mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

30 sty 2012, 15:16

mama890406 Nic tylko sie zakochać:) Bardzo ladnie wyszlas- brzusio kochaniutki:)
Ja moje drogie Panie dostalam zaproszenie wraz z mezem na urodziny jego chrzesniaka. Ma byc msza i obiad. Nie zycza sobie drogich prezentow (widujemy sie raz na 2 lata) i zaproponowali kupic malowanki. Mnie jednak chodzi po glowie kupic zestaw taki jak np walizka kredkami, farbkami itp albo zestaw z malowankami ale takimi do odrysowania jak linijka, ekierka to wyglada tylko w srodku wzor np. dinozaura. Co o tym myslicie? Chlopczyk ma 5 lat - czy wasze dzieci chca sie bawic takimi rzeczami?

[ Dodano: 30-01-2012, 14:13 ]
mama890406 Jeszcze niedyskretne pytanie - gdzie kupilas bluzke? to jest zestaw 2 w 1? pytam bo na te urodziny trzeba sie jakos ladnie ubrac a ja nic nie mam:(


Oj mamuśki dzięki wielkie;) Jakoś nie widzę, żebym rewelacyjnie wyglądała;) Choć nie powiem, że miło usłyszeć od Was coś takiego;*

A co do bluzki to miałam białą koszulową, już w sumie troszkę przyciasną, ale na to sweterek się zarzuciło i nie było widać;)

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

30 sty 2012, 16:22

Witam sie i ja :ico_oczko: Ale naklikalyscie :ico_szoking: :ico_szoking: zaraz was doczytam :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja po wizycie druga coreczka potwierdzona :ico_brawa_01: poza tym wszysytko wporzadku mala rozwija sie prawidlowo :ico_brawa_01:

Urodzinki Nadii udane jeszcze wczoraj mielismy gosci na poprawinach :-D


mama890406, pieknie wygladasz z brzuszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ide usapc mala zajrze pozniej

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 sty 2012, 18:38

Ja po wizycie druga coreczka potwierdzona :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sty 2012, 18:45

Ja po wizycie druga coreczka potwierdzona :ico_brawa_01:
Bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama890406, bardzo ładnie wyglądasz :) i brzuszek już dość pokaźny no ale to przecież 19 tydzień już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

zrobiłam sałatkę paryską po mojemu wstawię później zdjęcie to same ocenicie :) dziewczyny trochę to dziwnę ale chorobą trzyma wszystkich po 1 dniu... mąż w sobotę cierpiał wczoraj spokój już, teściu wczoraj i też dzisiaj już spokój a teściowa dzisiaj ciekawe czy przejdzie jej do jutra :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

mama890406
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 22 lis 2011, 11:25

30 sty 2012, 19:48

Ja po wizycie druga coreczka potwierdzona :ico_brawa_01:
Bravo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama890406, bardzo ładnie wyglądasz :) i brzuszek już dość pokaźny no ale to przecież 19 tydzień już :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

zrobiłam sałatkę paryską po mojemu wstawię później zdjęcie to same ocenicie :) dziewczyny trochę to dziwnę ale chorobą trzyma wszystkich po 1 dniu... mąż w sobotę cierpiał wczoraj spokój już, teściu wczoraj i też dzisiaj już spokój a teściowa dzisiaj ciekawe czy przejdzie jej do jutra :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jak ja bym za 3 tyg chciała usłyszeć, CÓRCIA !!! :)
A brzusiu faktycznie duży:P Ale ja zawsze taki miałam:P

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sty 2012, 19:54

Dziewczyny dlaczego nie widze zdjeć któe chcę wstawić??

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 sty 2012, 19:54

Ja po wizycie druga coreczka potwierdzona :ico_brawa_01: poza tym wszysytko wporzadku mala rozwija sie prawidlowo :ico_brawa_01:
Fajnie:) Ty już wiesz,a ciekawe kiedy my się dowiemy:)

mama890406, ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
My chyba podobnej budowy jesteśmy i też mam podobny brzuszek....może ciut mniejszy ale brakuje mi jeszcze do Ciebie 2 tygodni :ico_oczko:
Jejku...ja jakoś nie mogę się sprężyć i sfotografować :ico_olaboga:
Z Jolką co 2 tygodnie foty pstrykałam i potem fajny album z tego wyszedł...coraz większy :ico_haha_01:
zrobiłam sałatkę paryską po mojemu
Dawaj przepis :-D
Ja mam dziś fasolkę po bretońsku...a potem narzekam że wzdęta chodzę :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sty 2012, 20:05

zgodnie z obietnicą na poprawę humoru i 17 tydzień bo nic nie postawiłam to prosze się częstować

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

30 sty 2012, 20:06

[quote="mama890406"]A my w środę na zakupy do Ikei do Poznania;) Może już coś upoluję do fasolki:))

A co planujecie kupić? A w ogóle skąd jesteś?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

30 sty 2012, 21:09

Składniki:
podwójna pierś z kurczaka
zioła prowansalskie, bazylia, przyprawa do pizzy ewentualnie oregano,
papryka świeża ( 3/4 marynowana też może być)
ogórek świeży ( długi 3/4)
kukurydza z puszki
świeże pomidory (około 2)
sałata lodowa
1 warstwa pierś z kurczaka marynuje w ziołach prowansalskich, bazylii, i przyprawie do pizzy ewnetualnie samo oregano, smaże do momentu aż kurczak się zarumieni następnie przesypuje na dno miski w której będzie sałata,
2 warstwa : pokrojona w miarę w cienkie paseczki długie na około 2-3 cm papryka
3 warstwa: ogórek w mundurku pokrojony w okrągłe cienkie plasterki
4 warstwa: odcedzona kukurydza
5 warstwa: pomidor pokrojony w cienkie okrągłe plastry póżniej przecinam na pół jak jest duzy pomidor
6 warstwa: sałata lodowa poszarpana z dodatkiem oliwy w oliwek delikatnie posypana bazylią i oregano.
Do tego w osobnych miseczkach robię sos czsnkowy proporcję na 2 łyżki majonezu 2 łyżki lekkiego naturalnego jogurtu ja używam bakoma bardzo gęsty czyli wychodzi mi jakies 5 łyżek majonezu i 5 jogurtu i do tego około 2-3 ząbków czosnku zależy czy ktoś lubi czosnek a ze u mnei w domu tesciowie nie lubią czosnku to im robię sos majonezowo-ketchupowo-jogurtowy z dodatkiem pieprzy cayenee i to robię na tak zwane OKO

Smacznego!!! :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość