Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

30 wrz 2010, 19:28

hejka, my dziś pół popołudnia spacerowaliśmy, bo nareszcie nie padało, chociaż dość zimno było. Młody woli chodzić niż w wózku jeździć, także większość czasu dreptał. Pewnie odmieni mu się jak się mały urodzi. Zobaczy, że dzidzia jeździ i też będzie chciał. Dlatego kupiłam wózek podwójny żeby go nie zmuszać do chodzenia jak nie będzie miał ochoty.
o taki http://allegro.pl/graco-stadium-duo-rok ... 51195.html

madziorka hihi co do łóżeczka, to ja chyba kupię takie
http://allegro.pl/lozko-drewniane-2-bar ... 18109.html
Bartkowi na razie wystarczy 160-tka, no ale on jeszcze dwóch lat nie ma. poza tym musi być z barierką, bo on nawet w nocy ma ADHD :-D

zubelek nie przemęczaj się tylko :ico_nienie:

buzok14 super, że po wizycie wszystko ok.

[ Dodano: 2010-09-30, 19:32 ]
o kurcze nawet wcześniej nie zauważyłam, stawiam :ico_tort: za skończony 24 tydzień

zmykam kąpać Młodego

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 wrz 2010, 19:48

gaga no tak twoj synek jeszcze maly,
na twoim miejscu tezz napewno kupowalaabym podwojny wozek
leon do tej pory b lubi jezdzic. choc wozka nie uzywamy w ogole prawie
ale jakby trzeba bylo to nie ma porblemu
chetnie w nim siedzi i spi rowniez hehe

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

01 paź 2010, 09:20

Witam z rana, stawiam :ico_kawa: , u mnie dziś nareszcie piękne słońce :-)

No to i ja się w końcu pochwalę, zdjęcia mojego łobuza, niestety z sierpnia, bo aktualnych jeszcze nie mam zgranych na kompa
pomagał mamie robić łazanki
Obrazek
no i jego ulubiona kąpiel
Obrazek

miłego dnia :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 paź 2010, 09:57

Gaga jaki słodziak :ico_brawa_01: . Śliczny chłopczyk, i jaki pomocny. Jak się ma taką pomoc to można robić najtrudniejsze potrawy :ico_haha_01: .
Ja wstałam pół godzinki temy, właśnie jemy z małą śniadanko, no i kolejny dzionek lanistwa nas czeka :ico_noniewiem: .
Jutro za to mężuś ma wolne i kupił bilety na koncert Kombi i jakiś tam kabaret ma być. Więc wieczorkiem małą do babci na noc, a my idziemy się bawić :ico_brawa_01: . Fajnie jakaś odskocznia będzie.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 paź 2010, 10:11

gaga22, Ale masz słodkiego syncia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D buzok14, A ja Ci zazdroszcze :ico_wstydzioch: Też bym gdzies wyskoczyła bo mój dzien wygląda tak: Rano-Aga leży, południe- Aga sobie poleży odpocznie :-D , popołudnie- no to Aga sobie odpocznie, wieczór- No to pora spac :ico_olaboga: Masakra!!!!!

[ Dodano: 2010-10-01, 10:13 ]
Ogółem to czuje się super nic mi nie dolega tyle że od tego leżenia wszystko już boli, mogłabym konie kraść a tu trzeba leżeć, :-D :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 paź 2010, 13:27

Agnieszka no własnie moje dni tak ostatnio wyglądają, a teraz jeszcze jak Oliwka leży z tymi bańkami to już wogóle nigdzie nie wychodzę, bo tak to chociaż ją do przedszkola zawoziłam i przywoziłam (ale rozrywka co?). A jutra to już się doczekać nie mogę, bo wiesz mała u babci na noc, my pójdziemy na koncercik, a potem wrócimy do pustego domku w nocy...no sama rozumiesz dlaczego się doczekac nie mogę :ico_haha_01: .
mogłabym konie kraść a tu trzeba leżeć,
a co Ci po tych koniach :ico_haha_01: , a tak to przynajmniej wypoczęta jesteś :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 paź 2010, 14:18

rozumiesz dlaczego się doczekac nie mogę :ico_haha_01: .
Oczywiscie że rozumiem :-D moj chlop to nie dlugo na jakies baby gdzies skoczy :-D :ico_oczko: ile mozna sobie radzic bez sexu :ico_olaboga: :ico_oczko:
A co do koni jaks atrakcja by byla :ico_smiechbig: Ty pyzynajmniej do pokola jezdzisz :-D zdrowka dla malej ksiezniczki :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 paź 2010, 15:10

ile mozna sobie radzic bez sexu
rozumuem, że masz chwilowy pościk, ale wiesz moja mama mi kiedyś powiedziała, że chłopu to można dogodziś również w inny sposób, nie koniecznie kochając się z nim :ico_haha_01: , także zastanów się nad tym i działaj, bo faktycznie bidulek z nigo.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

01 paź 2010, 15:13

buzok14, Ja nie mówie że sobie nie radzimy bo to swietnie mi idzie :-D :ico_wstydzioch: Tylko wiesz do dziórki chciałby zajrzec terminator a tu nie można :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2010-10-01, 15:15 ]
cos mnie brzuszek u dołu pobolewa co jakis czas :ico_szoking: Jakby na miesiączke kurcze biorę nospe :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

01 paź 2010, 15:19

No to teraz brzmi sensownie :ico_haha_01: . Bo wcześniejszy post przeczytałam z przerażeniem :ico_szoking: , bo naprawde z niego wywnioskowałam, że bidulek już zapomniał co to przyjemność :ico_haha_01: . A do dziurki ja bardzo rzadko zarówno w pierwszej jak i teraźniejszej ciąży wpuszczam mojego terminatora, jakoś tak się boję :ico_noniewiem: . Ale za to zobaczysz jak urodzisz i jeszcze odczekasz troszkę to rzucicie się na siebie...mmmm.... to dopiero będzie :ico_brawa_01: . Mój to już policzył, że do tak naprawde prawdziwego sexu dojdzie dopiero gdzieć w koniec marca :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość