Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 lut 2008, 16:07

muszę jeszcze wwe wszelkich spacerówkach jeszcze jedną rzecz sprawdzić. Rozstaw tylnych kół. Widziałam jak dziewczyny męczą sie w przejściech podziemnych. Niektóre wózki mają mnieszy rozstaw niż zjazd. Szególnie te które tylne kółka są podwójne. No i nie chcę zeby tylne były zwrotne.

[ Dodano: 2008-02-29, 15:18 ]
Sikorka, to jeszcze namów mojego na to. Ja tam elastyczna jestem, a Mariusz coś raz sobie do główki wbije i nie ma szans na zmianę decyzji :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 lut 2008, 17:26

chyba w parasolkach nie ma tylnich zwrotnych ale nie sam sie za to zabic
a z tym rozstawem osi to sprawdz ale ja zjezdzalam juz z kilku zjazdów i nie zauwazylam zeby bylo zle
no a wlasnie kiedys to parasolki to sie kojarzyly z takim hamakiem
sama taką mialam potem w niej lalki woziłam
ale teraz to sie super rozkładają do lezenia i ladnie plecki podtrzymują

powiem wam szczerze że moja siostra ktora ma majowego dzieciaczka to od razu go woziła w parasolce ale inglesiny
teraz jakos takich nie robia

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

29 lut 2008, 17:33

Ewcik mnie się podoba x-lander trójkołowy - ale ccena hoho :ico_olaboga:

Wszystkie kupują wózki, a ja jakoś zostaję przy swoim :ico_noniewiem:

Jagódka wagę ma przyzwoitą :ico_brawa_01: Mój waży 9100 g :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

29 lut 2008, 18:02

Hej!!!

Widzę że tu tak sobie dziś...Majcia znów wędruje i latać się uczy...Kingula kupka...ech....Wirusisko jak nic. To wracajcie do zdrówka!!!

Jagódka moja waży gdzieś 8kg...I wystarczy.
Ewcik ja tam bym żadnego z tych wózków nie kupiła...po piersze cena, po drugie za duże...i po 3za ciężkie...Moim zdaniem to bez sensu. Bo nasze dzieci jak zaczną latem same dreptać to nie sądzę żeby potem chciały ciągle w wózku. Poza tym pomyśl o podróżowaniu autem z takim wieklim wózkiem. Dla mnie kompletne nieporozumienie. Gdyby mi nie było żal kasy to miałabym 2wózki...swój roan bo tamtym się rewelka jeździło a na szybko moją spacerówkę.I przecież dziewczyny mają rację, że teraz i parasolki mają usztywniane pod pleckami...ale to Wasza decyzja. Chociaż myślę, że jak na ludzi, którym się raczej nie przelewa, to chyba zbyt wygórowany zakup. Pomyśl, że można kupić dobry, fajny tańszy wózek...a za resztę jeszcze fotelik...

Jak mnie to zawsze dziwi....ludzie niby nie mają kasy, a na dziecko wydadzą zawsze,...choćby mieli te pieniądze wykopać spod ziemi...Ja też bym chciała dla Hani jak najlepiej...ale uważam że tak samo pojeździ w wózku za 200 czy 900zł...

Moja dziś znów jadła w nocy 2razy...agentka...W dzień spoko. Teraz śpijka...Jak wstanie to ja sprzątam...J ją niańczy..Wieczorem prasowanie i muszę mamie stół nakryć, bo jutro mama robi urodziny, a ja do pracy jeszcze...

Kupiłam sobie telefon!!! potem wyślę Wam nowy numer. Ale póki co oba będą aktywne.
Lecę...miłego popołudnia

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

29 lut 2008, 18:39

cos sie porobilo z moim dzieckiem
noramlnie nie chce spac
mama wyszla z nia na spacer a ona spala i przez sen plakala
to my ja szybko na gore i zasnela dopiero na mnie na brzuchu
ale co chwila poplakuje tzn wydziera sie
wytrzymalam 45 min ale cala zdretwialam i musialam sie z spod niej wydostac

a powiedzcie mi o co chodzi na tych czerwcówkach?
o co im poszlo

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 lut 2008, 19:35

ewcik no ceny tych wozków fatalne :ico_olaboga: ale kazdy ładny...
ja tak jak zbora wolałabym kupic tanszy i fotelik..

A jesli chodzi o wage Miluni to ona ma gdzies z 9,5 kg :ico_wstydzioch:
dzis na spacerku wcale nie chciała pospac, cały czas gadała, krzyczała na samochody :ico_haha_01: , a jak w nonono o 17 tak jeszcze spika :ico_noniewiem: a zaraz czas kapieli sie zbliza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 lut 2008, 19:41

Witam

Nie mam kiedy czaytać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga:

Więc tyle o ile SIKORKA bardzo sę wzruszyłam na "kołysance" BARDZO !!!

Wpadnę wieczorkiem :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

29 lut 2008, 19:42

hej...bylismy w tesco i zakupy zrobione...A. mial tel. ze w pracy potrzebny dzis jest na popoludnie wiec pojechal na nadgodzinki a my teraz same :ico_noniewiem:

Ewcik...co do wozkow to powiedz mi czy aktualnie masz bardzo wielki wozek czy cos w stylu takich jak nam pokazalas?bo jak cos w tym stylu to nie wiem czy warto zmieniac chyba ze wam sie znudzil albo cos sie zepsulo....moze lepiej faktycznie juz zainwestowac w parasolke bo po co za pare miesiecy znow zmieniac?....

Kamizela...my tez zostajemy przy naszym bo nie znajde chyba drugiego tak wygodnego wozka ...a parasolka na podroze tylko i do uzytku w PL...w domu tu sie raczej nie sprawdzi bo nie mamy asfaltu w okolicy i po takich wybojach duzymi pompowanymi kolami jakie ma nasz 3 kolowka jezdzi sie bosssko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 lut 2008, 19:49

hejki :)

Igunia 9600 waży :-D

a co do wózka to my też pozostajemy przy swoim bo jak go kupowaliśmy to z myślą żeby służył przez 3 lata :-) więc nie ma zmiłuj niech służy dalej :-D a mamy chicco ct 0.1 i spacerówka waży ok 9kg i jest tro parasolka ale nie zauważyłam żeby siedzisko różniło się czymkolwiek od innych wózków nieparasolek :ico_noniewiem:
rozklada się prawie do leżenia, 4 stopnie regulacji oparcia. sztywne...
Ewcik a swoją drogą to mnie się podoba x-lander ale cena zabojcza jak na samą spacerówkę :ico_olaboga:

to wpadnę później bo trzeba kąpiel szykować
dziś znowu sama ją kąpię ufffffff
pa

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 lut 2008, 21:17

Mili łaskawie sie przebudziła na kąpiel i znów od jakichś 20 min :555:
a ja otwieram freeq'a i ide na matrixa..

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość