Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 mar 2012, 14:09

nie moge sobie dzis z cukrem poradzic,na sniadanie zjadlam zakazana owsianke,bo na czczo cukier mialam super,po owsiance 220 ( norma 120),potem sprytna stwierdzilam,ze omine sobie 2 sniadanie,zeby ten cukier unormowac i doprowadzilam do hipoglikemi ( niedocukrzenia) - zrobilo mi sie slabo,zaczelam sie trzasc jak galareta i myslalam,ze zemdleje zadzwonlam do meza,ze ma byc na linii,bo jak padne,to musi kogos tu przyslac do domu - zjadlam pasek czekolady,wypilam cole ale miala problem zeby odkrecic butelke,tak mi sie lapy trzesly :ico_zly: Po chwili jak juz bylo lepiej,zjadlam zupe i zmierzylam sobie cukier - 54 !!!! Normalnie po takiej dawce slodkiego mialabym duzo wyzszy,wiec nawet nie chce wiedziec ile mialam,zanim zjadlam to wszystko :ico_olaboga:

Powiem wam,ze im dalej z ta cukrzyca,tym gorzej ale diabetolog mowila,ze tak bedzie - dziecko juz jest duze i mam sie nie przejmowac...taaa....jasne :ico_placzek:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

23 mar 2012, 14:11

mama_zuzi1980 gratki za ostatni miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i nie rodzę, poprostu taka pogoda że usiedzieć w domku nie mogę więc mniej zaglądam.
Teraz wróciłam obiad zrobić i muszę domek ogarnąć, żeby już jutro i w niedziele sobie odpoczywać, bo mam nadzieję, że od poniedziałku już będę MAMĄ :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 mar 2012, 14:13

bo mam nadzieję, że od poniedziałku już będę MAMĄ :-D
- ja tez mam taka nadzieje :-D

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

23 mar 2012, 14:17

Codziennie mam większego stresa, a jak nie pójdzie po mojej myśli to już wogóle chyba w jakiś dołek wpadnę. Dzisiaj mi się śniło, że byłam jeszcze w ciąży a już okres dostałam i że lekarz przyszedł i powiedział, że jadę na dół (u nas w szpitalu porodówka jest na piętrze a sala operacyjna na parterze) bo będę miała cesarkę :ico_szoking: bo że już nie ma szans że urodzę :ico_placzek:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 mar 2012, 14:17

Jejciu Rybko, dobrze ze to juz z gorki bo faktycznie jakbys zemdlala a tu dzieci w domu, az sie czlowiek boi :ico_olaboga:

Dziekuje za Wszystkie gratki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

evvelka, nie martw sie ze nie rozpoznajesz, ja tez raczej nie. raczej wmawiam sobie ze to jest ta czy tamta czesc ciala :-) A to strzelanie paznokciami jak to okreslilas mam tez!!!! I tez mi nikt nie wierzyl bo mialam je w kazdej ciazy! Nawet przy 1 porodzie mowilam do poloznej, zeby mala ostroznie wyciagali bo jej cos caly czas "strzykalo" jak w brzuchu byla, to sie smiala. Teraz tez mi strzyka hehe I teraz sie juz nie przejmuje bo wiem ze to nic takiego... ale serio nie mam pojecia co to jest... :ico_noniewiem:
No i fajnie ze masz dobry kontakt ze swoim ojczymem :ico_brawa_01:

a mialam pytac o rodzicow twojego partnera... maja dobry kontakt, mieszkaja blisko?

Ja mialam sie polozyc ale cos mnie wzielo i ogarnelam sie i ide do sklepu ogrodniczego, zanim Nell o 15 z p-kola odbiore. Kupie jakies kwiatki do wsadzenia w ziemie przed domem i do doniczek na balkon coby nam sie bardziej wiosennie zrobilo, no i worek ziemi. Wezme spacerowke Nell to nie bede musiala nosic :ico_brawa_01:

to papa

[ Dodano: 23-03-2012, 13:17 ]
aaaaaaaaaa, kto ma nr do Biniu?

[ Dodano: 23-03-2012, 13:17 ]
o, jest biniu :-D

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

23 mar 2012, 14:26

bo mam nadzieję, że od poniedziałku już będę MAMĄ :-D
my wszyscy mamy taką nadzieję :ico_brawa_01:
mamazuzi za ostatni miesiąć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super podejście do sprawy, bo tu dużo od zdania matki zależy.. mam podobną sytuację w najbliższej rodzinie i powiem Ci że matka tak zakręciła swoją córkę że ta potrafi odpowiedzieć do ojczyma że ma się nie wtrącać bo nie jest jej ojcem.. a ten biedak wszystko by dla niej zrobił :ico_olaboga:
A wiecie co, moja koleżanka z pracy też jest w ciąży, termin miała na ub.poniedziałek no i oczywiście nic się nie dzieje.. no a gin jej powiedział że jeżeli nie zacznie rodzić to ma iść na patologię ciąży ale w tym szpitalu u nich jest strajk i żeby ją przyjęli ma udawać że ma bóle :ico_puknij: normalnie uwierzyć nie mogę w to:/
no i miałam dziś mega niespodziankę. w styczniu w gazecie Mamo to ja była promocja, że kto zamówi prenumeratę to dostanie proszek dla dziecka.. no i z 1 gazetą i rachunkiem nie przyszło nic, więc myślałam że nie załapałam się.. a tu dziś kurier przywiózł paczkę- 4kg proszku Jelp+żel do prania+płyn do płukania :-D normalnie aż usiadłam jak to zobaczyłam :ico_haha_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 mar 2012, 14:36

mama_zuzi1980, hmm.. jego rodzice po rozwodzie bo ojciec alkoholik.. matka go zostawila i wyjechala ma drugiego meza mieszkaja jakies 30 km od Wrocławia, ale naszczescie nie przyjezdza tutaj, z reszta jakos specjalnie sie nie interesuje tzn. jak my nie zadzwonimy i nie powiemy ze bylismy u lekarza ze z malym wszystko ok to nie pyta.. ale wbijam w to.. natomisat tatus mieszka ulice od nas i jak nie pije to przylazi codziennie szuka pracy u nas w necie.. tylko to szukanie pracy trwa juz rok.. a on znow pije wiec tyle mam spokoju bo uwielbia sie wpierniczac.. :ico_zly:

moj D. ogolnie ojcem przestał sie przejmowac bo stwierdzil, ze nie ma sensu chcial go na spotkania zapisac mowil ze bedzie z nim nawet chodzil tylko zeby przestal pic ale nic to nie dalo..a z matka ma kontakt taki sobie..

Tylko najgorsze to ze Szymek sie jeszce nie urodzil a oni oboje gadaja co JA mam robic a czego mam nie robic i co jest dobre dla mojego dzieck a co nie :ico_zly:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 mar 2012, 14:40

biniu_s, o rany,widze stres juz masz na maksa :ico_olaboga:
a tu dzieci w domu
-gdyby byl Andrzejek,to super,bo on juz jest kumaty i napewno,by po ciocie pobiegl - ale ja dzis sama z Zuzka,bo starszak w przedszkolu :ico_olaboga:
ale serio nie mam pojecia co to jest... :ico_noniewiem:
- mi jak strzelilo raz,takie pyk uslyszlaam,to wody poszly i jechalam urodzic Zuzke,ale innych dzwiekow nie mam :ico_szoking: :ico_szoking:
ale w tym szpitalu u nich jest strajk i żeby ją przyjęli ma udawać że ma bóle :ico_puknij: normalnie uwierzyć nie mogę w to:/
- super,oto Polska wlasnie :ico_zly:
paczkę- 4kg proszku Jelp+żel do prania+płyn do płukania
- ale fajnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

23 mar 2012, 14:41

iw_rybka, Kochana jak sie czujesz??

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 mar 2012, 14:44

evvelka, a ty jak sie czujesz?? brzus nie boli juz ??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość