2007, 21:18

Eluś - ja się nie znam... moja Aśka tak mówiła, że to ze względu na aparat mowy, że do roku jest optymalnie, potem mogą sie pojawić jakieś problemy z wymową, zgryzem etc. i generalnie mliko mamusi już nie jest tak bardzo wartościowe jak wcześniej... ale Elusia, ja tylko piszę jej zdanie jako logopedy, może alergolog wręcz przeciwne będzie miał... i ja zdania nie mam bo nie karmiłam piersią to nawet nie mogę powiedzieć... Z Różą spróbuję znów... przynajmniej przygotowałam się na dwie opcje, jak jedna zawiedzie to butelka zostaje :-)
a do 3 dzieciątka kupię sobie Niplette (tzn. kupię wcześniej) i zobaczymy jakie efekty... a tak na marginesie, bo lewy cycek mnie boli w środku :ico_noniewiem: naprawdę próchnica ze mnie :ico_haha_01:

Eluś w jakich godzinkach łazisz po lasku b.??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość