poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

28 lip 2008, 23:27

betka, nie muszę mieć wszystkiego innego,ale dobrze jak mamto jedno "COŚ"
a poza tym to córke do przedszkola ubrałam
w sklepie z najtańszymi ubrankami i powiem wam,
że chyba bym się łzami zalała, jakby to były drogie cichy
bo w przedszkolu to ona praktykuje z farbami, piaskiem, błotem i plastelinką...
tak więc szkoda kaski na drogie ciuchy, tymbardziej ze trzy stroje dziennie lądują w praniu...

a dla dzidzi chyba będzie trzeba kupić jeszcze kilka zestawów, bo pranie w zimę będzie schło po 2-3 dni... tak więc... im więcej tym lepiej...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:30 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 lip 2008, 08:42

Ja jeszcze nie szaleję z zakupami bo:
1. Mąż ograbił mnie z kaski i na koncie echoo
2.Czekam, co dostanę po kuzykach, kolezankach i dopiero dokupię co mi bedzie brakowało,
3. u nas na zad.....u nie mam nawet gdzie pobuszować :(
Znowu żar się z nieba będzie lał, ale mnie to jeszcze nie przeszkadza. Kotek chłodzi się na balkonie a ja dziś wstałam wczesniej ot tak sobie :) Za dwa tygodnie wracam na kurs i na szczęście troszkę kasiory wpadnie.
Postanowiłam wazyć się systematycznie raz w tygodniu, zeby nie zaliczyć wpadki jak w zeszłym miesiącu. Od zeszłego wtorku prztyłam 400gr, wychodzi ksiązkowo 0,5kg tygodniowo :ico_noniewiem: Kurdę w takim tempie to ja przekroczę 70kg :ico_placzek: już mam 64,9 :ico_olaboga: .

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 lip 2008, 08:55

betka witamy Oliwerka wśród naszych maluchów :ico_brawa_01: Gratulacje :ico_brawa_01: Ja mam nadzieję że naszemu Filipkowi siusiaczek nie odfrunie :ico_sorki: Już się tak do Niego przyzwyczaiłam no i ciuszki kupujemy raczej dla chłopca.

Asiu ja też pewnie bym o tym nie pomyślała, no ale teraz musisz koniecznie się zbadać i uważać na drzewka i lasy.

poccoyo ciuszki świetne i faktycznie masz już sporo :-) Ja mam tylko bodziaki, dwie czapeczki i jedne śpiochy, na resztę zakupów może pójdziemy z mężusiem w czwartek :-)

zirca twój syneczek ładnie rośnie, mój Filipek dał się w końcu namówić i się przekręcił, więc nie kopie mnie już w pęcheż tylko w brzuszek, a ja to uwielbiam :ico_brawa_01: No i w końcu mój mężuś poczuł zdecydowane kopniaki, mówie wam jak się cieszył, od tamtej pory czasami do Niego puka i próbuje obudzić. Kochanie moje :-)

My w niedziele mieliśmy gości 9 osób. Zrobiłam szaszłyki, sałatkę z ryżem i pekińską jak przyszli to byłam padnięta :ico_sorki: Jedzonko wyszło bardzo smaczne ale nie miałam już za wiele sił dla gości :ico_nienie: i chyba następnym razem wykombinuje coś mniej pracochłonnego. Ale wszyscy byli zadowoleni i było bardzo fajnie.

Dzisiaj mam wizytę u ginki z wynikami badań krwi, moczu i USG, prawdopodobnie pójdę na jakiś czas do pracy i z jednej strony się cieszę a z drugiej trochę się tego obawiam bo często klienci działają mi na układ nerwowy a powiem wam że taraz wszystkie emocje odczuwam podwójnie, no ale zobaczymy jak to będzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-29, 10:02 ]
poccoyo, zgodnie z Twoim życzeniem wklejam ciuszki Filipka, narazie nie ma ich zbyt wiele :ico_oczko:

Bodziaki
Obrazek

Kolejne bodziaki ;)
Obrazek

Znów bodziaki. . .
Obrazek

Pajacyk
Obrazek

Obrazek

I czapeczki:)
Obrazek

Chciałabym już ubierać naszego Filipka w te słodkie ciuszki :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

29 lip 2008, 11:39

dZIEWCZYNY MACIE przecudne ciuszki:):)
Gratuluję Oliwierka:)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 lip 2008, 12:07

dziewczyny, wszystkie ubranka przecudne :ico_brawa_01: kurczę...juz niedługo bedzie niezła rewia...tylko modelek mamy mało, sami modele :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 lip 2008, 13:31

ALE SIĘ ZMIĘCZYŁAM :ico_sorki:
Wyszłam na chwil kilka a zmarudziłam dwie godziny na miescie :ico_olaboga: Padam na twarz. A upał znowu niemiłosierny. Kupiłam sukienkę- tuniczkę na to wesele w sobotę za 49pln, Śiczna. I w dodatku pozyczyłam piękną suknię od kolezanki, ale jest długa i nie wiem czy nie będzie mi gorąco. Raczej tak w taki ukrop. Jesli nadal tak będzie to pójdę w tej tuniczce i baiłaych spodniach albo w tej tuniczce jako suukience bo jest w miarę długa, do kolan.
Po powrocie zjadła zupę serową z proszku, wiem że niezdrowe, ale nie mogłam się oprzeć. Pierwszy raz w ciazy zjadłam taką gotową zupę, więc mnie nie bijcie. Zresztą w ten upał to ciagle piję wodę i nie odczuwam praktycznie głodu.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 lip 2008, 13:39

Motylek22, zakupki cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

29 lip 2008, 14:23

ja tez jestem dzis padnieta. od 6.30 na nogach i non stop poza domem zalatwiam jakies sprawy. zaraz znow wychodze.
Ja tez "troszke" przytylam :( ale oby Oli byl zdrowy i zniose wszystko!!! Ja wczoraj dostalam zelazo. Moja hemoglobina bliska anemii :ico_placzek: zobaczymy czy cos sie poprawi po miesiacu brania zelaza...

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

29 lip 2008, 14:31

betka, - spokojnie, ja biorę zelazo od tygodnia. Damy rade.Bałam się o toaletę po tym ale narazie jest ok :)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

29 lip 2008, 14:48

Witam się ponownie po wizycie u ginki :-)

No więc wracam do pracy na jakiś czas :ico_oczko: badania mam dobre poza morfologią. Mam brać żelazo dwa razy dziennie, ale nie przejmuje się tym bo tak samo miała i moja mama i moja siostra :ico_oczko: Od początku ciąży przytyłam 5kg i chyba większość tej wagi poszło w brzuszek. Ciśnienie mam 110/60 a Filipek tętno 140/m więc oboje jak złoto :-D
Zrobiłam też kolejne zakupki :ico_brawa_01:
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-07-29, 16:10 ]
Znalazłam fajny kalkulator który oblicza prawidłowy przyrost wagi w ciąży.
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=4&ope=1 możecie sobie sprawdzić jak to u Was wygląda, u mnie idealnie :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość