Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 mar 2008, 18:06

A pochwalę się Wam kitunią :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 18:10

jak asliczna misiula a jakie ma bambosze :ico_brawa_01:
kamizela kup nurofen w czopkach bo nie obciąża tak zołądka

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

03 mar 2008, 18:10

No nie mogę ale mam śliczniutką synową :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wiktorkowi też się podoba w tej kiecce :ico_oczko:

jagódka miałam w czopach ale kurczę on płacze jak mu aplikuje czopki :ico_noniewiem: I wyrywa się - misja niemożliwa :ico_olaboga: Ech, jak na razie nie było potrzeby żeby podawać małemu czegoś przeciwbólowego ale warto mieć w apteczce.

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

03 mar 2008, 18:15

ja też muszę się zaopatrzyć w nurofen w czopkach... Uli wchodzą lepiej niz Michowi... on wybitnie utrudnia aplikację...

no no synowa ładna tylko siniak z czoła nie chce zejść od zeszłej niedzieli :ico_noniewiem:
a kieckę wyciągnęłam... bo mała rośnie a sukienki grzeją tylne półłki... i czekają na wiosnę.... a ona ROŚNIE :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 18:20

moja tez sie denerwuje ale ze tak powiem jak na wyrodną matke przystało mam to gdzies :-D
poprostu czeste podawanie ibuprofenu moze powodowac krwawienia z przewodu pokarmowego
zreszta kazdy lek jespiej podawac w formie czopku bo to wtedy bardzo szybko działa i nie odciąża układu pokarmowego
prawda gosiu????
a jak tam sprzedarz u ciebie?
dogadujesz sie juz lepiej z szefem?

[ Dodano: 2008-03-03, 17:20 ]
ja juz kilka sukienek traktuje jak bluzeczko-tuniki :-D

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

03 mar 2008, 18:23

massumi, śliczna MisiUla :-D
u nas nie ma mowy o czopkach. Zaraz po zaaplikowaniu tego wynalazku młoda robi kupę z całym czopkiem, więc w razie potrzeby mamy nurofen w syropku.

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

03 mar 2008, 18:36

hej!
Ulala jaka kitka!!! :-D :ico_brawa_01:
Hubertus przystojniacha - no i rozmiar prawdziwie męski :-D :ico_oczko:
Gosia podziwiam, ja z jedną pracą mam czasami dość :ico_noniewiem:

co do wózków to my jacyś oszczędni i mamy zamiar zostawić nasze chicco na przyszłość :ico_oczko: ale w sumie to teraz tak sobie pomyślałam że może lepiej sprzedać - przynajmniej się trochę kasy odblokuje :ico_noniewiem:
a te dziwne różne to sama nie wiem - niby na zdjęciu niektóre mi się podobają, ale tak dla siebie to :ico_noniewiem: chyba tradycjonalistka jestem :-)

Iga dziś ma dzień płaczka i nie wiem co to chyba zęby...
apetyt wczoraj miała dziś już nie ma :ico_olaboga:
normalnie trudno za nią nadążyć...
my mamy Panadol w syropie ale jakoś na szczęście nie używamy - a dobrze wiedzieć o tych czpokach :ico_sorki:
a na gazy dla dzieci to nie jest Esputikon???
bo ten espumisan dla dorosłych to chyba nie???
my mamy jeszcze tą herbatkę koperkową i viburkol :ico_noniewiem:

lecę obiad zjeść
młoda śpi już prawie godz. :ico_sorki: :ico_oczko:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

03 mar 2008, 19:11

kurcze doszedł wozek...i jestem tak srednio zadowolona :ico_noniewiem: prowadzi sie fajnie, ale na razie proba była tylko w domu, ale Mili usmiech od ucha do ucha :-D jak jutro bedzie fajna pogoda to pojde na spacer i obejrze..

o a Misiula juz pokaznego kitka ma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

03 mar 2008, 19:14

a wiecie co? moja Iga jak się budzi z drzemki to najczęściej z ogromnym płaczem i mój tata (który się nią opiekuje) się mnie pyta czy to normalne i co jej jest, bo dzisiaj musiał ją bardzo długo uspokajać, a łzy jak grochy jej leciały,że aż całą koszulę miał mokrą :ico_noniewiem:
a ona prawie zawsze jak się budzi to płacze

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

03 mar 2008, 19:23

Anza...Maya bardzo czesto budzi sie z placzem...a poznym popoludniem jak jest ciemno to juz prawie zawsze.....nie wiem co to oznacza :ico_noniewiem:

Sikorko...co do gustu to juz ktorys raz sie zgadzamy nie? :ico_oczko:
a ja to wole te bardziej nowoczesne proste ksztalty i zgrabnosc ponad wszystko :ico_oczko: ...jakos nie podobaja mi sie gondolki i te wozki takie staromodne-kojaza mi sie z moim dziecinstwem i jakos tak biednie nie wiem czemu :ico_noniewiem: ....ale to moj gust :ico_oczko:

Lady napisz czemu jestes srednio zadowolona??skoro dobrze sie prowadzi....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość