Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sty 2009, 13:16

zirca pisze:Baby kochane-SĄ JUŻ WRZEŚNIÓWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rany az sie wierzyc nie chce :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: No tak ja zaszlam w ciaze na poczatku stycznia,faktycznie :ico_szoking: To juz rok ....
Dziewczynki ja biegam na szczepienia,juz trzecie :ico_sorki: mam nadzieje ze teraz bedzie dluzsza przerwa :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 sty 2009, 14:18

witajcie dziewczyny! :-)
Marta to faktycznie dobrze to ja nie wiem czemu ta moja położna mi tak powiedziała,mało tego pokazała na tej siatce że za mała waga, :ico_noniewiem: może oni tu mają jakieś big wykresy :ico_noniewiem: nie no żartuje,ale nie ma tu dzieci jakiś otyłych ja jeszcze nie widziałam :ico_noniewiem: ja przestaje sie juz tym martwić chociaz i tak nie przestane myśleć,ale najważniejsze że jest zdrowy a tam waga :ico_oczko:
miszka ładnie wyglądasz,super fotka w avatorze
pozdrawiam i życzę miłego dnia
aha no wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na 3 miesiące Alexa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:[/b]

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sty 2009, 14:35

:ico_tort: dla Alexa :ico_brawa_01:
Miszka dobry na maxa avatarek :ico_brawa_01:
ty juz masz 3 szczepienie a my 13 dopiero 2 bo pierwszy termin ominelam jak bylam w pl :ico_noniewiem:
siedze i odciagam mleko do butli bede potem sie trudzic zeby Iga mi za dnia wypila :ico_puknij: po swiadomemu ta butle
ach wiecie co tak mnie wzielo na wspominanki jak ten wrzesnien 2009 zobaczylam
ze juz bym chciala kolejne bobo :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 sty 2009, 14:49

miszka super focia na NK ,mam pytanko jak je zrobiłaś,ja szukałam na fotosiku ale nic nie znalazłam,żeby tak fajnie pokombinować :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sty 2009, 15:24

:ico_tort: na trzy mieczhy Alka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka super avatarek, my tez bedziemy miec drugie szczepienie w styczniu :ico_noniewiem:
kacper maruda dzis straszna :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:ze juz bym chciala kolejne bobo
j
mi tez brzuszka brak ale z bobaskiem to ten jeden mi narazie wystarczy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sty 2009, 17:01

Jej dziewczynki ,dziekuje za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Szczerze mowiac nie spodziewalam sie :-)
Agusia,ja mam taki program do obrobki zdjec Picasa 3,jest rewelacyjny,sprobuj go sciagnac,ja go dostalam od googli,bo mam skrzynke mailowa bardzo dlugo w google mail,ale pewnie da sie to sciagnac :ico_sorki:
My juz po szczepieniu :ico_brawa_01: Teraz dluuuuuga przerwa :ico_brawa_01: Natalka byla przegrzeczna,ani nie pisla,a dostala az 3 wklucia :ico_olaboga: Na wszelki wypadek skorzystalam z podpowiedzi Marty i podalam jej Calpol,bo cholera wie czy znow jej nie beda bolaly nozki :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-08, 16:04 ]
Alek ma dzis 3 miesiace?Nie no to trzeba to oblac koniecznie :580:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

08 sty 2009, 21:39

WITAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ALKA :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka pisze:Natalka byla przegrzeczna
BRAWA DLA DZIELNEJ DZIEWCZYNY
MY DZISIAJ BYLISMY W CHORZOWIE NA BADANIU SŁUCHU I ZALICZYLIŚMY 3 PODEJSCIA BO MAŁY MIAŁ GŁEBOKO SPAĆ A W KONCU SIE OKAZAŁO ZE NIE ZROBIA MU TEGO BO MA GŁEBOKO W USZACH WOSKOWINE I NAJPIERW MUSIMY JECHAĆ DO LARYNGOLOGA NA PŁUKANIE USZU :ico_szoking: JA NORMALNIE W SZOKU BO DZIENIE MU MYJE USZKA A TA PANI DR MI MÓWI ŻE TEGO TO SAMA NIE WYCIAGNE MYJAC MU USZKA :ico_noniewiem: WIEC MUSIMY JECHAĆ JESZCZE RAZ W PRZYSZŁYM TYGODNU MAMY 2 SZCZEPIENIE .dZISIAJ PIERWSZY RAZ BOLAŁY MNIE RĘCE I NIE MIAŁAM SIŁY NA NIC CHYBA NASTAPIŁ JAKIŚ KRYZYS :ico_placzek:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 sty 2009, 21:46

Dzien dobry :) ja sprzatam juz kolejny dzien bo moj mezulek caly czas majstruje przy scianach. Dzisiaj otworzylam okno, polozylam mala i spala ponad 3h :O w ciagu dnia bardzo rzadko jej sie to zdarza!
A ja dzisiaj biegalam :P obiecalam sobie od nowego roku, ale pozniej stwierdzilam, ze jednak za zimno i sie rozchoruje jeszcze :) a teraz stwierdzilam ze musze wymyslic cos innego, bo dobieglam do nastepnej ulicy i zadyszka :) A na imprezie po 5 minutach tanczenia bylam padnieta .. pewnie nadrobie jakk mala bedzie raczkowac, albo chodzic :) bo bede biegac za nia :)) my dzis mamy przedostatni dzien internet :( jeszcze jutro do popoludnia :( nie wiem jak to zniose i mam nadzieje, ze nie bede musioala czekac do wiosny! Wtedy zobaczylabym pewnie Wasze dzieciaczki juz raczkujace :D albo siedzace samodzielnie :))

:ico_tort: dla Alka! Najlepszego!

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

08 sty 2009, 22:52

miszka pisze:do obrobki zdjec Picasa 3,jest rewelacyjny

tez mam ten program :ico_brawa_01:
slonko2008 pisze:JA NORMALNIE W SZOKU BO DZIENIE MU MYJE USZKA A TA PANI DR MI MÓWI ŻE TEGO TO SAMA NIE WYCIAGNE MYJAC MU USZKA

uuuuu biedny Antoś plukanie uszu to nic przyujemnego dla takiego bobaska pewnie :ico_noniewiem:
yoanna, wracaj do nas szybko :ico_sorki: moze jednak nie dlugo cie podlacza :ico_noniewiem:
Ja jestem padnieta wiec chyba ide sac oby kacperek mi pozwolil :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

09 sty 2009, 14:03

Yoanna-coraz fejniejsza Twoja ksiezniczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A ja dziewczynki nie wiem czy po tym wczorajszym szczepieniu cos sie nie dzieje :ico_noniewiem: Natalie miala w nocy stan podgoraczkowy tak 37,4 pozniej 37,6,kurcze i rano kaszlala,kataru nie ma,nie mam pojecia czy to przeziebienie,czy reakcja na to szczepienie.W dodatku nie chce pic syropku przeciw kaszelkowi,pluje nim na odleglosc,a ja jej pcham na sile,bo sie juz tak boje kaszlu,ze nie da sie opisac :ico_olaboga: Planujemy ja ochrzcic 24 stycznia,ale taki popietrzony jest ten ksiadz tutaj ze rece opadaja.Powiedzial ze nam nie ochrzci dziecka jezeli rodzice chrzestni beda w wolnych zwiazkach :ico_zly: A ciekawe kto mu sie przyzna,co ja mam szukac byle kogo,byle wolny,no debil jakis.Takie daje wsparcie Polonii,ze niech go drzwi.....Co ja mam dac w gazecie ogloszenie o wolnych chrzestnych???Najbardziej mnie wkurza,ze nie moge mu za bardzo pyskowac,bo mi jej jeszcze nie ochrzci :ico_zly: Ale wywale takiego maila do jego przelozonych potem,ze mu kapcie spadna ,no co za ksiadz,zamiast pomagac tylko utrudnia,to w Polsce mialam normalniejszego ksiedza.On mnie tutaj bedzie opieprzal ze od urodzenia dziecka w kosciele nie bylam,nie,mialam noworodka na 19 do kosciola ciagnac,no idiota,moje dziecko ma noc od 18.30 i spi o takich godzinach,co mam ja zostawic i isc do kosciola :ico_zly: :ico_zly: Normalnie mu tego nie daruje,ma byc dla nas namiastka Polski na emigracji a jest wrzodem na nonono,niczym wiecej :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość