Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

29 sie 2008, 20:44

rogaliza pisze:ile masz lat?

:ico_haha_02: 26, czemu miałabym nie odpowiedzieć? A dlaczego pytasz?

[ Dodano: 2008-08-29, 20:46 ]
no to się żegnam na tydzień, jutro rano wyjeżdżamy-cieszę się jak dziecko :-) papa

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 sie 2008, 21:23

AgaSza, to milego wypoczynku:)i duuzo słoneczka:)rogaliza ale ci fajnie ja bym chciala zeby u nas bylo cały czas słoneczko:) :ico_haha_02: ja nie cierpie zimy :ico_zly:
kacperek wazy 7150 :ico_haha_02: bylismy u lekarki ,patrzyla na jego dziaselka mowila ze sa przypuchniete no ale zabkow nie widac :ico_zly: wczoraj w nocy znow nie za dobrze spał,obudzil sie o 23 i jak tylko uslyszal glosik tatusia ktory wrocil z pracy to zaczał sie cieszyc i smiac i o spaniu ani myslał :ico_olaboga: dopiero po 24 poszedl spac.
dzis sie wkurzylam bo ten nasz ,,wstretny"sasiad znowu nas zalal ,teraz u matiego w pokoju :ico_zly: naszczescie tylko troche,dzwonilam do administracji mieli przyjechac i nie przyjechali,mam nadzieje ze jutro sie zjawia.
co do @ i ciazy to ja teraz sie trochu boje bo ostatnio troche nas ponioslo ale mam nadzieje ze dziecka z tego nie bedzie ,przynajmniej nie teraz :ico_oczko:

rogaliza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2008, 03:22

29 sie 2008, 21:51

AgaSza pisze:26, czemu miałabym nie odpowiedzieć? A dlaczego pytasz?

pytam bo - tak szczerze - ja sie boje decyzji o drugim dziecku poniewaz chcialabym jeszcze cos ze soba w zyciu zrobic, pomyslalam, ze moze starsza jestes. Ale w tej sytuacji to tylko mi otuchy dodalas :)

edit53 pisze:rogaliza ale ci fajnie ja bym chciala zeby u nas bylo cały czas słoneczko:) ja nie cierpie zimy


edit53 ja tez nie cierpie zimy wspominam ja jak jakies traumatyczne przezycie z polski :) dlatego tez, miedzy innymi, mimo kiepskiej sytuacji gospodarczej nie chce nigdzie wyjezdzac. slonce pomaga radzic sobie w trudnych chwilach :)

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

29 sie 2008, 22:01

rogaliza, nie boj sie tej decyzji,ja tez sie nie moglam zdecydowac i tak z roku na rok przekladamam ta decyzje az wkoncu sie zawzielam i powiedzialam dosc jak bedzie dzidzia to sie bedzie pomalu wszystko ukladac i bedziemy sobie jakos radzic :ico_haha_02: i tak jest ,a tak to nie wiem czy bym sie doczekala drugiego dzidziusia :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

29 sie 2008, 22:24

Witajcie kochane,
wczoraj byliśmy na szczepieniu, oczywiście nie zaszczepili Damiana bo gorączkuje przez te ząbki, ostatnio zaczął coś pokaszliwać, lekarz powiedział że gardełko ma ładne i na płuckach ani oskrzelach nic nie słychac, na wszelki wypadek dał skierowanie na badanie moczu. Powiedział, że może to byc też tak, że to od ząbków.
Mały waży 8200, wkurzyłam się tylko bo one jakoś dziwnie mierzą, zresztą one są w ogóle dobre, co jedna to lepsza, koleżanka mi mówiła, że ona miała taką historię nie zaszczepili małego był chory, no ale zważyli zmierzyli noi po 3 tyg. przyjechała z nim na szczepienie i babka go mierzy i wyszło jej 10cm więcej niż poprzednio, co jest przecież niemożliwe, 3 razy mierzyła i 3 razy tak wyszło. Potem jak czekała na lekarza to przylazła inna, zmierzyła go jeszcze raz i tej wyszło nawet mniej niż 3 tyg. wcześniej.
najśmieszniejsze jest to, że wyszło pielęgniarce że Damian ma 65 cm a gołym okiem widac, że ma więcej, noi tak na prawdę ma ok. 72 cm - duży chłop już nie :-D
Strasznie mi to ząbkowanie przechodzi, najgorsze jest to czekanie aż się przebiją, już czuję pod palcami, że tam coś jest ale jeszcze nie widac, ten żelik już nic mu nie pomaga, ewentualnie tylko na chwilę, prawie cały czas gorączkuje - 37-37.5
Strasznie marudzi, płacze... W ciągu dnia jest tak, że wszystko super kikra się, krzyczy, bawi po czym nagle zaczyna strasznie płakac... strasznie mi go żal, tak się męczy i co gorsza w dzień w ogóle nie śpi, zdarzy się my na 5-10 min. oko przymknąc i przez to tez pewnie taki marudny, jakby spał to dużo lepiej by to na pewno znosił :ico_olaboga:
narazie śpi mój robaczek, ciekawe jaka nocka będzie, śpi z gorączką, miałam mu dac czopek przeciwgorączkowy i zapomniałam. Ma teraz 2 syropki - na kaszel i Calcium w syropie, skupiłam się na nich a teraz na śpiąco nie chcę go męczyć już czopkami, niech śpi, bo dziś tylko raz przysnął.

Słodkich snów, buziaki

[ Dodano: 2008-08-29, 22:32 ]
edit53 pisze:rogaliza, nie boj sie tej decyzji

zgadzam się, jeśłi czujesz, że jesteś gotowa na 2 dzidziusia, oboje z mężem tego chcecie, to nie czekaj tylko do dzieła :ico_oczko:

Ja bym ię teraz nie zdecydowała świadomie, chcę miec czas na "dojście do siebie", bo jakby nie było ciąża to duży wysiłek i obciążenie organizmu. Muszę się zregenerować, noi drugie nie mamy warunków, Domek stanie, to postaramy się jak to się mówi aby było "nowe do nowego" i pocichu liczę, że może uda się za drugim razem dziewczynkę ustrzelic :ico_oczko: :-D
ja chcę tak, że jak mały skończy mniej więcej 2 lata to pomyślimy o rodzeństwie, oczywiście życie pokarz co i jak, ale narazię biorę tabletki .

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

29 sie 2008, 22:37

Agasza zazdroszczę wyjazdu i trzymam kciuki za pogodę !!!


Nasza noc taka sama. Po butli 3 godziny snu cyc i 2 godz snu i co godzina pobudki w sumie 6 karmien, znowu :ico_noniewiem:


Wiecie co mdli mnie trochę :ico_wstydzioch: Smiać mi się chce a Marek w stresie bo mu to nie potrzebnie powiedziałam. Pewnie i tak nic z tego ale jakos mi dziwnie.


U nas zabków nie ma ale jest ostatnio bardzo spokojny.


Małgoski cos nie ma ostatnio moze ciasta piecze na chrzciny.

[ Dodano: 2008-08-29, 22:38 ]
Myszka_ pisze:Mały waży 8200,
ochocho no niezła waga, jest największy z kwietniowych bobasków.

[ Dodano: 2008-08-29, 22:41 ]
rogaliza na wątku Wspólny termin porodu na Kwiecień 2008 na pierwszej stronie jest nasza lista tam mozesz zerknąć ile mamy lat to nie będziesz musiała pytać. A tak wogóle jak masz na imię i ile wiosen?

rogaliza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 27 sie 2008, 03:22

30 sie 2008, 03:55

Myszka_ pisze:chcę miec czas na "dojście do siebie", bo jakby nie było ciąża to duży wysiłek i obciążenie organizmu. Muszę się zregenerować

ja tez planuje sie zregenerowac :) i przygotowac swoj organizm na malutkiego czlowieczka. jesli bym sie zdecydowala na drugie to najprawdopodobniej jak alan skonczy przynajmniej rok. ale to i tak dla mnie bardzo bardzo bliski termin.
Jak zamykam oczy to nie widze sie z dwojka ale dodalyscie mi troche odwagi :)

Myszka_ pisze:Strasznie mi to ząbkowanie przechodzi, najgorsze jest to czekanie aż się przebiją, już czuję pod palcami, że tam coś jest ale jeszcze nie widac,

trzymam kciuki zeby zabki sie szybko przebily i swiecily w usmiechu :)

asika82 pisze:Wiecie co mdli mnie trochę Smiać mi się chce a Marek w stresie bo mu to nie potrzebnie powiedziałam. Pewnie i tak nic z tego ale jakos mi dziwnie.

widze, ze coraz czesciej pojawia sie posrednio temat drugiego malucha... a u edit 53 to nawet trzeciego, hihi
asika82 pisze:A tak wogóle jak masz na imię i ile wiosen?

pisalam w pierszym poscie :) 27 wiosen a imie ... jak coreczka AgaSzy.

Myszka ja sie przyznam, ze juz kiedys wpadlam na wasze forum, mialas wtedy takie ladne zdjecie pod loginem... chyba z mezem. Czemu juz nie ma?

Asika82 odpoczywaj w dzien :) i zbieraj sily na noc :)

Dodano: 2008-08-30, 05:26
dziewczyny probowalam z fotosika wkleic zdjecia, zmniejszylam do 800, nie dalam rady. ciagle mi wyskakiwal tylko kod bbc. nie mam sily ide spac :(
Ostatnio zmieniony 30 sie 2008, 15:09 przez rogaliza, łącznie zmieniany 2 razy.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

30 sie 2008, 08:52

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 13:20 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

30 sie 2008, 13:43

malgoska, dobrze ze twoim rodzicom sie nic nie stało!!!!!udanych chrzcin,zostaw nam troszku ciasta :ico_oczko:
rogaliza, a zmniejsz do 600 i powinno ci pare kodow wyjsc,wklejesz ten co pisze ze na forum ,moze fotosik mial problemy :ico_zly:
mi dzis kacper znow sie krecil i wiercil w nocy az mu herbatke w nocy dawalam,te zeby mnie do szalu doprowadza chyba kiedys :ico_olaboga: dobrze ze goraczki nie ma tak jak Damianek myszki,biedny.
asika współczuje ci tych co godzinnych pobudek,miejmy nadzieje ,ze niedugo synus bedzie juz ładnie ci nocki przesypiał.
zapomnialam wam napisac ze wczoraj....zdechł mi ptaszek :ico_placzek: nawet nie wiem kiedy bo przed wczoraj wieczorem jeszcze spiewal.mati jeszcze nie wie ale biedny pewnie sie poplacze no chyba ze do jutra zdazymy kupic nowego i nic mu wtedy nie powiemy.
ja mam lenia strasznego zamiast sprzatac to siedze przed kompem i objadam sie ciastem a potem sie zloszcze ze kg mmi nie spada :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

30 sie 2008, 16:54

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
tyle się napisałam i wcięło mi posta
potem może będę miec chwilę to napisze wrrrr

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość