Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

08 mar 2009, 22:21

no to i ja się do życzeń dołączam , wszystkiego naj naj naj kobitki

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

09 mar 2009, 10:21

mysiorka023, nie przejmuj się egzaminem, ja też oblałam pierwszy egzamin za pierwszym razem i też na placu.
Ja też składam wszystkim kobietkom tym dużym i tym małym wszystkiego naj...naj... :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
A u nas znów rewolucja... żołądkowa :ico_olaboga: oczywiście Adaś najgorzej to przechodzi. W sobotę rano wymiotował i wydawało się, że wszystko będzie dobrze. Miał może troszkę mniejszy niż zwykle apetyt. A wczoraj :ico_olaboga: Biegunka :ico_olaboga: A noc była najgorsza. Miał takie okropne wzdęcia. Brzuszek to był twardy jak kamień. Macie może jakieś sprawdzone metody na złagodzenie biegunki. Odkąd Jaś poszedł do przedszkola to Adaś częściej choruje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

09 mar 2009, 10:45

mysiorka023, porzykro mi z powodu egzaminu ale musisz próbować dalje na pewno ci się uda.

No ja też słyszałam ze teraz trzeba się szybko zgłosić do lekarza bo becikowe przepadnie. Z jednej strony to głupota ale oni zawsze coś wymyślą.

U nas tez bałagan ale to już chyba normalne.
Ja to cały czas czekam na koniec kolek bo powiem wam szczerze że już jestem wykończona i nie daję rady. A pleców to już wogóle ie czuję i ledwo chodzę.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

09 mar 2009, 15:54

dzięki dziewczyny za pocieszenie , już mi przeszło
Ja to cały czas czekam na koniec kolek bo powiem wam szczerze że już jestem wykończona i nie daję rady. A pleców to już wogóle ie czuję i ledwo chodzę.
_________________
nie dziwię się wcale i szczerze współczuję ale już niedługo dzieci będą większe i te kłopoty się skończą , trzymaj się !!!

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

09 mar 2009, 21:05

Zyje, zyje, nie mialam neta, dzis jestem po zwiedzaniu nowej huty wiec troszke sie zmeczylam :-) potem doczytam

Ika ja mam piorace orzechy, ale pralka zepsuta :-D jak pralam rzeczy u mamy to musze powiedziec ze sa OK, tylko na jakies gorsze plamy dobrze jest dac detergent jakis ale generalnie OK.

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

10 mar 2009, 09:37

cześć kobitki , przyszłam się przywitać ale widzę że tu cicho i pusto , więc zaglądne może później

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

10 mar 2009, 11:25

mysiorka023 pisze:cześć kobitki , przyszłam się przywitać ale widzę że tu cicho i pusto , więc zaglądne może później
HEJ JA JESTEM
wczoraj byłam w realu i straciłam kupę kasy kupiłam sobie płaszcz na wiosnę fajny póżniej wstawie fotkę bo teraz pisze z pracy.Pozatym u nas oki,tylko pogoda deczczowa

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

10 mar 2009, 15:08

No u nas też deszczowo i szaro, tylko czasem słoneczko się przebije.
Przez tą pełnię tymon nie chce i spać w nocy tylko się strasznie rzuca po całym łóżku.

Kurcze mogłaby już być wiosna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mysiorka023
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1829
Rejestracja: 14 maja 2008, 23:21

10 mar 2009, 15:12

Evik.kp pisze:Kurcze mogłaby już być wiosna :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
o tak o tak ja też poproszę !!! :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

10 mar 2009, 21:34

oj alez mnie wszystko boli po tych wczorajszych wyprawach, nie wiem czemu bo ostatnio lazilismy jak bylo duzo sniegu i nic mi nie bylo :-) Mam cwiczenia z jakas durna dziewucha, ktora uwielbia cyferki. Bo z ksiazki o Gorbaczowie najistotniejszy jest nakład Argumientow i Faktow z 85 roku :ico_szoking: no wariatka jakas. Poza tym bylam na drugich zajeciach na ukrainoznawstwie i bardzo nas tam nie lubia lacznie z tym jak zrobilysmy do siebie z kolezanka "miny" jakas laska powiedziala nam ze trzeba bylo wybrac inny przedmiot :-D widzicie jakie to smieszne jak wszelkie konflikty sie przenosza, Ukraincy uwazaja Rosjan za oprawcow to i ukrainoznawcy rosjoznawcow tak widza :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość