Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 gru 2007, 21:32

madzica juz nie pamietam dokladnie jak blisko porodu mialam zgage ale mialam wlasnie kilka dni przed porodem i to bardzo mocno a tobie w sumie malo zostalo

asikk wlasnie mialam pisac ze ladna posciel ja mam rozek w kaczuszki

dziewczyny ja nic nie robilam zeby przyspieszyc porod tylko chodzilam na spacerki a w sumie urodzilam tylko dwa dni po terminie

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 gru 2007, 11:15

Jola_85, wiem oczym mówisz z tym dogryzaniem , kiedys bylam bardzo szczuplutka , nawet jak braliśmy ślub też nie było naj gorzej , ale potem jak zaczełam się leczyć na bezpłodność strasznie przytyłam w którymś momęcie jak sobie przypomne to z nr, 40 wskoczyłam na 54 to sobie wyobraźcie jak wyglondalam i wtedy mój też nie był przychylny, płakałam przez niego srednio raz dziennie przez jego docinki, ale wtedy bardzo pomogła mi szwgierka i szwagier natłukli mu do głowy ,że tak nie wolno i w ogóle. Potem troszke to pomogło , ale skutek odnoisłao tylko to ,że powiedziałam mu jak ci się nie podobam to sobie zmień i to serio, potem z miom kolegą z pracy zaczeliśmy troche flirtować i przeczytał kilka smsów które dostałąm od niego typu ,że i tak jestem atrakcyjna, że mu się podobam tak jak jestem i to zadziałało . Chyba zrozumiła ,że jednak komuś się podbam bez względu na to czy jestem gruba czy chud, a jak on zrozumiał to ja zaczełam się odchudzać i zjechalam przed ciażą spowrotem do rozmiaru 40-42. I teraz jest super. Czasem takie drastyczne sposoby działają jak już nic nie pomaga!!!!
Ja nocke miałam koszmarną :ico_szoking: chyba mycie okien dało się weznaki. Bolała mnie brzuch i strasznie plecy , krzyż naj bardziej i potem tak u góry, nie spałam do 3 a potem jeszcze pies mi zwymiotował w przedpokoju więc musiałam posprzatać , dopiero jak otworzylam okno zasnełam tak ok 4 , a rano o 8 nie mogłam oczu otworzyć , w nonono kicha cały czas umnie pada deszcz i jest tak ciemno i ponuro,jak by była 16-17 :ico_placzek: nic się nie chce. Joluś sprubuj tych tabletek to ja też kupie!!! Jak będą działać. A w ogóle to tak jak wczoraj leżałam i nie mogłam zasnąć to sobie myślłam ,że już trudno jak sie urodzi tak się urodzi. :ico_noniewiem: ale daj znać czy wiesiołek działa.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 gru 2007, 12:01

Czesc Kobietki Moje Kochane :-)

Ja nockie mialam nawet spoko,budzilam sie oczywiscie na siusiu,ale tak to spalam,pogoda u nas tez do du.py :ico_noniewiem: ,pada i jest tak szaro i ponuro :ico_noniewiem: ...
Asiu No to widze,ze tez sporo przeszlas wiesz podnioslas mnie na duchu naprawde,moze mojemu ksieciowi tez przyda sie taka nauczka jak sam wczesniej nie zmadrzeje-no coz faktem jest,ze faceci dojrzewaja pozniej...No wlasnie kupilam sobie wiesiolek juz polknelam 1 tabletke,zobaczymy jak bedzie jutro bo pewnie odrazu nic nie dziala trzeba troszke poczekac,troszke jestem zla sama na siebie bo wydalam 23zl za te tabletki no ale czego sie nie robi dla dzidzi,mam tylko nadzieje,ze poskutkuja,bo jak nie to juz calkiem sie zezloszcze :ico_noniewiem: ,za tydzien w srode mam wizyte u mojej gin zobaczymy co mi powie.Wogole mąż i tesciowa łażą i mnie opierdzielaja jak widza,ze za wszelka cene chce przyspieszyc malego,a kurde to mnie tak zlosci,ze masakra.Nawet nie wiedza jak jest mi juz ciezko i jak sie czuje,a wpierprzac sie beda.

Dobra uciekam cos porobic w domku

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 gru 2007, 13:07

Jola_85, No mnie mój tez opie..... jak widzi ze szaleje , wieczorem jak zaczełam stenkać że bolą mnie plecy to jeszcze powiedziła Dobrze Ci tak nikt Ci nie kazała zapierdzielać , ja ci zabraniam a ty swoje!!!! No ale oni nie mają pojecia jak to jest teraz na końcówce jak nam jest już cięszko. maluch to tak mi sie wypycha ze aż mnie to boli :ico_placzek: nie mówiąc już ,że nie wiem jak mam sie ukladac wieczorem do snu , bo już mi nie wygodnie w każdej pozycji. A tabletki strasznie drogie :ico_szoking: nie myslalm :ico_olaboga: i tylko jedną dziennie nie za małao??? :ico_noniewiem:
Czekamy na reakcjie w takim razie ja kupie sobie jutro bo dzis nie wybieram sie nigdzie!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 gru 2007, 13:36

hej dziewczyny :-)
no u nas tez pogoda do kitu.ponuro i pada ,ja wczoraj wypilam 3 wielkie kubki herbaty tej z lisci i dzis tez pije i tylko co odczuwamto bole jak na miesiaczke a tak nic wiecej :ico_noniewiem: wiecie co ja tez juz ak mysle ze juz niech sie dzieje co chce,trudno najwyzej na swieta bede jeszcze w dwupaku widac tak ma byc,wczoraj dodzwonilam sie do poloznej i zalamala mnie bo nie mozna juz sobie oplacic poloznej bo pozniej na nia krzywo patrza inne polozne wiecie chodzi pewnie o zazdrosc takze powiedziala ze jak zaczne rodzic to zebym zadzwonila bomoze bee miala farta ze bedzie miala akurat dyzur :ico_placzek:
zalamka!!znieczulenia tez nie ma nawet za doplata jedyne co to ze mozna z mezem rodzic mnie ratuje :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

11 gru 2007, 13:37

[u]Jola_85, to znalazłam na necie i to tylko jedna z wielu opinie o wiesiołku [ ztego co pamiętam to brałam wiesiołek w 2004r. bo byłam tydzień przed terminem porodum podobno sprzyja dojrzewaniu szyjki do porodu i może przyspieszyć akcje! Koniec końców urodziłam 5 dni przed planowanym terminem porodu }
--------------------------------------------------------------------------------

więc może jest jeszcze dla nas jakaś nadzieje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-11, 12:41 ]
robak, głowa do góry bedzie dobrze , nie myśl,że bedzie źle poco martwić się na zapas!!!! A ból napewno zniesiesz spoko!!! Co do herbatki to chyba zaczyna działać w twoim przypadku , bo ponoc tak się zaczynaj bóle porodowe!!! trzymamy kciuki!!!

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 gru 2007, 14:02

no zobaczymy co da ta herbata wlasnie koncze kubel pic :-) napewno przeczyszcza bo wczoraj 3 razy w toalecie bylam i dzis tez juz i pewnie na rzie sie nie skonczy :ico_oczko:
jak powiedzialam poloznej wczoraj ze mnie boli jak na okres to zapytala czy mam rozwarcie a skad ja niby mam to wiedziec??! :ico_szoking: przeciez sama sobie nie sprawdze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 gru 2007, 14:35

Asiu Czytałam na necie,zeby brać do 5xdziennie i nie przekraczac tej dawki ja sobie bede brała 3-4dziennie.Zobaczymy.No ja mam nadzieje,ze to cos da,bo mi juz tu wszyscy krakaja,ze chlopaki to sie rodza po terminie i urodze w styczniu :ico_placzek: :ico_noniewiem: ....No dokladnie faceci nas nie rozumieja,ja tez nie potrafie sie ulozyc do snu,zanim zasne wierce sie jak glupia.A jak mowi mojemu,ze np bola mnie plecy,zeby mnie wymasowal troche to mowi "mnie tez bola i nie marudze,a ty tyle przed komputerem nie siedz to cie nic nie bedzie bolało" :ico_puknij: :ico_puknij: ......
Robak no to jak Cie boli tak jak na okres to sie cos zaczyna dziac pomału-wiec 3mam kciuki.I wiesz,ja takze ccialam,zeby taka fajna polozna byla przy moim porodzie za doplata oczywiscie to sie ordynator nie zgadza na to-wszystko zalezy na jaka zmiane sie trafi :ico_puknij: bez sensu to jest....Ja znieczulenia nie biore-dalam rade bez urodzic ponad cztero kilową Julcie to teraz musle tez dam rade.No i bede rodziła sama-maz juz nie chce być przy porodzie-wystraszyl sie za bardzo pierwszego.
NAPISAŁAŚ:
"jak powiedzialam poloznej wczoraj ze mnie boli jak na okres to zapytala czy mam rozwarcie a skad ja niby mam to wiedziec??! przeciez sama sobie nie sprawdze "

:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Ja tez niewiem jakbym miala sobie sprawdzic czy mam juz rozwarcie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wiecie robilam przed chwila porzadek w szafie i natrafilam na moje spodnie sprzed ciazy-boże jak ja juz nie moge sie doczekac kiedy je wkoncu założe :ico_sorki: :zly:

Dobra uciekam robić kopytka

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

11 gru 2007, 14:53

wiecie co awlasnie sie dowiedzialam ze znajoma ktora miala termin na 3 grudnia a nosi chlopaka jeszcze nie urodzila i dzis poszla na wywolanie ,masakra cos czuje ze ja to chyba do lata bede z brzuchem biegac;)jak slon:)
łeb mi rozsadza na maksa wzielam apap ale cos nie dziala chyba...
jolcia zrob wicej kopytek to wpadne na obiad a co :ico_oczko: :-D hehe
dobra ide sie polozyc moze przespie sie i mi przejdzie :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

11 gru 2007, 15:45

Robak no nawet mnie nie ran :ico_noniewiem: ja nie chce tak dlugo czekac :cry: ...No pewnie,ze wpadaj zapraszam :-D ...A wiesz apapu nie powinnas łykas :ico_noniewiem: lekarze odradzaja.

[ Dodano: 2007-12-11, 14:46 ]
Aha Kochane tak sobie pomyślałam,ze czas na ponowne wklejenie naszej listy

[ Dodano: 2007-12-11, 14:52 ]
GRUDZIEŃ

1 GRUDZIEŃ martagee czeka na meleństwo----> 27 listopada się rozdwoiła :ico_brawa_01:
3 GRUDZIEŃ iwona83 czeka na córcię Majusię (Iwona lat24 Hiszpania) tel.503-602-787 ----->
5 Grudnia Urodziła Córeczkę Majusię :ico_brawa_01:
12 GRUDZIEŃ madzica czeka na maleństwo -Magda tel.950056697
27 GRUDZIEŃ Asikk czeka na dzidzię (Asia lat 32 Woj. Pomorskie Gdynia) tel.508-246-099
29 GRUDZIEŃ robak czeka na córeczkę (Ania lat 23, woj.lubuskie, Gorzow Wlkp.) tel.888-010-999
31 GRUDZIEŃ kaska28 czeka na dzidzię (kaska lat 28 woj.kujawsko-pomorskie, Toruń)
tel.605-761-377

31 GRUDZIEŃ edzia29 czeka na dzidzię (Edyta Lat 30 LUBLIN) tel.502485330
31 GRUDZIEŃ Jola_85 czeka na synka (Jola lat22 woj.Śląskie-Dąbrowa Górnicza)tel.502-488-374
Ostatnio zmieniony 12 gru 2007, 12:10 przez Jola_85, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość