Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 09:15

witajcie kochane
przeczytalam ale juz nic nie pamietam
nie bylo mnie bo mezus w domu wiec musialłam sie nim nacieszyc i nawet kilka razy sie cieszylismy :-D
ale oczywiscie nie obylo sie bez klotni
my to tacy dziwni jestesmy bo tu sie klocimy a za chwile juz kochamy

mala zdrowa ale tez jakos jesc nie chce
za to starszna sie mamcia zrobila
zasypialaby najchetniej na mnie na rączkach
ale wstretna wyrodna matka odklada do lozeczka

glizdunia a fajnie w tej pracy?
karolinka jak ja bym chciala wazyc 60 kilo :ico_olaboga:
goska ale ty masz zapiperz normalnie podziwiam ze ty dajesz rade
ja juz bym dawno skapitulowala

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 mar 2008, 09:29

witam witam
u nas nocka minęła w miarę spokojnie. Tylko o 23mieliśmy pobudkę bo Ali zaschło chyba w gardle. Wypiła 100herbatki i spała dalej do 6:15. potem godzina szaleństw i śpi dalej. Ja właśnie zabrałam sie za sprzątanie. Zaraz lecę na fitness. A i znalazłam wózek który byśmy chcieli mieć, tylko za cholerę nigdzie nie mogę znaleść jego ceny. Znajac życie będzie drogi jak cholera. A wózek musimy zmienić, bo ten jest po pierwsze ciężki i nieporęczny a po drugie Ala siedzi w nim bardzo wysko i tak jakoś dziwnie to wygląda.
http://hebart.com.pl/index.php?id=produ ... pl&numer=3 oto on. Nie ma tylko przekładanej rączki na której też mi trochę zależy.

[ Dodano: 2008-03-03, 08:33 ]
na allegro znalazłam tylko wielofunkcyjny za 600zł, więc pewnie spacerówka będzie tańsza

[ Dodano: 2008-03-03, 08:37 ]
kurde zastanawiam sie czego ludzie jeszcze nie wymyślą. Paczcie na to
http://cgi.ebay.pl/Buggy-3-roues-en-ALU ... dZViewItem

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 mar 2008, 09:59

Dzień dobry
Ja po weekendzie nawet wyspana chociaż wstać się dzisiaj do pracy nie chciało :(
Ewcik, niezły ten wózek ostatni :D
jagodka24, my też tak mamy że kłótnie, kłótnie a potem przytulanie :D
Zborra ja też mam taki telefonik już prawie rok i na niego nie narzekam. Jest fajny, kobiecy i fotki też są dobre :)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 mar 2008, 10:40

hejka

u nas nocka w miare, Milci zas sie cos pozdało i o 3 sie na pogaduchy wzieła, ale wypiła mleczko i lulała do 6..tak sie zastanawiam czy o tez 6 nie wstawac z nia..tylko co ja bym miała robic o 6 rano??

ja juz mam nawet obiadek gotowy..dzis beda kluski z miesem, lubicie??my bardzo... :ico_wstydzioch:

glizdunia ja ci powiem ale masz ambitnego chłopa :ico_brawa_01: taki pracus z niego :-)
ewcik ładny wozek sobie wybrałas :-) a ten kosmiczny to nie wiem dla kogo :ico_noniewiem:
gosia a moze niania zachorowała bo musi porobic porzadki przedswiateczne? :ico_oczko:
a co do tego odparzenia, to Milka miała ost ale nie wiem czemu ja to tak długo trzymało i stosowalismy nawet masci ze sterydem bo nic innego nie działało i poskutkowała, a dzis patrze i zas jej sie zaczyna robic..no to jest chyba nie mozliwe, skad to sie bierze...

zaraz ma do mnie wpasc kumpela z 14 m-cznym synkiem, wiec lece jeszcze cos przygotowac...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 mar 2008, 11:15

a dzien dobry.. ja mam wizyte u lekarza na 13.20 ... bo urlopu szkoda ...eee .jak ja nie lubie tak ....
ewcik - duzy ten wózek ??? nie za duzy? nie chcesz kupic spacerówki mniejszej? nie wygodnie ci bedzie do samochod - czy gdzie kolwiek... takmi sie wydaje
ladybird23, - nomójtez nonono odparzona ..krosy sie porobily ..koszmar .... zawsze jak mial chodz roche - to jakz niania.... ja teraz stosuje - tak - chusteczkami wycieram - potem delikatnie osuszam tetrowa - zeby skóra była sucha - i duzzzo sudocremu - i jest zdecydowanie lepiej...
u nas pobudka o 5 ..na mlko i spanie do 7 - mału sie obudził o 6.40 ale dał pospac - bo sie sam bawi rano :-D do 7 da rade wytrzmac :-D
dobra mam chwile - bo spi ...to moge kawke strzelic :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 mar 2008, 11:16

Hej!!!!
A mnie się ten kosmiczny wózeczek podoba :-D tylko kółeczka mógły mieć troszkę większe.

jagodka24, a ja myślę, że Wy całkiem normalni jesteście, tak to już bywa w małżeństwach i myślę, że to bardzo dobrze, każdy ma swoje zdanie i ważne, że potraficie się po wymianie zdań przytulić.

U nas wszystko tak jak codzień, musze w tym tygodniu trochę porządków zroić, bo chyba brat męża w weekend nas odwiedzi z rodzinką, a w czwartek jedziemy do Lublina, bo małemu znów oczko ropieje. No a w sobotę jadę na zajęcia więc też tydzień ędzie pracowity i mało czasu na wszystko :-D

Buziaczki i miłego dnia życzę, bo nie wiem kiedy czas mi pozwoli zajrzeć do Was :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 11:16

Witam w to poniedziałkowe przedpołudnie :ico_haha_01:

U nas nocka z repertuaru nieprzespanych :ico_noniewiem: Wiktor obudził się z płaczem, chyba brzuszek go pobolewał, bo usiłował puścić bączka ale nie mógł :ico_noniewiem: Ululałam go na rękach. Wiecie co, ja nawet nie mam nic w domu w razie takiej draki :ico_noniewiem: Co mogę mu podać, jak go coś będzie bolało ???

Glizdunia ale dziwny zwyczaj ma Majcia - chodzi spać bez kolacji i lula całą noc hehe. Z moim cycoszem ten numer by nie przeszedł :ico_oczko:

I jeszcze słówko odnośnie tego telefonu - to ja chyba jakaś "lewa" jestem bo mój robi naprawdę kiepskie zdjęcia :ico_haha_01: I nie wkurza was to, że ma tylko jedną "melodyjkę" jako sygnał sms ? Ja tęsknię za moją Motorolką :ico_sorki:

Słonko za oknem - muszę kupić dziś małemu wiosenną czapę. Nie cierpię kupować czapek :ico_zly: Zawsze w sklepie jest ok, a później się okazuje, że uszy są odkryte :ico_zly:

Ewcik hmmm ja też wolałabym jakiś lżejszy/zgrabniejszy wózio :ico_noniewiem:
Ostatnio zmieniony 03 mar 2008, 11:19 przez kamizela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 mar 2008, 11:19

Ewcik, no właśnie coś w tym musi być, bo prawie wszystkie polecają Ci coś lżejszego i poręczniejszego kupić.

[ Dodano: 2008-03-03, 10:20 ]
A i jeszcze, jak macie chwilkę to kliknijcie

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

A GLIZDUNIA, widziałaś, że ten nasz wózek już zdrożał, już 399,99 kosztuje. Wiedziałam, że tak będzie.

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

03 mar 2008, 11:24

kamizela, jak dla mnie to zdjęcia nie są najgorsze. Widziałam telefony nowsze które robią gorsze, a melodyjek jest parę i mankament to tylko ten że nie można ustawić innego dzownka tylko wybrać z tej listy dla sms.

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

03 mar 2008, 11:26

a i sie pochwale moim chłopaczkiem :-D
moje ulubione- siedzi i gada do siebie - ziziziz

Obrazek

duże oczyska
Obrazek

i z mama - wybieramy sie na spacer

Obrazek

i wiecie co wczoraj kupiłam koszulki na 92 ..i sa takie akurat .........

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość