Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

22 sty 2010, 21:41

Witam!!!
ja juz po cwiczonkach godzinka na orbitku jak na pierwszy raz calkiem dobrze od jutra zaczynam dwie godziny dziennie rano i wieczorkiem :)
Magdusia - dzieki wielkie

Moja mala od dzis umie juz sama sobie wlozyc smoka do buzi i tak wklada i wyciaga heheheh ale ma zabawe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

22 sty 2010, 21:59

Beata_Tychy, - osanit chyba literówka jakas sie wkradła :-) to fakt ze mozna co pół godziny a efekt natychmiastowy :-)
juz po cwiczonkach godzinka na orbitku
:ico_brawa_01: tak trzymaj a swoja droga to ja chyba nie mam cię kochaniutka na nk :ico_nienie: poprosze o namiary jakieś bo chce obejrzec ta nastke :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

22 sty 2010, 22:26

edulita, a ja ciebie tez nie mam na nk :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 sty 2010, 00:59

edulita, widzialam ze mnie znalazlas - zaproszonko przyjete :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 sty 2010, 01:13

hej laseczki nocnie jak zwykle

dziś miałam jakiś taki zalatany dzionek ,że nawet kompa nie odpaliłam
a jak chciałam odpalić to zaczoł mi się zachowywać dziwnie i okazało się ze jak wczoraj przenosiłam zdjęcia na pendrajwie to był zawirusowany i miałam 5 wirusów na kompie i mąż walczył z nimi , a ja w tym czasie pojechałam sobie na ciasto poimieninowe do siostry :ico_oczko:

potem przyjechałam nakarmiłam Lolka zabrałam męża i Alę i pojechaliśmy jeszcze posiedzieć , dobrze mieć babcię pod ręką :ico_oczko:
potem znowu przyjechałam wykąpałam , nakarmiłam i pojechał jeszcze na ploteczki i wróciliśmy pół godziny temu
Lolus grzecznie spał i śpi nadal ,kochany chłopczyk :ico_haha_02:

już poczyniłam kroki odnośnie granulek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

23 sty 2010, 03:16

Hej wy wszystkie napewno śpicie a my sobie chodzimy po domku, Idusi zabki (tzn. dziasełka bo do zabka to jeszce nas troszke czeka :ico_noniewiem: )dokuczaja oj mam nadzieje że jutro dostaniemy te nasze upragnione granulki :ico_placzek:
cierpi ta nasza biedulka trze dziasełka i juz ma całą piastke czerwona :ico_olaboga: a mi ręce już opadaja ale M spi bo rano idzie do pracy więc zostałysmy same na polu walki z bolacymi dziasełkami :ico_noniewiem:
Sabcia, isiawarszawa, - zaproszonka wysłane

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

23 sty 2010, 11:38

edulita, no wlasnie moja mala jak wklada piastke do buzi to tez ma cala czerwona , slini sie bardzo ale mysle ze to jeszcze za wczesnie na zabki - ostatnio sprawdzalam ale nic nie ma ....., Nika nadal spi cala nocke i na cale szczescie nie mamy z tym problemu - chodzi spac troche wczesniej jak zwykle bo tedy o 23 a teraz o 21,30 juz slodko spi i tak do rana - u nas jest 9.30 a mloda dlaje spi takze mysle ze do 10 pociagnie
A ja dzis wstalam o 7 i zaliczylam kolejna godz na orbitku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

23 sty 2010, 16:15

witam sobotnie

ja juz posprzatałam , obiadek zjedzony i teraz czas dla siebie , bo dziś mąż jest w domu więć dużo czasu poświęca dzieciom :ico_oczko:

Sabcia, :ico_sorki: dla ciebie za zaparcie w ćwiczonkach

edulita, biedna Idusia a co za tym idzie i mamusia zmeczona po takiej nocy
u nas na szczęście w nocy loluś nie marudzi , zreszta w dzień też ma takie napady a tak to leży i bawi sie grzecznie , ale widać z dnia na dzień postepy u takiego dzieciątka , ruchliwy coraz bardziej i możliwosci ma wiecej , dziś np ma faze na mostki i brzuchem dostaje do zabawek na macie i to go bawi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-01-23, 22:44 ]
o jakie tu dziś pusteczki , ale rozumiem sobota :ico_oczko:

a u nas podzieliliśmy sie do usypiania dzieci i mąż miał uśpić Alę a stało się odwrotnie , Ala uśpiła tatę :-D
i cała trójka już padła a ja siedzę w necie :ico_oczko:

Cortinka230
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 426
Rejestracja: 14 mar 2009, 07:51

24 sty 2010, 10:46

Witam

Wykrakałam!! Teściowej śpi a mi nie i co mu zrobisz :ico_puknij: Udusić to mało :ico_zly: Poszliśmy spać po 21, wstał o 12, dałam mu jeść, potem przebudził się o 3 ale zaparłam się i nie dałam jedzonka, Rzucał głową w lewo, prawo, przebierał nogami, aż usnął. Spał do 5.15 i wtedy dałam mu mleka. Nawet po jedzonku ciężko mu się zasypiało jakoś bez rączek, ale dospaliśmy cudem do 7.30. I tak mamy prawie co noc. Ostatnio to wogóle szok, bo ja się budzę a on cały wykokoszony w poprzek łóżka.

Wczoraj przegladłam moje stare książki. Znalazłam super baśnie: Andersena, Brzechwę, Gozzi, Bajki moich przyjaciół, które uwielbiałam, Mała syrenka, Konik garbusek, Księgę dżungli i jeszcze kilka. Dobrze, że nie powydawałam

Ja sama zaczynam polować na te granulki. Jak ząbki zaczną wychodzić- wolę mieć je gotowe do użycia:)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 sty 2010, 12:57

Dzień doberek :-)
Mroźno i słonecznie u nas ale dzisiaj dzień w domu. Mamy chyba -14st we Wro!! Masakra!!

Edulita zarposzonko na NK przyjęte :-D
Idunia biduleczka z tymi ząbkami :ico_sorki: u nas też Olek zaczyna. Bardzo bardzo niespokojnie spi w nocy i widze że go tam drażni w buźce bo nawet butla mu ciężko idzie.
Ja też zaczynam polować na te granulki więc jak by co to dajcie znać!!!
Teściowej śpi a mi nie i co mu zrobisz
mamusie czuje kochana i dlatego pewnie się budzi!!!
Ja też walcze z Olkiem żeby przesypiał nocki ale narazie 2:0 dla niego dwie nocki i narazie nic nie daje podawanie wody. Koniec końców podaje mu mleko bo już zaczyna krzyczeć a nie chce wojować z dwoma.
Cortinka230, napewno na początku będzie ciężko ale kochana efekty pewnie będą!!!

A zapraszam dzisiaj na gorfy :-D własnie zaczynam robić :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość