Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 21:37

Reeni mysmy zaczeli od parówki, ona odgryzała i wypluwałą, szlag mnie trafiał jak po całej chacie zbierałam te resztki jak puzzle. Ale udało się było warto. To samo będzie z Ernim zobaczysz :-D

Jesu jaki mam znów katar :ico_zly:

Jolu dawaj jeszcze raz, jak Hubcio??

Martiko tak patrzę na woją likę 40dni zostało :ico_szoking: ale ten czas zleciał

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

29 paź 2007, 22:00

:ico_szoking: 40 dni i będzie Różyczka

ja tylko na sekunde
Ola zaczyna chodzić, jak stoji i ją zawołam to idzie, jak siedzi to dalej na czworakach, nie wpadnie żeby wstać

i chyba żąbki jakieś idą bo płacze po nocach

:ico_tort: dla Jagody, Jagulko co u Ciebie?

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

29 paź 2007, 22:05

Oleńko gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

29 paź 2007, 22:40

Cześć!
Marittko, ale ten czas zasuwa, juz niedługo bedziesz miala dwie córeczki, planujesz jakiegoś chłopca?
Asiu-współczuje kataru, nie nawidze go mieć a teraz tez go mam :ico_placzek:

Co do mówienia słowek to Davidek, mówi daj, daj na cos co chce (zwłaszcza jedzenie), jak słyszy dzwonek drzwi bądź tel to mówi: kto to, kto to?-tak słodziutko!, na zapytania jak robi krówka-odp: muu, baranek: bee, kurka: koko, oprócz tego tata, dziadzia, baba, mama (mama mówi rzadko-zawsze gdy placze), jak czegos nie chce to kręci głową i mowi: ne, pokazuje samolot, jak rośnie, buszcza całuski, robi pa pa :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój mały zdolniacha, ale sie chwale :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

29 paź 2007, 22:46

Maritko jak to zleciało,jak się patrzy z boku to inaczej czas leci :ico_oczko:

Buziaczki dla Maksa,Wiki i Oli za najnowsze osiągnięcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byliśmy dziś chwilkę na spacerku,mam nadzieję,że nie za wcześnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

30 paź 2007, 10:00

hej :ico_oczko:

Buziaki dla Jagódki z Okazji Roczku :ico_buziaczki_big:

Gratulki dla Oleńki za pierwsze kroczki :607:

Czy byliście może na bilansie roczniaka?

My wybieramy się dziś i mamy dodatkowo szczepienie.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 11:21

STO LAT DLA KYLIE Z OKAZJI ROCZKU
Obrazek

a swoją drogą ciekawe co u Olivki, na blogu tez nic nie pisze...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

30 paź 2007, 11:49

dla Kylie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat sto lat :ico_brawa_01: Obrazek

A Olivka pewnie netu nie ma w każdym bądź razie taki ma opis na gg - od daaaaawna :-/

zleciało zleciało :-) i Agatko owszem planuję chłopca, za jakieś 5-6 lat - wspominam o tym dość często :-P na forum hehhe a Lila niewiele robi bo jest leniem :ico_noniewiem: , świetnie nie słucha się - można mówić i mówić...

idę na kawkę, dziś Bartuś miał nocny dyżur więc muszę powiedzieć, że się wyspałam i inny nastrój mam (ale to chyba z powodu pensji :-D lubię jak wpływa), aha - Lila oczywiście dziś obudziła się może ze dwa razy :ico_oczko: złośliwa hihi

[ Dodano: 2007-10-30, 10:50 ]
Anetko ja byłam na wizycie po prostu i zbadała, zważyła, zmierzyła, szczepionę dała i już ot cały bilans ;-) takie badanko co miesiąc robię :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

30 paź 2007, 12:00

A co to ten bilans?? My dziś idziemy do lekarza, juz w nocy miała mniejszy kaszel, duży plus bo zasneła o 22, o 8 było mleczko i potem znów spała do 10. Teraz siedzi z tątą, obecnie to za nim chodzi :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

30 paź 2007, 12:26

Witam

Od rana chciałam wejść się przywitaći wywalało mi posty :ico_zly:

Asiu- dobrze, że z Wiki lepiej, a Ty jak się czujesz?

MAritko- za miesiąć znów maleństwo będziesz tulić w ramionach, ale ten czas zleciał, mówisz, ze się wyspałaś to super, ja nie bardzo, mały od dwóch dni się budzi i wierci ze dwie godziny zanim znowu uśnie, moze jakieś zęby na horyzoncie, :ico_noniewiem:

Mosob- :ico_brawa_01: dla Oleńki, juz nie długo będzie biegać zobaczysz wtedy się zacznie :-D

A ja teraz idę przed tv, mały lula, a mnie boli z prawej srtony brzuchol od kilku dni, nie wiem od czego, tak dziwnie jakoś,sypę się już

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość