Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 14:55

No wróciła to przeziębienie :( ach

Trzymajcie kciuki bo dziś dam Wiki moja zupkę, oby jej smakowało, bo zawsze było bleee, a moje dziecko zaczeło jesc większe kawałki, upodobała sobie mielonkę, hmm nie jestem jej zwolennikiem ale ona ją uwielbia, no cóż...

Lecę działać z zupką

[ Dodano: 2007-10-29, 14:17 ]
Zjadła !!!!!!!!!!!!!!!! jest uradowa, narazie tylko 10 łyżeczek zobaczę jak na to zareaguje ale zjadła, jestem uradowana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

29 paź 2007, 16:32

Hejka popołudniu :-D

Marittko, zdrowia dla dziadka i żeby wyszedł z tego szybko.
Zastanawiam się co Ty mężowi dajesz na kolację,że śnią mu się grające marchewki :ico_szoking: :ico_oczko: Maks też ostatni się w nocy budzi nie chce mu się szukać smoczka tylko stęka a ja na równych nogach :ico_olaboga: Chyba przeżywają cały dzień i dlatego śpią tak niespokojnie :ico_noniewiem:

Asiu, buziolki dla Wiki. To dobrze,że nie ma gorączki, czasem zdarza się sam kaszelek. Dostanie syropek i pewnie jej zaraz przejdzie :-D Brawa za to, że ładnie zjadła :ico_brawa_01:

Iwciu, .... no tak laska g;) ,brakuje mi do niej jeszcze kilku dobrych kilogramów :-D

Mery, no to mamy prawdziwych twardzieli :-D my na szczepionkę mamy termin jak Maks skończy 13 m-cy. Ta szczepionka jest nieodpłatna no i na szczepionkach , niestety wychodzi z niego prawdziwa natura faceta :ico_placzek: :ico_oczko:

wysłałam tatusia po wyniki badań - ciekawe czy nie zapomni bo przecież zarobiony jest :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-29, 15:41 ]
Gapa ze mnie :ico_sorki:

Dla Jagódki wszystkiego naj,naj i dużo uśmiechu !!!!

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 paź 2007, 17:13

ooo wyniki - zapomniałam, muszę odebrać bo już od piątku leżą ;-)

Nellu - najśmieszniejsze, że Bartek sam gotuje :-D a dziadek cóż... nie chcę być jakaś wstrętna, ale babcia też wróciła ze szpitala z "ciężkiego stanu" i spoko, prababcia Bartka 6 lat temu złamała kręgosłup (miała 89 lat) lekarze nie dawali szans a ona po roku łaziła po targach etc., dwa lata temu zachorowała - już karetka na wieść o wieku nie przyjeżdżała i co ?? żyje i ma się świetnie jak na swoje 95 lat - u nich tak wszyscy - niby chorują a żyyyyyją :-D uuuu a może jeszcze dłużej :-D także, to co wieści teściowa dzielę na 50 ;-) a dziadków Bartka akurat lubię, kobiet w jego rodzinie nie bardzo :-/

Asiu - brawa dla Wiki, nasze dziecko je nasze przetwory chętniej ;-) i zdrowia dla Wikusi...

Lila mówi swoje imię, tzn. jak ją wołam to powtarza i wychodzi mniej więcej "Ija" heehe śmieszna jest moja słodka :-)

idę :ico_noniewiem:

Mery - dziękuję za troskę :-*

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 17:36

cudnie musi być jak Lila tak mówi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A z tymi babciami to macie super

Nasza ograniczy się do prostych słów, chociaż jak coś chce to zawsze mówi "dej, dej"

Wiecie dałam jej to mleczko nestle junior waniliowe i bardzo je lubi

Męża wysłałam po pączki bo zobaczyłam w TV i mam taką ochotę że hey prawie jakbym była :ico_ciezarowka: ale nie nie :ico_olaboga: Czasem mnie nachodzi na słodycze :-D

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 paź 2007, 18:02

a zapomniałam... od wczoraj podaję Lilce Bebilon 3 - dawałam cały tydzień nabiał i zero śladów... teraz test z Bebilonem zwykłym :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 paź 2007, 19:04

Heloł :-D

Czy ktoś mnie tu pamięta jeszcze? :ico_olaboga:

Wszystkiego najlepszego dla Jagódki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Trochę nadrobię teraz, bo Adam wrócił właśnie z pracy i mam chwileczkę oddechu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 19:36

To super, że Lili nic po nabiale nie jest :ico_brawa_01:

Joluś no pisz jak co i w ogóle

A moja Wiki zjadła pół plasterka szynki, dałam jej i szykowałam sie na to że po całym domu będę zbierac a tu nic, zjadła i woła o jeszcze

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

29 paź 2007, 20:27

No i sie tyle napisałam i mi posta zżarło :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

29 paź 2007, 20:35

Joluś... dawaj od nowa :-D

no no Asiu - Wika zaczyna smakować smakołyki ;-)

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

29 paź 2007, 20:58

Wszystkiego najlepszego dla Jagódki.
Obrazek
Marita, ja też daję już Bebilon 3 i wszystko ok.

Asiu, super z tym jedzonkiem z Ernim nie mam jeszcze tak dobrze :)

Jolu :516:

Nellu, co to za dieta bo ja jeszcze 3 kg chętnie zrzucę a za nic nie mogę, jakoś się rozjadłam po roczku Erniego.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość