Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 lut 2008, 21:34

ja tylko na chwilke ... miłej nocki wszystkim zycze .....

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

28 lut 2008, 22:06

Maya spi...i poszla znow spac na glodniaka...znaczy sie ze ostatni posilek byl o 17.00 i na tym koniec na dzis...no chyba normalnie nagram co ona wyprawia bo to nie jest normalne...ale zaczynam sie oswajac z ta mysla ze tak juz zostanie-mama mnie dzis uswiadomila ze ja tak robilam :ico_puknij: ...a jak mowilam to grozilam tym ktorzy mnie karmili mowiąc"mam to zrobic?mam...???"i zapijalam wszystko nawet zupe...bylam zwyklym niejadkiem i po 15 minut zulam jeden kawalek miesa i do dzis pamietam ten obrzydliwy smak w ustach jak to mieso tracilo swoj smak...bleee...tylko ze Maya swietnie jadla :ico_olaboga: ...tak naraz jej sie poprzestawialo?czy to mozliwe...????

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 lut 2008, 22:24

:-D :-D :-D Glizdeczka ale się uśmiałam na dobry początek...heheh, ale musiałaś być fajowa z tym grożeniem!!! To teraz wiesz, co czuła Twoja mama :ico_haha_01:
Fajowo że z pracą tak jest. Mam nadzieję, że wypłata też będzie satysfakcjonująca, żebyś nie musiała znów szukać czegoś innego.
A Majcia to normalnie agentka nie z tej ziemi!!

Lady wózek ok, ktoś na TT chyba też ostatnio taki kupował, ale nie pamiętam kto...Życzę żebyś była zadowolona. Ale ja bym wolała parasolkę...lżejszy, mniejszy po złożeniu itp. Hanka w parasolce śmiga i jest ok.

Sikorka cudne zapasy :-D jeszcze trochę to dopiero się zacznie jazda!!!

Jagódka no milusi nastrój nam zrobiłaś tymi morskimi widoczkami. Aż mi tęskno już za latem...............

Ewcik daj znać co załatwisz z tym stypendium. Wkurza mnie, że ci co mają jakieś tam znajomości to i tak załatwią sobie dodatkową kasę, choć nie jest im niezbędna. A jak ktoś na prawdę ma ciężko, to musi milion papierków znosić i jeszcze im mało...
Piszesz, że Alka nie je...z tego co wczoraj zjadła to nie jest w końcu tak mało...będzie ok. Obyście nie musiały niebawem wszystkie tak walczyć jak ja z Hanką...

U nas szok...Młoda wczoraj wypiła 200ml na noc...poszła spać, a już o 1 był tyk...J kilka razy wstawał, ale ona chyba głodna była :ico_szoking: zrobiłam jej 120 i wypiła!!! ale jakaś taka była zakręcona i wzięłam ją do nas. Niestety pan i władca nie mógł zasnąć, rzucał sie i mnie wkurzał, aż wreszcie poszedł na kanapę. A my tak się utuliłyśmy...szeptałam małej do uszka i od razu usnęła...Kręciła się po całym łóżku...milusio! a rano rozłożyła mnie na łopatki minką...bo zdziwiła się okropnie gdzie jest! dopiero jak mnie zobaczyła to taki słodziarski uśmiech spod smoczka... :-D Kochana...Dziś je w sumie dużo...obiad...mleczko w dzien też 200ml!!! potem zupka z kleikiem...i na noc znów 200ml!!! oby tak dalej...
Z kupy znów nic nie wyszło...fajnie, ale oby już było dobrze. Na razie 2dzień bez smecty i jest dobrze. Powoli jej daję zupkę ryżową zamiast marchewkowej...ale chlebka i jaja się boję jeszcze...poczekam kilka dni...

Idę pozmniejszać fociaki...na razie!!!

[ Dodano: 2008-02-28, 21:57 ]
Coś się wiesza nam to forum...nikogo nie ma???????

A ja przyszłam pokazać Hanię.....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 22:59

zborra, ta Twoja Hania to normalnie modelka!!!! I latać umie :ico_oczko: I te uśmiechy :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 22:00 ]
I na szefową się nadaje :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 lut 2008, 23:05

a ja zapomniałam sie pochwalic .......... moj Jakub dzis wstał ... hhee pomogł sobie fotelem ale w koncu sie podniosł ........ len jeden .......

Zborra a Ty jakiej firmy masz spacerowke ?

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 23:13

KUlka, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla twojego leniuszka, on za to w zębach jest mocny :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-28, 22:21 ]
A na dobranoc ja wrzucę Wam kołysankę :ico_oczko:

http://pl.youtube.com/watch?v=uJknaGV4pb8

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 lut 2008, 23:33

Wspaniali gitarzyści!!! superowi! od razu mój J dostał opr.....że dziecku nie gra...I tysiąc powodów dlaczego tego nie robi...usłyszałam, że nie pozwalam... :ico_zly: taaaaaaaaaaaaaaaaa........zawsze moja wina...taaaaaaaaaa..........
I dzięki za komplementy! a zdjecie szefowej to dopiero sama zobaczyłam dziś wieczorem...J ją kiedyś tak uchwycił!

KUlka ja mam chicco...taki
http://www.allegro.pl/item319769498_ory ... uzzle.html
kolor puzzle...No różne opinie, bo każdy lubi co innego, ale na prawdę nam się dobrez jeździ...Nawet na jakiejś tam polnej dróżce się dało...zwrotny...można obniżyć oparcie, co prawda nie zupełnie na płasko, ale teraz się już da...

Idę chyba się myć...i spać........dobranoc...
A gdzie reszta??????????? a gdzie Gosia??? pracują nad :ico_ciezarowka: ???

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

28 lut 2008, 23:36

Bananowy song ......... super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Karol spiewa bosko hihihi i


no to dobranoc ........

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

28 lut 2008, 23:39

Bananowy... to ostatni przebój mojej Sikorkowej rodzinki, wszyscy sobie nucą to pod nosem :-D

[ Dodano: 2008-02-28, 22:40 ]
Ja też już mówię dobranoc, bo Sikor wrócił, trzeba się zakręcić koło męża :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

28 lut 2008, 23:51

nooooooo przeczytałam Was....
już tak czytam od wczoraj :ico_oczko:

wszystkie dzieciaki cudne!!! :ico_sorki: :ico_brawa_01: :-)
i te podwójne w szczególności :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

oj ta nasza Maycia to ma pomysły :ico_olaboga:

u nas oki
jeść tak sobie chce... :ico_noniewiem:
ja zmęczona pędzę do męża :-D

dobrejnocki :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość