buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 paź 2010, 19:17

No i co ja tu widze, dziewczyny się umawiają na spotkanie w realu :ico_brawa_01: . Strasznie Wam zazdroszcze, bo pewnie koło Kielc nikt nie mieszka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 paź 2010, 21:51

hej

ja miałam super świetna noc :-) jak Mike zasnął o 20 to jęczał coś tam o 22 poszlam odkryłam go bo mu za gorąco było i tak spał sam u siebie do 8 rano :ico_szoking: (jeszcze nigdy w życiu nie spał aż do 8 w swoim łóżeczku, max do 5 rano ), a tu przyszedł o 8 i jeszcze z nami do 9.30 pospał , ależ się wyspałam , nikt mnie w nocy nie kopał :-D

po sniadanku pojechalismy do znajomych na kawę, dzieci się wybawiły , potem wrócilismy do domku obiad i siostra z męzem i dziećmi przyszla poszła przed kolacja i dzień milo minął
:-D

ale chyba zaczyna u nas w mieście panowac wirus bo wszytich łapie biegunka nas już tez powoli dopada, mam nadzieję, że szybko przejdzie :ico_sorki:


co do ŁOmyży to ja tam prawko zdawałam i zdałam za 1 razem :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 paź 2010, 06:32

Ja dziś tak z rana stawiam :ico_tort: :ico_kawusia: za moją dzisiejszą stódnióweczkę :ico_brawa_01: . Jeju jak to leci, nawet się nie obejrze kiedy a dzidzia będzie z niami :ico_brawa_01: .
Mężuś mi właśnie opowiadał, że dziś w nocy tak ok 2 się przebudził, dotkną brzucha a mały tak się wiercił, że się dziwił, że ja spałam :ico_haha_01: . Mówi, że pogadał sobie z nim, że to pora na spanie a nie brykanie, i po jakimś czasie się uspokoił :ico_haha_01: .

[ Dodano: 2010-10-18, 06:41 ]
nikt mnie w nocy nie kopał
no mnie podobno kopał :-D tylko jakoś tak twardo spałam, że nie czułam. A co czemu ja mam zawsze czuć, tatuś też może czasem :-D
siostra z męzem i dziećmi przyszla poszła przed kolacja i dzień milo minął
nie wiem czy ja dobrze kojarze, że Ty mieszkasz za granicą? Jeśli tak to masz fajnie, że masz tam rodzinkę :ico_brawa_01:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 08:16

mam nadzieję, że szybko przejdzie :ico_sorki:
oby przeszło to cholerstwo :ico_sorki:
co do ŁOmyży to ja tam prawko zdawałam i zdałam za 1 razem :-D
w Łomzy łatwo się zdaje :-) u nas kto nie da rady w Białymstoku przpisuje się do Łomży :-)
za moją dzisiejszą stódnióweczkę :ico_brawa_01:
to imprezujemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i po jakimś czasie się uspokoił :ico_haha_01: .
u nas też jak sie mówi to reaguje, ale w odwrotnym kierunku - powiedz kopnij matke, to kopie hehe :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 paź 2010, 08:29

Mówi, że pogadał sobie z nim, że to pora na spanie a nie brykanie, i po jakimś czasie się uspokoił :ico_haha_01: .
hehhe, posłuszny tatusiowi :-D

DZień Doberek kochane
Stawiam :ico_kawa: na dobry początek :-)
U nas weekend zleciał dobrze. Zajęcia w niedziele skończyłam o 11 :-D
Zrobiłam szybki obiadek i pojechałyśmy do mojego brata, bo dawno się z nim nie widziałam. Ula wymęczyła swoje starsze kuzynki, a ja mogłam odpocząć.

Mężulo mój pojechał do Poznania, dzisiaj wraca, ale nockę spędziłam samotnie, w sensie bez męża, bo Ula przyszła do mnie spać o 23 i spała ze mną do rana.
Ja dziś tak z rana stawiam :ico_tort: :ico_kawusia: za moją dzisiejszą stódnióweczkę :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To ja się dołączam z :ico_tort: za mój wczorajszy 22 tydzień :-D
Idę w środę na usg, mój mąż chce koniecznie 3d, choć ja się nad tym zastanawiałam, bo drogie... ale on się upiera, zwłaszcza, że idzie razem ze mną na to badanie.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 paź 2010, 08:30

za mój wczorajszy 22 tydzień :-D
:ico_brawa_01:

a za mnie trzymajcie kciuki za wizyte dzisiejsza :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 paź 2010, 09:43

za mój wczorajszy 22 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a za mnie trzymajcie kciuki za wizyte dzisiejsza
pewnie, że trzymamy @@@, i czekamy na dobre wieści :ico_haha_01:
Ja dziś nie zaprowadziłam Oliwii do przedszkola, bo już ją ubrałam ale tak strasznie kaszlała, że zaczął ją brzuch boleć i zrezygnowałyśmy z przedszkola :ico_sorki: poobserwuję ją i zobaczymy co będzie dalej.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

18 paź 2010, 11:07

hej!!
nikt mnie w nocy nie kopał
o jak ja Ci zazdroszczę, nam Zuzia urządza takie jazdy w nocy że :ico_zly: dziś nie wiem czy spałam 3 godziny ciurkiem, bo ta mała beksa łazi po domu i ryczy że się nie będzie przykrywać :ico_zly: Poszłam spać do jej pokoju to stała mi przy łóżku i beczała że to jej łóżko i mam iść do tatusia, w końcu wgramoliła się do mnie, ale nie mogła się nawet odwrócić więc w końcu znowu poszła do dużego pokoju, a ja miałam chyba 2 godziny z boku na bok przewracane, bo byłam taka wkurzona że nie mogłam zasnąć. Wojtuś oczywiście też się obudził i fikał w brzuszku.. :-D
Czasem myślę że będzie z niego niezłe ziółko bo tak daje czadu :ico_olaboga: mąż mi mówi że do porodu to Wojtuś mi nieźle "rajty skopie"
buzok14 napisał/a:
Ja dziś tak z rana stawiam za moją dzisiejszą stódnióweczkę
To ja się dołączam z za mój wczorajszy 22 tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziewczyny
a za mnie trzymajcie kciuki za wizyte dzisiejsza
na którą idziesz?? daj znać co słychać u Julci

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 paź 2010, 11:14

AniaZaba, to miałaś ciężką nockę :ico_olaboga:
a za mnie trzymajcie kciuki za wizyte dzisiejsza :ico_sorki:
oczywiście, że będziemy :-) Czekamy na info, jak się Julcia ma :-)
buzok14, oby tylko Oliwcia się nie rozchorowała, a to nie stres? Nie wydarzyło się w przedszkolu coś, co ją stresuje i stąd taka reakcja?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

18 paź 2010, 11:17

Ojej Oliwka ciągle kaszle i marudzi juz mam dość

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość