szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 lis 2011, 12:08

szyję skarpety mikołajkowe
Ooo pochwal się jak to wygląda.
nie pomyliło Ci się coś? Bo ja właśnie piłam herbatki koperkowe między innymi na pobudzenie laktacji i tam nie ma wzmianki o tym, że ona ją zatrzymuje. Natomiast o szałwii słyszałam już dawno dawno, że jak ktoś chce się pozbyć pokarmu po zakończeniu karmienia to najlepiej pić szałwię. Ponoć tydzień picia i pokarmu nie ma.
Ja nie mówię że zatrzymuje laktacje tylko że pisze na opakowaniu iż nie można stosować w czasie karmienia piersią , ale nie jest napisane dlaczego.
I jak ktoś mi powie, że się kobiety w domu opier... to w łeb dam że się odwróci o 360 stopni :ico_zly:
Jeśli ktoś tak mówi to musi to być mężczyzna. Bo kobiety chyba wiedzą jak wygląda ,, siedzenie ,, w domu.

Dziś piękna pogoda, słoneczko od rana .Mała już była na godzinnym spacerku z babcią a koło 12 pójdzie ze mną. Śniadanko dopiero zjadłam , zaraz idę po kawę.
Mała moja ma taka straszną buźkę teraz przez te chrostki . Tak mi jej szkoda . No i ciekawa jestem od czego to jej wyszło.Mam nadzieję że do poniedziałku nic się nie stanie bo wtedy idę na kontrolę i będzie ta pani doktor która już ja przyjmowała i ona wydaje mi się w miarę fajna.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 lis 2011, 12:14

Ja nie mówię że zatrzymuje laktacje tylko że pisze na opakowaniu iż nie można stosować w czasie karmienia piersią , ale nie jest napisane dlaczego.
acha, no może i tak, chociaż ja piłam właśnie herbatki na laktację koperkowe, może ty piłaś jakieś inne. Natomiast jeśli chodzi o szałwię, to jest tam wyraźnie napisane, że zatrzymuje laktację
Jeśli ktoś tak mówi to musi to być mężczyzna. Bo kobiety chyba wiedzą jak wygląda ,, siedzenie ,, w domu.
no moja teściowa raczej jest kobietą, a też potrafi coś takiego powiedzieć :ico_puknij: ale ona to ewenement :-P. Ostatnio jak byłam chora to mi powiedziała "teraz już wiesz co to znaczy być matką" tak jakby chciała mnie za coś ukarać i dlatego mi nie pomogła ... no cóż są ludzie i... :ico_oczko:

[ Dodano: 25-11-2011, 11:15 ]
A moje dziecko śpi i mruczy :ico_smiechbig:

[ Dodano: 25-11-2011, 11:16 ]
Dziś piękna pogoda, słoneczko od rana
zazdroszczę, u mnie ponuro już od kilku dobrych dni. A ja cierpię na syndrom braku słońca :ico_placzek:

[ Dodano: 25-11-2011, 11:17 ]
Mała moja ma taka straszną buźkę teraz przez te chrostki
a to nie jest przypadkiem jakiś trądzik niemowlęcy? A jak to wygląda?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

25 lis 2011, 12:28

Mała moja ma taka straszną buźkę teraz przez te chrostki
a to nie jest przypadkiem jakiś trądzik niemowlęcy? A jak to wygląda?
Byłam u lekarza i powiedziała że to uczulenie albo skaza białkowa.Ze wina moja bo coś zjadłam.Na razie kazała tylko parafina nacierać a w pon mamy przyjść i jeśli nie będzie poprawy to da mi maść jakąś.
Ma najwięcej na buzi ale też na szyi i brzuszku takie drobne.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 lis 2011, 13:40

Hej pisze z tel nie wiem jak ta wiad bedzie na zywo wygladac,w kazdym razie ten Kalinki niewinny kaszel okazal sie u lek szpetny i zostalismy skierowani do szpitalu,jestesmy zatrzymani na leczeniu choc wysluchali niewielkie skurcze oskrzeli.Oczucia mam mieszane ale gdyby mialo sie w domu tylko pogarszac to wole te pare dni tu przebebnic.Odezwe sie co u nas jak bede miec dostep do kompa :)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

25 lis 2011, 14:31

:ico_olaboga: trzymajcie się, zdrówka dla Kalinki i szybkiego powrotu do domu :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 lis 2011, 15:14

Malinka pisałaś o jedzonku Liwki. Już dajesz herbatniki? Takie namoczone czy jak?

Nom, fimr San Lan jakoś tak. Sanoskie...
takie długie. Raz dam jej do rączki to dziochluje sobie dziąsła
raz dam jej w herbatce taka papke raz w kaszce jako dodatek glutenowy ;)
Jest ok :D
Ja bym chyba go zamordowała za coś takiego, naprawdę, nerwy mi puściły jak to przeczytałam a co dopiero gdybym coś takiego usłyszała Masz rację olei Ty tego durnia i zajmij się sobą i córcią.

hahaha ;D wczoraj nic nie robiłam, siedziałam z dzieckiem. Jego mina jak zobaczył burdel - bezcenna. :)
mamy ciche dni, tzn ja sie nic nie odzywam chyba ,że jak serio juz musze...
Malinka a może to alergia? Ja tak miałam od malutkiego dziecka i wciąż miałam katar, a z kataru non stop jakieś zapalenie ucha, anginy itp. Do 6roku życia aż w końcu stwierdzili alergie, podali leki i jak ręką odjął - zdrowie wróciło

dostała Zyrtec i nic. Ona ma tylko katar i genetycznie migdały powiększone,może to od tego.. nie wiemy:(
dostała jakis lek ziołowy na spirytusie...
malinka chyba jakies ciche dni bys musiala urzadzic jakby ci sie jeszcze zaczal rzucac bo co ci da ucieczka do mamy?a tak musisz mu powiedziec dlaczego tak robisz i czego oczekujesz i czekac na jego reakcje


testowałam już dawno i nie skutkuje. No może na 2,3 dni... góra.
Teraz nic nie robie oprócz dla siebie i dziecka...


szkieletorek

świetne zabawki , mam pomysł juz na mikołaja hehe

ladybird23

trzymajcie sie ciepło , zdrówka dla Kalinki :*

[ Dodano: 25-11-2011, 14:17 ]
soorki ,że wczoraj nie pisałam ale siedziałam potem wieczoerm i sie uczyłam...
Nie miałam o czym z P dyskutować...
Pozatym wyczekuje okresu...
Poartujce mnie bo zwariuje...

Biore anty tab (cyprest) juz 3 miesiąc...
zawsze okres miałam w piątek po dniach odstawienia.
Raz zapomniałam tabletki i wziełam rano po 12, godz.
Ale mielismy gumki zawsze dodtakowo , raz nie było ale on doszedł po wyjęciu...
laski ratujcie bo chyba kopne w kalendarz :ico_szoking:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

25 lis 2011, 15:47

hej dziewczyny :ico_oczko:

nie miałam dziś czasu zajrzeć odwiedziła mnie koleżanka z synkiem :ico_oczko: Przemek był z dziecmi na spacerze to mogłam chacjende ogarnać lepiej niz zwykle hehe

teraz dzieci śpią :ico_sorki: a ja sie lenieeee
tzn sortuje kolejne rzeczy po Majci które chce sprzedać
mi. pościel rózowo zieloną do łozeczka wraz z ochraniaczem i przybornikiem
itp

no ja już serio nie wiem jak mam wpłynać na mojego syna, wybudza sie wieczorami często, czasem marudzi, zazwyczaj jednak spokojny jest jedynie chce towarzystwa, on wtedy ma ochote na aktywnosc :/ a jak w dzień sie chce z nim bawić to on zasypia :ico_puknij: gdzie tu sens :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzień przesypia a wieczorem walczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 lis 2011, 15:55

izuś_85, regulowałaś mu pory dnia ?
Np ,że kąpiel potem karmienie potem kołysanki i lulu...
albo rano poranna kosmetyka, potem ubranko karmienie zabawa itp....
tak żeby wiedział co po kolei zeby ta monotonia była?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

25 lis 2011, 16:07

no ja już serio nie wiem jak mam wpłynać na mojego syna, wybudza sie wieczorami często, czasem marudzi, zazwyczaj jednak spokojny jest jedynie chce towarzystwa, on wtedy ma ochote na aktywnosc :/ a jak w dzień sie chce z nim bawić to on zasypia :ico_puknij: gdzie tu sens :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
dzień przesypia a wieczorem walczy :ico_olaboga:
jeszcze się nauczy. Jest malutki, ale w końcu się przyzwyczai co i jak. Mój też nam takie akcje robił, że zasypiał więc my go kołyski i sami spać, a on za 10-15minut wyspany i baw się ze mną. Teraz raz na jakiś czas też nam tak robi, ale już mu raczej przechodzi. Grunt, że wie, kiedy noc i przesypia nocki

ladybird współczuję. Trzymajcie się tam dzielnie no i dawaj znać co i jak
hahaha ;D wczoraj nic nie robiłam, siedziałam z dzieckiem. Jego mina jak zobaczył burdel - bezcenna. :)
:ico_brawa_01: o i bardzo dobrze. Skoro według niech nic nie robisz, to nie zobaczy co to znaczy jak nie robisz i tyle :-). Bądź twarda i nieugięta. Niech zrozumie w końcu swój błąd :ico_haha_02:

A my właśnie po spacerku. Łaziliśmy mega długo. Wymarzłam strasznie, że aż ciężko mi się pisze na klawiaturze. No ale mały się trochę dotlenił. A teraz dalej śpi w wózku. Tylko sobie wzdycha przez sen :-)

[ Dodano: 25-11-2011, 15:08 ]
Dziś na obiad robię schab w sosie pieczarkowym, gotowaną marcheweczkę, kasze gryczaną i ogóreczki kiszone w majonezie... pychota :-) - no to lecę robić

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

25 lis 2011, 16:37

Ooo pochwal się jak to wygląda
Piotrusia skarpetka jeszcze nie sfotografowana, ale Wiki mam gdzieś na kompie, to za chwilkę wrzucę
Dziś piękna pogoda, słoneczko od rana
u nas też było pięknie

szkieletorek, oby jednak to nie była alergia :ico_sorki:

Ja już mam pewność co do alergii Małego. Zeszło mu wszystko ładnie, więc tak testowo zjadłam chleba z serem żółtym i go wysypało :ico_placzek: A ja już mam dość tej diety
no moja teściowa raczej jest kobietą
to tak jak moja

nina0226, ale Alanek fajniutki w podpisie

ladybird23, jejku, zdrówka dla Małej :ico_sorki: wracajcie szybko
wybudza sie wieczorami często, czasem marudzi, zazwyczaj jednak spokojny jest jedynie chce towarzystwa, on wtedy ma ochote na aktywnosc
ups, kiepsko, mój też ma problem z wieczornym zaśnięciem, ale to chyba ze zmęczenia, tak mi się przynajmniej wydaje, bo w dzień wcale dużo nie śpi

Malinkax33, nie ma się co nakręcać na ciążę, będzie dobrze. A z mężem życzę powodzenia i wytrwałości, w końcu zrozumie, że musi Ci pomóc i docenić to co robisz

nina0226, ale pyszny obiad dziś zrobiłaś :ico_haha_02:

Przeczytałam co u Was :-) tylko nie bardzo pamiętam co komu odpisać

Kocura Bura, ale Maciuś już duży i bardzo podobny do Zuzi :-D

szkieletorek, super rośnie Lilusia, buźka już pyzata się zrobiła :ico_brawa_01:

[ Dodano: 25-11-2011, 15:42 ]
To skarpeta Wiki:
Obrazek

Piotrusiowi zrobiłam białą z czerwonym wykończeniem, z reniferkiem na sankach

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość