Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

08 sty 2008, 22:52

hej - czas to u mnie nie wiem deficytowy towar :-/

ale...
w końcu zrobiłam paznokcie (nie żeluję :-D tylko kosmetyka i malowanie) i solariowałam się :-)

Asiu - pokoiki boskie, u nas podwójnie, to zdecydowanie już za drogo - myślę, że w Ikea uda nam się pokupować, pokompletować i 3000 wystarczy ;-) a sukienek to uuuu masz :-) Lilce też kupowałam sporo i ktoś co raz przyniósł, niektóre miała raz - no ale jest komu nosić :-D

nie wiem do każdej coś miałam, wiecie, że nawet jak nie piszę to myślę o każdej?? :-)

Róża jest rykun, na rękach super, wszędzie indziej be :-/ czasem jestem na skraju wycia :-P na szczęście nie ryje za długo, fazami i wkurza, że co chwila trzeba podchodzić bo coś tam :ico_noniewiem: a może to dziś tak mam?? zero cierpliwości :(
Lila, jest grzeczna, ale nie ma czym gryźć mnie :-D za to nogami rowerkuje i czasem mi się oberwie, Różynce ze dwa razy też - oczywiście mówię, nie wolno, nu nu nu (tak fajnie powtarza to po mnie :-)) to ona widząc minę robi buzię w ciup do buziaka :-D ręce opadają :ico_oczko:

I ot tyle, więcej nie dzieje się a czasu brak ciągle :-) byle do wiosny...

U Anetki ok - odpoczywa na razie ;-)

idę dziś Chirurdzy później być nie mogli :ico_zly:

a i ćwiczyłam dziś - całe 5 minut - kurde nie wiedziałam, że taką kondycję kiepską mam :(

[ Dodano: 2008-01-08, 21:54 ]
ooo Asiu wywołałaś wilka z lasu :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 sty 2008, 23:07

Asiu- pokoik śliczny tak jasno i świeżo-super, tamte mebelki też cudne , Mazia ma rację jak z bajki, masz gust kochana :ico_haha_01: a Wiki rzeczywiście sporo je, Kornel rano i wieczorem pije mleko z kaszką , do południa kanapke z szynką albo serek, potem zupa i deser czyli coś z owocków albo serków, szczerze mówiąc nie wiem kiedy miałby zjeść drugie danie, narazie jedno mu wystarcza i tak chudy nie jest :ico_oczko:

Nell- mam nadzieję, że mu przejdzie to łobuzowanie bo jest nie do zniesienia ostatnio, już mi cierpliwości brakuje, moze to przez te zębiska, dzisiaj dostał panadol na noc może prześpi bo wczoraj ryczał godzinę w nocy

[ Dodano: 2008-01-08, 22:09 ]
Właśnie choinkę rozebrałam, cała uschła, jak zdejmowałam bombki to igiełki wszystkie spadały, wysuszyłam ją na maxa, a jeszcze księdza nie było, trudno małą z sypialni przyniosę

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 sty 2008, 23:28

Mery to z pewnością przez te zęby ... wyobraź sobie jak my byśmy znosiły taki ciągły ból :ico_zly: Ja też czekam aż mu wszystkie wyjdą, liczę że wtedy będzie spokój :-) siostra mnie pociesza, że spokój to będę miała jak Maks się ożeni a może nawet i nie zawsze :ico_oczko:

Moja choinka jeszcze stoi ale już co raz gorzej się ma :ico_oczko: Stoi koło kaloryfera więc cieplutko jej bidulce i się rozbiera z igiełek ...hehehe

Ksiądz ma być u mnie jutro ale nie cieszę się na tę wizytę bo znowu będę musiała tłumaczyć dlaczego nie mamy ślubu itp..... :ico_zly: Może nie trafi? :ico_oczko:

Asiu, pokój Wiki słodki a te mebelki cud :-D Szkoda tylko, że takie niemęskie ciut ... :ico_oczko:

Fajnie Marittko, że wpadłaś chociaż na chwilkę :-D Buziaki dla księżniczek :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 23:31

No właśnie Mery Wiki tez waży teraz koło 12 więc pakowac w nią nie będę :-D
Maritko ja wszystko Wiki w Ikea kupowałm poza łóżkiem i komodą. Słyszy się że Ikea to tandeta,ale ja tam ją lubię :-D jak wpadam na rzeczy kuchniowe to jeja siła mnie trzeba wyganiać :-D
Różyczka to prawdziwa księżniczka, już wykorzystuje że jest młodsza :ico_oczko:

Dziś kąpałam się razem z Wiki,weszła dowanny, a o na na mnie patrzy jakby chciała powiedzieć "Zgupiałaś,to moja wanna" ale potem już było ok, łazienka zachlapana, dobrze że pod nami garaże nikogo nie zalejemy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

08 sty 2008, 23:31

Uciekam spać bo Maks też coś w nocy marudzi.... :ico_zly: i rano chodzę niewyspana :ico_spanko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 23:34

Nelluś ten sprzedawca z allegro bo chyba o tym mowa :ico_oczko: ma tez takie męskie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-08, 22:35 ]
Też lecę bo po wczorajszym jestem troszke zmęczona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

08 sty 2008, 23:50

To ja też idę lulać może da się dzisiaj pospać

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 sty 2008, 09:00

cześć

my dziś sami dłużej bo Daniel pojechał na pogrzeb wujka do Buska Zdroju...

Nellu, a Ty pracujesz z dziećmi czy z dorosłymi?
Ale masz piękny zawód kochana!

Mery, wyspałaś się?

Ile tych zębów ma wyjsć???
U nas już jest 14, i teraz chyba dolne 3 wychodzą, jak one wyjdą, to ile jeszcze tej męki??? Ktoś wie?

Maritko, albo Róży jednak coś dokucza, bo JAś był marudny większość swego życia przez te cholerne liszaje od łojotokowego zapalenia skóry, najgorsze, że nie wiedziałam ile jest Jasia w Jasiu a i ile liszajów? Biedne dziecko.... Żeby tylko naprawde do 4 roku z tego wyrósł, jeszcze 2,5 zostało...
Albo po prostu ONA jest wrażliwsza, inny charakter

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

09 sty 2008, 09:49

Cześć

Elu - daliśmy małemu panadol na noc i spał, przespał noc więc się wyspałam, chyba mu dolne czwórki idą, po dwójkach ma przerwe a potem balon takie spuchniete dziasła, juz jakies ostre czuć a na górze dziąsła są ok. Kornel ma na razie 8 zębów, kiedy one wszystkie wyjda :ico_olaboga: któż to wie

[ Dodano: 2008-01-09, 08:52 ]
Bawił się teraz w łózeczku słyszę, że mnie woła idę po niego, pewnie kupiore walnął :-D
Ale dzisiaj słonko świeci od rana i mróż na drzewach ładnie wygladają

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 sty 2008, 09:55

Mery to super, że ta nocka była przespana :-)
Dziś jakoś tak jasno na dworze, jakies słońce gdzień majaczy, czuję się jakby wiosna była, ale gdzież to jeszcze to wiosny :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość