Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 09:24

witam nowa kolezanke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dzien rozpoczelam wymiotami,zjadlam kaszke manna i mnie mdli :ico_zly:

Waga moja poki co w gore poszla,bo wciaz cos jem :ico_placzek:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

23 wrz 2011, 09:44

Dzień dobry w ten słoneczny pierwszy dzień jesieni :-) mnie już też mdli...a dopiero co śniadanie zjadłam. A dziś teściowa do nas na weekend przyjeżdza, muszę coś na późny obiad zrobić bo mąż w pracy...aaaa taaaaaaaaaaaaak mi się nie chce nic robić.
A i witam nową mamusie :-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 10:08

.aaaa taaaaaaaaaaaaak mi się nie chce
- ja dzis robie makaron z sosem,malo roboty :ico_oczko: No i dzis piatek :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

23 wrz 2011, 10:20

witam!!!

tak jak pisala tibby nie zdalam nie wiem jak to sie stalo ale 1 raz nie udalo mi sie na placu i dostalam jeszcze opieprz od egzaminatora ze nie szanuje swojego zdrowia i w ciazy ide na egzamin

witam nowa kolezanke
Waga moja poki co w gore poszla
to duzo przytylas?

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 wrz 2011, 10:27

witam , witam , witam
myszka gratulacje i witamy :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :-D

mi waga stoi w miejscu... to narazie 13 tydzien (za 2 dni:-)) i jeszczze nic nie przytylal .. nadal waze rano 57.5 a wieczorem 58.3 ale to dlatego ze caly dzien jem i pije :ico_haha_01: wiec waga stoi w miescu ....

dziewczyny wstawiajcie zdjecia brzuszkow :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 wrz 2011, 10:32

kingoza, ciesz się stojącą w miejscu wagą, bo jeszcze przyjdzie czas, kiedy codziennie coś poprzybywa :ico_haha_01: :ico_haha_01:

u mnie póki co @ nie ma. Nie wiem jak z temp. Wczoraj mierzyłam popołudniu, więc dziś też tak zrobię jak wrócę z pracy.

powiem wam, że jak myślę o tym, że mogę mieć drugą dzidzię, to coraz bardziej jej chcę. I wiem, że jakoś ekonomicznie damy radę. Nie ma co się załamywać na samym początku. Grunt to dobre podejście :ico_sorki: Więc przeczekuję weekend i oby do wt.

Myszka, witam! :ico_papa:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 wrz 2011, 10:41

Ja mam dziś męża w domku i pomył mi okna kochany :-) ogarniamy mieszkanko i zrobi obiadek dziś wątrubkę zrobi bo mnie ochota naszła a on robi najlepszą na świecie z boczusiem ale kalori ciekawe tylko jak ja przeżyje smażenie hmmmm wiecie co jak czuje smażony olej to mnie tak szarpie że coś okropnego bleee :ico_wstydzioch:

dziewczyny wstawiajcie zdjecia brzuszkow
wieczorem poproszę P żeby mi zrobił fotkę to wkleję :)

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

23 wrz 2011, 10:44

kiedy codziennie coś poprzybywa :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wiem ... ale jak narazie wszyscy mo mowia ze nie wygladam tak jak :ico_ciezarowka:
u mnie póki co @ nie ma.
:ico_brawa_01: :ico_sorki:
Wczoraj mierzyłam popołudniu, więc dziś też tak zrobię jak wrócę z pracy.
a gdzie mierzysz temperature ?? w pochwie czy pod jezykiem ... jezeli w pochwie to najlepiej to najlepiej robic to rano przed wstaniem z lozka :-) ja tez przechodzialm ten dzial :ico_haha_01: jak juz w dniu spodziewanej @ mialam 37.1 a nastepnego dnia 36.9 albo 37.0 juz wiedzialam ze to fasolka

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 wrz 2011, 12:26

ze nie szanuje swojego zdrowia i w ciazy ide na egzamin
- co za baran cie egzaminowal,to nie jego sprawa w jakim jestes stanie :ico_zly: :ico_zly: Egzamin,to nie ciezka fizyczna praca :ico_noniewiem:
to duzo przytylas?
- 2 kg ale jak odstawilam teraz slodycze,to mysle spadnie spowrotem,bo poki co poza wzdetym brzuchem,nic po mnie nei widac :ico_noniewiem:
póki co @ nie ma.
- no to miejmy nadzieje,ze juz nie przyjdzie :-D

asiab, mi smazone nie przeszkadza ale zapach surowego miesa,albo kupi Zuzki,to juz masakra. A dzis w sklepie stanelam za starsza pania,taka brudna,czuc bylo moczem od niej i musialam wyjsc,bo mnie tak napinalo :ico_olaboga:

Pochlonelam wielki kawal arbuza i mi dobrze :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

23 wrz 2011, 12:36

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja tez juz zaczynam tyc.. niby poczatki a juz kg w gore !! wczesnije 65,5 kg teraz juz 67,5

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość