Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 14:01

Kupię ten Nurofen żeby mieć pod ręką.

A dziś jak małego męczyły gazy to poruszałam nóżkami i od razu sobie popyrkał. Utuliłam na rączkach i usnął wtulony w maminego cyca :ico_haha_01:

Śpi 1 h :-)

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 mar 2008, 14:25

GLIZDUNIA, podoba mi się ten pierwszy :) ten co ja pokazałam ma prawie wszystkie zalety na których mi zależy. Nie wiem ile waży i jak wygląda w rzeczywistości. Cholernie zależy mi na dużych kołach a jak już mają być mniejsze to przynajmniej z tyły pojedyńcze i nie skrętne, koleżanka ma z tyłu podwójne i skrętne i klnie na czym świat stoi, jak ma sie sama do miasta wyprawć. Za męczy się okrutnie w przejściach podziemnych. w sobotę jedziemy z Mariuszem na rajd po sklepach dla dzieci. Zobaczymy co mają.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 mar 2008, 14:45

glizdunia mi sie wydaje ze ten zielony to troche jak dla niepełnosprawnych..sory..ale pierwsze moje wrazenie :ico_wstydzioch: no ja troche mam inny gust, a ceny to faktycznie :ico_olaboga:

kamizela moze na gazy to lepiej miec espumisan, albo herbate koperkowa...przynajmniej latwiej mu sie bedzie wypukac...

my zaliczylismy spacer godzinny, spieszyłam sie w sumie do domu, bo dzis ma przyjechac kurier z wozkiem, ciekawe czy przyjedzie...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 mar 2008, 15:19

Ewcik, a w tej spacerówce zielonej można oparcie rozłożyć czy tylko się ją przechyla? Bo jeśli tylko przechyla to bez sensu,

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 15:36

hihihi...nie no dziewczyny usmialam sie jak juz nie pamietam kiedy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Lady,jak dla niepelnosprawnych?hehehehe...mi sie tak nie kojarzy ale pomyslowa jestes :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ....a Ewcik,Ty piszesz sama o siebie? :ico_smiechbig: ...nie wiem czy sie rozklada...nie czytalam szczegolow nigdy jakos :ico_noniewiem: ...a zawsze jak jest reklama tej serii wozkow w gazecie to wzdycham :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-03-03, 14:41 ]
Maya spala przeszlo 2h i juz teraz mi ziewa :ico_noniewiem: ...zjadla pol obiadku ale wiecej w nia nie wmuszalam bo bedzie jadla jeszcze z nami obiad bo dzis rybka :-) ....jadla ze mna nektarynke,zjadla duzego chrupka kukurydzianego i sie bawimy :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 mar 2008, 16:40

qurde wcieło mi posta :ico_zly: :ico_zly:

GLIZDUNIA, teraz powinnaś zrozumieć mój wybór HEBARTA. W wózkach które nam się podobają widzimy tylko zalety. Może i wady też widzimy ale zalety je przesłaniają

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 16:53

fajny tez czerwony ale rzeczywiscie oparcie sie chyba tylko przechyla a to jak dla mnie dyskwalifikacja

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

03 mar 2008, 17:55

A ja Wam powiem, że każdy wózek ma i zalety i wady, tylko zalety widzimy przed jego kupnem, a wady wychodzą dopiero przy użytkowaniu :-D

A my z GLIZDUNIA, mamy podobny gust w tej kwesti wózkowej mimo różnicy wieku :-D

My byliśmy na spacerku, połaziłam z koleżanką po mieście, kupiła sobie śliczny płaszczyk RYŁKO, nawet nie wiedziałam, że ta firma też ciuchy szyje, myślałam że tylko buty. Oczywiście jej doradziłam, bo naprawdę ślicznie na niej leżął. Objadek zjedzony i teraz na naszego Sikora czekamy, a w domu jak był bałagan tak nadal jest :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 mar 2008, 18:00

A ja wróciłam z pracy, a po drodze zachaczyłam o sklep i wychaczyłam dla siebie 2 chustko-apaszki... będę je nosiła na głowie, bo znów zapuszczam grzywkę :ico_oczko:

Uśpiłam właśnie MisiUlę... ale zła była... jednak mamine rączki potrafią zdziałac cuda :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 18:01

lady mam w domu Espumisam tylko muszę sprawdzić czy data ważności jest aktualna :ico_noniewiem: A ten Nurofen kupię na inny wszelki wypadek :ico_oczko:

Ja też byłam z małym na spacerku choć kropiło, kupiłam mu czapeczkę, taką lżejszą w rozmiarze 42 - a według pomiarów obwód główki ma na 46 cm - nosz te rozmiary to wariacje :ico_noniewiem:

Wiktor dziś bez apetytu - rano zjadł kasze, później cyca i o 16 kilka łyżek zupy. Na noc zje kaszę i popije cycem :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości